Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Riviérakemping Alsóörs fórum

Riviérakemping Alsóörs (beszélgetős fórum)


2010. júl. 6. 20:38
Köszönöm szépen ,kértem árajánlatot ,de nincs hely ,majd csak augusztus 21 töl,igy marad megint az aranypart.
2010. júl. 6. 17:07

Elég jó volt, igazán nem panaszkodhatunk. Tiszta abszolút felszerelt 5 személyes lakókocsit béreltünk 3-an voltunk. A tv-n 3 csatorna jött be, persze ez csak a foci miatt volt lényeges. A villanyrezsón pedig ha főztem mindig leverte az automatát, mert csak 10 amperes van beszerelve, így a villany grillsütőt sem tudtuk jól használni, mert mindig leverte az automatát, de arről a kemping üzemeltetői tehetnek, nem pedig a lakókocsi tulajdonosa. Minden rendben volt, strand közvetlen mellette, horgászni lehetett, WC zuhanyzó tiszta, közbiztonság rendben. Nagyon csípnek a szúnyogok, pedig egy egész arzenállal vonultunk a Balatonra. 1 pékautó minden reggel 9-10 óra között eszméletlen finomságokat hoz.Lehet vásárolni menni több felé, de mi Balatonfüredre mentünk a Marina üzletházban van Tesco.És onnan hoztuk és ittuk a Gyógyvizet, amit a Berzsenyi Dániel emlékforrásból lehet engedni mindenkinek, finom kellemesen szénsavas és jéghideg, Erről jut eszembe a hűtöben 3 fiók fagyasztó is van. Ha tudtam volna előre, de mindegy.

A recepción csak az idegenforgalmi adót kell fizetni a szállásdíjat a tulajnak perkáltuk. Nagyon meleg volt, azt hittem megdöglünk a lakókocsiban, este kiültünk a napozóágyba, de a szúnyogok megettek. Van ahol van légkondi, itt csak ventillátor kavarta a meleglevegőt.Ha valamire még kíváncsi vagy írj, mert én most csak csapongtam a gondolataimmal, és az emlékekkel Anikó

2010. júl. 6. 08:47
Én épp campinget kerestem itt egyik forumon nem sok sikerrel,Másfél hét mulva szertnénk menni valahova ,ha jó idö lessz,eddig siofokon voltunk az aranypart campingbe itt töbször is ,nekünk ez bevált ,ja és sátorral,egyszer voltunk ,fonyodon campingbe,háááát ......nem volt rossz.Most ugy gondoltuk kiprobálnák valami más campinget is ,irnál erröl valamit ,látom nem volt a legtutibb.Sátorral vagy faházban voltatok?
2010. júl. 6. 08:23
Kinek mi a tapasztalat, most 2010 júliusában.Én most jöttem onnan haza de..........és a pontokat leszámítva egész jó volt

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook