Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen készítménnyel lehet dúsítani a leritkult hajat? fórum

Milyen készítménnyel lehet dúsítani a leritkult hajat? (tudásbázis kérdés)


3. juli3939 (válaszként erre: 1. - Csillagom2)
2020. febr. 2. 23:07
Én mindent amit csak lehetett kipróbáltam. A natúr termèkektől, olajokon, vitaminokon át mindent. Voltam kivizsgáláson, de semmit nem találtak! Vègül a bőrgyógyász azt mondta, addig kezdjem el használni a Regaine-t, vagy bármilyen más minoxidil tartalmú szert, amíg nem halnak el teljesen a hajhagymàim. A fejbőröm látszott már mindenhol. Most ezt használom 2 hónapja, már kezd vègre visszasűrösödni, el sem hiszem hogy végre valami talán segít
2020. febr. 2. 17:57
Én fűben-fában orvosság párti vagyok. Nekem is időről időre elkezd hullani, akkor ricinus kúrát tartok, hennával szoktam festeni, szedek kúraszerűen valami hajvitamint, illetve csak tiszta samponnal mosom, nem használok rá semmi egyebet. Ez rendszerint visszaállítja az állapotát.
2020. jan. 21. 20:56

Segìtséget szeretnék kérni.

Van-e bárki akinek megritkult a haja évek alatt és vitamint ól sampontól ricinusolajtól bármitől vissza dúsult?

Ismeri vki Raywell terméket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook