Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rivotril tapasztalatok fórum

Rivotril tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
495. lenni vagy nem lenni (válaszként erre: 493. - 3532273647)
2016. ápr. 10. 17:32
Szia! Új vagyok a csoportban igaz a téma egy éves, gondolom azért aktuális. Légszíves írd le nekem, hogy hogyan sikerült a rivotrilt napról napra csökkenteni. Fontos lenne számomra.Köszi
494. 3532273647 (válaszként erre: 492. - Bettinabull)
2015. jún. 8. 23:24

Területi/kerületi pszichiátria szerintem,ha a doki úgy látja,pszichológus.Erősen függ,hogy milyen orvost fog ki.A pszichiátrián rendelőre gondolok,nem kórházra.

Amikor kórházban voltam,megpróbálták csökkenteni,de egyéb okból nem fogtak hozzá.Szóval,állami intézményben sem erőltetik a gyógyszer szedést,ha nem fontos

493. 3532273647 (válaszként erre: 492. - Bettinabull)
2015. jún. 8. 21:45
Mennyit szed naponta?Én most szoktam le kb. 8 év után.Az utóbbi időben este 2mg-ot szedtem.Pszichológushoz járok,de szerintem nem ez segített.Megbízom az orvosomba,megkérdeztem melyik gyógyszert hagyhatom el,a Rivotrilt mondta.3 hét alatt tettem le,mellékhatás és elvonási tünetek nélkül.
2015. jún. 8. 16:40
párom 6-7éve rivotril függö( 23 )és ettöl agresszivvá válik ha nem szedi akkor is.meg felsem tudnam sorolni mennyi elvonasi meg mellékhatás tünetket élek át vele.. többször elhagytam de nem szeretném magára hagyni.de én látom kárát mindig.jelenleg sem élek vele együtt.mindig megprobal leszokni de képtelen. neki is felirjak a korhazban és ennyi.. szeretnék segiteni neki de nem tudom hogy hova lehetne fordulni ennyi rossz utan amit olvasok. olvastam a pszihoterápiát .az hol van hogy müködik? egyatalan hogyan kezdjük el vagy kihez lehet fordulni. mellette állnék de se a környezetünkben nincs hasonlo , se olyan aki leszokott valahogy,interneten meg mindenfélét találok de nem látom át . valaki tudna vagy egy jo orvost vagy intézményt vagy alapitványt ajanlani ami tényleg segit és nem arra megy hogy ne gyogyuljon meg olyan hamar a beteg. ha van ilyen akkor az mennyire költséges mert én még tanulok és fontos szempont ez is nkem. köszönöm szépen elöre is a válaszokat
2015. máj. 27. 20:49

Nekem 3 hét alatt sikerült abbahagynom,7-8 év rendszeres esti 2mg után-meg időnként önként emeltem,a 6mg volt a maximum.

Semmi elvonási tünetek nem Volt.Orvos javasolta,ő szabta meg a csökkentés ütemét.Nem gondoltam,hogy ilyen egyszerű lesz

Sok sikert!

490. Ekicm
2015. máj. 27. 13:22

Sziasztok!


Kérdésem lenne, pmirigy túlműködéskor (ez már helyre állt idő előtt) kaptam rivotrilt, először 2x 0.5 mg kellett szednem, majd az estit felére csökkentettem.... októbertől kezdtem szedni és most ott tartok, hogy kétszer negyedet eszem a 0.5 mg-ból. Szeretném elhagyni, de úgy látom nem olyan egyszerű... ki milyen mellékhatást vett észre? Ezen kívül kinek milyen tünetei voltak az elhagyáskor? Lehetséges ettől belső remegés, lábgyengeség, hülye gondolatok, depresszió, fáradtság, bágyadtság... ezek anno soha nem voltak, még amikor túlműködtem (mert hormont túl adagolták, amit el is vettek) akkor sem!


Köszönöm válaszaitokat!

489. Júlia* (válaszként erre: 488. - 3532273647)
2015. máj. 16. 09:21
Gratulálok.
2015. máj. 15. 21:26
Rivotril vége!
487. 3532273647 (válaszként erre: 486. - Nicator82)
2015. máj. 6. 09:36

nem szoktam olvasni a betegtájékoztatót,ott még azt is leírják,ami az orvosi szótárból kimaradt...hogy védjék magukat.Szedtem olyan gyógyszert,hogy a legelsőnek feltüntetett mellékhatást is csak az orvos ismerte fel(nem olvasom,és a doki egyetértett velem)

Olyan is volt,hogy a nagyon részletes műtéti beleegyezés (írásban,és bőven teleírva várható szövődményekkel) ellenére,az a szövődmény jött ki,ami 10000-ből egyszer fordul elő,és nem is volt feltüntetve

2015. máj. 6. 08:14
Sziasztok, toteket nem ilyeszt meg a szívleállás a betegtájékoztatón ? Én 10 éve szedek napi 1,5 mg-ot, mostanában 1 mg-ot de csak 4 napja olvastam a tájékoztatót és totál kiborultam tőle.
2015. máj. 2. 22:57
Már 1mg Rivotrilnál tartok..2 hét és remélem,mentes leszek
2015. ápr. 6. 21:12

Nekem este 2mg Rivotril az adagom kb. 5 éve,volt,hogy kicsit elcsúsztam vele,két éve már rendesen szedem.Április közepén megyek orvoshoz,megpróbáljuk csökkenteni ill. abbahagyni.

Nekem azt mondta,ha nem tudok aludni,inkább egy Gerodorm,mint még 2mg Rivotril

483. fanti71
2015. ápr. 6. 20:29

Én 15 éve szedek szorongásra Frontint. Adagolása 3x1 0.5mg. Életeseményektől függően csökkentem, vagy emelem a dózist 1 esetleg 2 szemmel, de a nagy átlag az 3 szem naponta.

Nekem az antidepi tabik semmit sem használtak a szorongásomra. Pedig szedtem seroxat, seropram, aurorix, zoloft, efectin, cipralex tabikat is, de egy hónap után sem éreztem semmit, csak azt, hogy ha a Frontinnal leállok, jön az egész napos szorongás, ami persze ok nélküli.


Nekem az az álláspontom, hogy egy mentális betegség az ugyanolyan, mint egy testi. Kezelni kell, és kész.

A cukorbeteg sem hagyja abba az inzulinját, mert rosszabbul lenne. Nincs különbség.

Ha szorongós vagy, akkor az is maradsz, meg lehet próbálni együtt élni vele, de többnyire ez nem szokott sikerülni. Jön a házi patika, azaz a nikotin és az alkohol, amik szintén addiktívak.

Akkor inkább legyen gyógyszer.


És miért szoknék le róla ha segít? Igen, függő vagyok, ez tény, de beteg is. Az inzulint is egy életen át szúrja a cukros, nem?


Az élet minősége a fontos, ezért aki tényleg beteg, az szedje a gyógyszerét, ami ugyan meg nem gyógyítja, de egy sokkalta élhetőbb életet eredményez.


Mindenkit üdvözlök és jó egészséget kívánok Nektek!

2015. febr. 8. 15:25

Szia!

Ahogy írod, a rivóhoz azért lehet könnyebben hozzászokni, mert gyenge, és 20 db tesz ki egy rendes altatót. Érdekes, arról nem írt senki, hogy mi van, ha az altatóhoz szokik hozzá valaki?

481. kotyesz
2015. febr. 6. 20:59

Stilnox-ról betegtájékoztatóból.

" 1. Milyen típusú gyógyszer a Stilnox filmtabletta és milyen betegségek esetén alkalmazható?

A Stilnox az úgynevezett benzodiazepinek csoportjába tartozó gyógyszer. A Stilnox filmtabletta egy altató, amely hatását az agyban fejti ki az álmosságot előidézve. A Stilnox a munkaképességet nagymértékben csökkentő vagy a beteget erősen megviselő súlyos inszomnia (álmatlanság) rövid távú kezelésre alkalmazható. Az inszomnia lényege az, hogy a beteg nehezen tud elaludni, vagy alvása nem megfelelő. "

Mégiscsak benzo csak ha 10mg gondolj bele 20 db 0.5-ös rivó vagy xanax , kemény dolog.


Sanval (zolpidem gatóanyag 5mg a legkisebb, szintén benzo származék)

"1. Milyen típusú gyógyszer a Sanval filmtabletta és milyen betegségek esetén alkalmazható?

A Sanval filmtabletta hatóanyaga a zolpidem-tartarát, ami egy új, ún. benzodiazepinekkel rokon altató.

A Sanval filmtabletta álmatlanság rövid távú kezelésére használható.

A Sanval a munkaképességet nagymértékben csökkentő vagy a beteget erősen megviselő súlyos inszomnia (álmatlanság) rövid távú kezelésre alkalmazható felnőttek számára. "


Szóval mindkettő nagydózisú és benzo-féle, de próba cseresznye.


Én a rivó-ról rosszabbakat hallottam, mint a többiről, ami néhány emberre nem úgy hat, az még általában a többiekre hatásban mellékhatásban igaz lehet. Általánosságban ha bizonyos időre elfogadja az ember hogy az életvitel folyamatosságához el kell fogadnia ezeket a bogyókat , nem tudja hol a határ amikor már igazából nem kéne de fizikailag szüksége van rá, függ tőle , akkor aztán már nehéz szabadulni, akkor jön a kisebb dózis az enyhébb típusra átállás (általában xanax) és sok szenvedés.

480. 099c0bed40 (válaszként erre: 479. - Satya109)
2015. febr. 3. 20:37

Szia!


Azért nem tudok mondani a Rivóról semmit mert én nem szedtem, valamiért hatástalannak bizonyult még a 3 mg is...jó ideig xanaxot szedtem, mostanában csak akkor veszek be fél mg-ot ha valami nagyon kiborít, alváshoz ( ha kell) altatót használok, nem sajnálom rá a 2000 ft-ot, főleg miután egy dobozzal 3-4 hónapig is elég.

2015. febr. 2. 16:04

Szia!

Én tulajdonképp azért írtam, hogy megtudjam, mi annyira veszélyes a Rivotrilban, mert itt annyian akarnak róla leszokni, hogy csak na. Inkább átszoknak más gyógyszerre is csak az ne legyen a rivó.

Nos, tegnap este nem is vettem be a szokásost, erre ma elaludtam fél 11-ig. Ráadásul azt álmodtam, hogy alszok nagyon mélyen. Vagyis duplán aludtam. Persze, tudom, hogy ez nem leszokás még.

Írod, hogy próbáljam ki a Stilnoxot, alvásra. Van is nekem idehaza, de engem egy fél db. kiüt egész éjszakára. Talán havonta veszek be egy felet, ha végképp nem tudok aludni. Ráadásul egy csomag stilnox 2000.- ft. (20 db). A Rivotril meg 55 ft 50 db.

Szóval akkor tudnál valamit mondani a rivotril ártalmairól? Köszönöm

478. 099c0bed40 (válaszként erre: 476. - Satya109)
2015. febr. 2. 06:17

Szia, szerintem jobban járnál ha az éjszakai Rivót valamilyen nem banzo alapú altatóra cserélnéd ( Sanval, Stilnox) kipróbálnád hogy azzal bírsz-e aludni.

Ekkora mennyiséget simán el lehet hagyni, nem hinném hogy komoly elvonási tüneteid volnának.

Ha netán nem jönne össze az altatóval való alvás akkor még mindig vissza lehet venni, elhanyagolhatóan kis mennyiség az amit szedsz, ha életed végéig kell használnod (nem emelve) akkor se számíthasz mellékhatásra vagy egyéb károsodásra.

477. satya109 (válaszként erre: 473. - Asztrálka)
2015. febr. 1. 18:36

Szia!

Milyen mennyiségben szeded a Rivotrilt? Mást egyáltalán nem szedsz? Esetleg valami rejtett betegség?

476. satya109 (válaszként erre: 475. - Levis)
2015. febr. 1. 18:33

Szia!

az én esetem hasonló, mint amit te leírsz. 2007-ben pánikra Zoloft, és xanax, amitől nagyon rosszul lettem, kórházba kerültem. A xani helyett kaptam Rivotrilt, 3x0,5 öt. Rendbe is jöttem tőle. 6 hónap után a Zoloftot elhagyhattam, de maradt a rivó. Napi 1x0,5, este. Nem is tudom, hogy miért? Talán mert nem tudtam aludni. Én nem érzem a rivót olyan borzasztónak, és erősnek, sőt semmit sem érzek tőle. Talán akkor érezném, ha elhagynám? Azt hiszem, megpróbálom a citromfű teával való alvást, bár az más problémát váltana ki. Lefekvés előtt tea? Éjszakai kijárkálás...

475. levis (válaszként erre: 464. - 2c3ad796f1)
2015. febr. 1. 08:50

Szia!

Olvastam a Rivotril elhagyásának módszeréről amit te tettél fel a fórumra,a táblázatra gondolok.A Google fordító nem egyértelmű nekem,segítenél értelmezni? Két évig szedtem Xanxot 3x0.25 mire már hiába vettem be rosszul lettem,sürgősségi,Zalaegerszeg-Pózva psychiátria ahol Rivotrilt adtak helyette 3X1 mg ami nagyon erős volt csak szédelegtem. Személyes ügyek miatt saját felelőségemre egy hét után otthagytam a kórházat,a házi orvos írt ki 0.5 mg-t. Lényeg a lényeg tavly dec 4 óta szedem,egy hétig 3x1 mg majd én levettem pár napig 3x 0.5-re aztán már csak 3x 0.25-re. Ezt is csökkentettem napi 2 majd egyszeri,esti 0.25-s adagra kb egy héttel ezelőttig,hol jól voltam hol nem,míg végül már 5 napig semmit sem szedtem. Ekkor jött az igazi rosszullét,ritmuszavar ájulásérzet heves szívdobogás majd kiugrik olyan erősen ver,gyengeség. Vissza kezdtem a szedést most 3x0.25. Nem akarok nagyobb dózist viszont el akarom hagyni és itt jön a táblázat.Nagy dózisnál kb értem de nem egyértelmü,hogy amikor a rivotrilt csökkentem akkor amennyivel csökkentve lett a csökkentett adagot ki kell pótolni a rivotrilnak megfelelő seduxen mennyiséggel,tehát egyszerre két gyógyszert kell szedni amíg a rivotrilt teljesen fel nem váltja a seduxen majd azt is fokozatosan elhagyni? A másik ami érdekelne ha én viszonylag kis adagokat szedtem jobban 3x0.25-t akkor lehet-e alkalmazni az egyszerű módszert ahol egyből seduxen a helyettesítő? Bocs hogy privát zavartalak de annyi negatív dolgot olvastam a rivórol félek hogy nem jövök ki jól belőle,de így az általad közölt táblázat és leírt eredmények reményt adnak,hogy eltudjam hagyni ezt a borzalmat. Előre is hálám a válaszodért. Üdvözlettel.levis. budha56@freemail.hu

474. 099c0bed40 (válaszként erre: 473. - Asztrálka)
2015. jan. 17. 08:31

Szia, igen, természetesen okozhat.

Én a helyedben minél hamarabb tájékoztatnám a kardiológust hogy ennyi ideje szedem a Rivotrilt és kikérném a véleményét ez ügyben, biztosan tud valamit mondani vagy ajánlani.

Vigyázz Magadra, a szívmegállás komoly dolog, ne várd meg míg esetleg bekövetkezik!

2015. jan. 16. 19:58
Fontos kerdesem van. Segitsetek legyetek szivesek. 18 eve szedek Rivotrilt. 1 honapja megmagyarazhatatlan ill.szinte nem tudni mitol de szornyu holtereredmenyeim lettek 6000 szer volt kamrai extrasystolem es 480 bigemin szivveresem. Szervi okot nem talaltak. A gyogyszertajekoztaton egy mondat nem hagy nyugodni: szivelegtelenseget es szivmegallast okozhat" Kerem, ha valaki tud errol valamit irjon. Koszonom. Okozhat-e a hosszu ideig tarto szedes szivproblemat?
472. Miss Angel (válaszként erre: 470. - Goldeneye11)
2014. dec. 2. 15:19
erre csak annyit hogy mi/legalábbis azt hiszem hogy a nagytöbbség/itt a fórumon,nem kábítószerként használjuk/használtuk a rivotrilt,hanem azért szedtük,mert MUSZÁJ VOLT,aztán ha te másként állsz ezzel talán elvonóra kellene menned,nem fórumokra,a kábszerfüggőség komoly dolog,bele is lehet pusztulni ha esetleg nem mondta volna még nekedsenki.sok sikert a leszokáshoz
2014. nov. 25. 08:32
Nos,Rivotril tapasztalatom... 3éve szedem,pánikbetegség miatt.. Alattomos egy gyógyszer,az biztos,már ha annak lejet mondani,mert rz már drog.Elég pörgős életmódot éltem,és hirtelen felkapom a vizet...Amióta a Rivót szedem,könnyebbek a mindennapok. Leszokni..hahhaha...Hát nem egyszerű,nekem nem sikerült,pedig kiváltottam,elösször frontinnal,aztán Rilexel,ami egy új gyógyszer Amerikában,de már nálunk is kapható..Nem sikerűlt leraknom,mert ez egy olyan drog,ez a rivó,hogy borzalmasak a mellékhatásai,persze,ez ember függő. sok ismerősöm szedi rajtam kívül,de csak ideig-óráig tudják,abbahagyni..Az embernek el kell döntenie,ebben az országban,hogy valójában mit is akar,mert a nyomás nagy,a pénz meg kevés...Amióta visszavettem a pörgőős életemből,és itt nem a kábítószerekre értendő,utoljára 16évesen speedeztem,és most 34 vagyok,nem alkoholizálok,nem bulizgattam nagyon a rivo előtt sem,egszerűen,a sok pörgéstől,majdnem agyvérzést,strokot kaptam..ezért szedem a rivót. Hogy le kell e rakni?? Le a kalapom az előtt,aki ezt a vadállat gyógyszert le tudja rakni. Mint írtam,én két fajta gyógyszerel próbáltam,mindhiába.Pedig 3hónapig nem szedtem,amikor a frontinnal kiváltottam,és szintúgy 3 hónapig nem szedtem,amikor a Rilexel akartam kiváltani..A vége az lett,hogy folyamatosan kellett emelnem az adagomat,frontinból 10Mg-ig jutottam 1-nap,hogy ne jöjjenek a mellékhatásai a rivo elvonásnak,mert az akár 1 évig is eltarthat,szívritmus zavar,hirtelen vérnyomás kiugrás,pánik,félelem,levertség,izzadás,hőhullámok tömkelege,pedig nem vagyok egy beszari faszi..De mindhiába. A napjaim,ezalatt a fél év alatt,mikor le akartam rakni a csekély össz vissz napi 2 mg rivót,elviselhetetlenek voltak.A Rilexből,amire azt ondják,olyan,mint a Rivó,csak könnyebben el lehet hagyni,már korházi adagot szedtem,de mindhiába..Végül rájöttem,nekem ez nem megy...Az első próbálkozásnál,fogtam leraktam a rivót,és nem szedtem semmit. Mondanom sem kell 3 napig nem tudtam elaludni,elvonások,tömkelege,hát azt addig bírtam,rivó be 16 óra alvás,utána,semmi bajom nem volt...Kinek milyen az élete,mire visszaálltam a rivóra ismét 6 hónap után,el kellett telne 2 hónapnak,hogy elmúljanak a vonó tünetei.A legidegesíőbb a ritmus zavar volt. MIELŐTT MEGKÉRDEZNÉ VALAKI,IGEN,MAGÁN KLINIKÁN KIVIZSGÁLTATTAM MAGAMAT,vérkép,hibátlan,szív ultrahang tökéletes,EKG tökéletes,terheléses is,semmi baja a testemnek,kivéve,hogy ezek a gyógyszerek,az agyamat,megbuzerálták..Azóta 3 mg-ot szedek,ami túró,de mégiscsak 1mg-al több,mint leszokás előtt fél éve,és az adagot nem emeltem tovább,teljesen jól elvagyok vele,mint egynormális ember..Annyi szart viszünk be a szervezetünkbe,akár csak egy joghurtal,vagy ne is említsem cigaretta,alkohol,és az össze élelmiszer 80%-a,ami sokkal több mindent hazavág az életünk során,mint egy-két bogyó.. Én nekem 1NAGYON NAGY PROBLÉMÁM VAN VELE,DE ELFOGADTAM,HOGY NEM TUDOK,ÉS NEM IS AKAROK MÁR LESZOKNI RÓLA,LEGALÁBB VALAMI LENYUGTAT,ÉS JÓL ÉRZEM MAGAMAT A BŐRÖMBEN...EZ A LEGJOBB GYÓGYSZER,VAGY DROG,NEM TUDOM MINEK NEVEZZEM,HA PÁNIKBETEG,VAGY SZORONGÁSOD VAN,VAGY HA CSAK ELEGED VAN AZ ÉLETTŐL,MERT EZT ÚGY HÍVNÁM,LESZAROM TABLETTA...Pozitívumok:Vissza jön az élet kedved,tudsz mosolyogni,kapcsolatokat teremteni,nincs pánik,sőőőt,bátorságod megnő,minden téren,mert lazább vagy a rivótol.Tudsz aludi,ezáltal,a szervezeted kipiheni magát,és mehet a napközbeni edzés. Gátlástalanabb vagy a nőkkel szemben is,könnyebben megy az udvarlás.Nem félsz mesze menni az otthonodtól,nehogy rosszúl legyél,az ilyen dolgokat,leszarod,ha rivót szedsz.....SZÁMOMRA,EGYETLEN,ÉS ÓRIÁSI NEGATÍVUM,HOGY TÖNKREMENT A PÁRKAPCSOLATOM,AMI 8/5 ÉVIG TARTOTT,ÉS EZ A RIVÓ MIATT VAN...HA VALAKI BESZÓL,KIOSZTOD ÚGY,HOGY ÉSZRE SEM VESZED,HOGY A LELKÉBE TIPORTÁL KEMÉNYEN,EZT A PÁROMON IS ALKALMAZTAM,AZ ÉVEK SORÁN. A SZERETET MEGSZŰNIK,SAJNOS ELNYOMJA A GYÓGYSZER KŐKEMÉNYEN AZ ÉRZÉSEKET BENNEM,ÉS NEM TUDOM,HOGY SZERELMES LEHETEK E VALAHA,AMÍG RIVÓT SZEDEK....NEM TÖRTEM ÖSSZE,MIOR ELHAGYOTT,PEDIG OLYAN TÍPUS VAGYOK,DE HA VÉLETLEN,KIHAGYOM AZ ESTI RIVÓT,EGYBŐL VELE ÁLMODOK,ÉS SÍRVA KELEK...Ebben az esetben,beszedem a rivót,és 1 óra múlva elszáll a bánat...Rossz e ez a gyógyszer,vagy nem,nem tudom,de ha valakinek már elege van,ebből az országból,vagy szerelmi bánata van,vagy csak egyszerűen pánikbeteg,depressziós,abszolút ajánlom. DE,ne felejtsd el,hogy az érzelmeid,minden esetben elvesznek,még ha sok nagyokos azt mondja nem így van..Nézzetek magatokba,és rájöttök,hogy biztos volt,hogy azt mondták,amióta ezt a gyógyszert szeded megváltozál...Volt ilyen ugye?? :) Mindenki kivan,hogy hogyan tegye le,és kűszködik,de minek,az egész élet egy küszködés,pedig én havi 500.000-ft körül keresek,8 éve nem dolgozom,és mégis rivót szedek,mert kit érdekel,hogy milyen méreg.Egy túrórudi,vagy egy chipsz,pláne a cola,az nem méreg,mégsam okoznak könnyedséget az ember életében...Nem azért írtam ezt a bejegyzést,hogy rábeszéljek mindenkit a rivóra,de ha jobban érzed magad tőle,mit foglalkozol azzal mit viszel be a szervezetedbe,hisz minden méreg,ha nem vagy bio farmon,ahol egész nap csak répát,meg uborkát zabálsz...RIVO FÜGGŐ VAGYOK,ÉÉÉS,SOKKAL JOBBAN ÉRZEM MAGAM MINT ELŐTTE. NINCSENEK SZOMORÚ NAPOK,FÉLELEM,SE SEMMI... EZ AZ IGAZI LE..AROM GYÓGYI. :)
2014. okt. 8. 13:47
Sziasztok!van itt valaki akivel lehetne skyepon beszélgetni a rivotril abbahagyásról?akinek van tapasztalata?28-éves fiú vagyok,ma az ötödik napja hogy tiszta vagyok,elég furán érzem magam,egyből tettem le a rivót,sokáig próbáltam fokozatosan ,de nem sikerült,megköszönném ha lenne valaki akinek sikerült letenni és meggyógyult,szép napot nektek
469. 2c3ad796f1 (válaszként erre: 468. - Kotyesz)
2014. jún. 18. 18:28
Az biztos! Növényi szerek semmit nem érnek, kivéve ha valakinek mondjuk álmatlansága van- na, akkor egy jó erős citromfű tea tényleg bealtatja. De különben csak abban lehet bízni, hogy a gaba receptorok szépen megtanulnak újra működni- ehhez viszont hosszú idő kell. Ezért tart a gyógyulás hónapokig, sőt, akár 1-2 évig is.
468. kotyesz (válaszként erre: 467. - 2c3ad796f1)
2014. jún. 16. 08:44

Bármiben hiszel is (Van ez a nervenpflege is! pl.) a lényeg h célod minél kisebb zűrök árán érd el (szerintem) a növényi drogok segíthetnek de a benzókhoz képest jelentéktelen a hatásuk. Első szakmám a kémiához kötődik és meglepő h az orvosi módszerek is mennyire "kémikusak" pl. érszűkületes vagy és a plakkjadban sok a koleszterin tehát egyél kevesebb zsírféleséget, de ma már sokan mondják hogy a koleszterin min.60%-át a máj készíti és plakkokba a gyulladásos folyamatok kárcsökkentéséhez építi be? tehát elsőre jó hogy ott van!

szerintem ha elkezdjük a gaba a melatonin a szerotonin stb méregetését (napszakonként változik: és tényleg az agy megfelelő pontján mérjük-e? vagy csak az alkarunkon? akkor tudjuk-e h mennyi szerotonin kell a normális kapcsolatrendszer közösségi aktivitás munkaképesség fenntartásához: vagy jobban járunk ha csak addig használjuk amíg egy krízishelyzetet átvészelünk? valószínüleg így van: de piciáter legyen a talpán aki biztosra megmondja h öt hétig szedd ezeket aztán hagyd abba és biztos jól leszel: valójában nem irigylem őket olyan dolgokat kell megítélniük amiben a paci is abszolut bizonytalan:

467. 2c3ad796f1 (válaszként erre: 466. - Kotyesz)
2014. jún. 16. 07:27
Ijesztőek a megvonási tünetek, de ha tudod, mi az okuk, akkor jobb, ha aktivizálod magadat. Bármi jó, ami figyelmedet leköti. Alvási problémákra én nem mondanám, hogy xanaxot szedj....Amíg benzo jut a szervezetbe, addig a gyógyulás nem indul be. A Gaba receptoroknak újra meg kell tanulniuk maguktól működni és ez meg is történik. Egyeseknél előbb, másoknál később!!! De mindenképp meggyógyulsz!!!! Sosem rajongtam a növényi nyugtatókért, mert nálam nem igazán hatottak, de kivételt képez a citromfű tea. Főzz jó tömény citromfű teát és lefekvés előtt idd meg!!! Biztosan remekül fogsz aludni. S a legfontosabb, hogy legyen terved arra a, reméljük hamarosan eljövő időre, amikor jól leszel!!!:-)
466. kotyesz (válaszként erre: 459. - Gitároslány)
2014. jún. 15. 13:41

Szia Gitároslány!

Sajnos ha nem vagy aktív és ezt te is tudod akkor nagyon valószínű hogy a depi vagy valamely latin nevű tesója kerülget, csak magamról tudok beszámolni h a leszokás ideje alatt épp' azért h ne essek ki a napi robotból és egyéb dolgokból (például az alvásból) pár napig sokszor újrakezdtem a xanax tördelését és kapkodását elalvás előtt 3-4 órával hogy 4-5 órát mindenképp aludjak.

Talán a zsibbadás elvonási tünet, jó lenne egy megértő doki lehet az a házi is, ha 1-2 hónapra valami mást ad, h a rivó hiányát áthidalja és lesz erőd kimozdulni ebből a helyzetből. Így amit írsz talán szükség és cél-szerű lenne a dolgok rendeződéséig akár egy kis időre is újrakezdeni.

Valóban nehéz de ha a rivó vagy a xanax segíthet kimozdulni megindulni akkor ne félj tőle. Sajnálom hogy nem volt körülötted egy rokon, szomszéd, barát valaki aki figyelmeztetett volna hamarább!

Örülnénk ha sikerülne talpra állnod, mert igazából ugye nem is az a legfontosabb hogy egykét pirulát bekap-e néha az ember.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook