Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinusolaj hajra fórum

Ricinusolaj hajra (beszélgetős fórum)


2012. aug. 23. 07:11
Mikróban NEM szabad semmilyen természetes olajat melegíteni! Tönkrevágja benne a hatóanyagokat! Akkor inkább tedd gőz fölé, vagy ha erre nincs lehetőség, kend fel hidegen, és a fóliába tekerés után melegítsd hajszárítóval.
2012. ápr. 12. 16:25

sziasztok :)

én fodrász tanuló vagyok, és már sok mindent kipróbáltam. hallottam a ricinusról, és már elkezdtem használni :) még nem különbséget nem vettem észre.. de kicsit már tuti nőtt :) festett a hajam, így a lenövésből könnyen észrevehető.. nem festett hajnál nem lehet annyira észrevenni.

én átöntöttem a ricinust egy krémes dobozba. mielőtt felvinném a hajamra, mindig berakom a mikróba fél percre megmelegedni, így nem is lesz olyan sűrű :D könnyen kenhető. hajfestő ecsettel viszem fel a fejbőrömre, belemasszírozom.. hajvégekre is mindig kenek 1 kicsit :D utána hajszárítóval átmelegítem, rá dauersapi és úgy maradok vagy 4-5 órát :D ha tehetem, akkor egész éjszaka rajtahagyom :)

2012. febr. 10. 11:12
Sziasztok,több ilyen fórum is van már egy másikon több hölgy azt írta amitől teljesen ledöbbentem hogy eleinte hullik tőle a haj!!Ezt még nem hallottam..azt írták gyorsabban nő ez igaz de hullik..volt olyan akinek nem is kicsit:-((Ez azért riasztott meg mert ma próbáltam ki éppen,pont a fejemen van mert NEKEM NEM HULLIK csak száraz meg nagyon lassan nő..Erre tessék..Írjatok lányok mert már most nem tudom merre vagyok arccal:-(!!
2011. dec. 9. 23:22
2011. szept. 30. 12:24
gyonyoru szep hajam volt a derekamig ert, mig nem jott egy olyan periodus az eletemben hogy levagatom joo rovidre a hajamat.akkor nem gondolkoztam de most isszonyuan banom es minnel hamarabb vissza szeretnem szerezni a hajamat legalabb valig.nagyon hullot szinte csomokat vettem, ki a fesumbol ,mig utana nem neztem ennek a ricinus olajnak.meggyozo volt a tapasztalataitok es enis kiprobaltam.MAR AZ ELSO alkalomnal azt vettem eszre hogy a hajam puhabb sejmesebb szebb es nem hullik:D persze hogy noljon nem egyszeri alkalomra van szukseg de turelmes vagyok es remelem enis azt irhatom nektek hogy mar hosszuu a haajam:D aki nem tette meg.azt tegye meg ..egy probat meger ..aakartam szedni biovanne vagy revalid gyogyszert de azok inkabb a hajhullasra es a kormokre jok. Nah es persze nem mindenkinak hasznal..a szemoldokom es a szempillam szepek:D szoval hogy lassam a hatast azokra is ra beszeelem anyukamat hogy probalja ki..sose lehet tudni ..lehet a kis apro szemoldokebol gyonyoru es dus szemoldok valik:D maj irok milyen lett az eredmeny:D addig is pusziiilok mindenkit:D:D:D
2010. aug. 18. 16:26
Szia! én most kezdtem el a 4.pakolást a ricinusból és én úgy csinálom h száraz hajra femelegített ricinust vagy a ricinushoz hozzákeverek egy tojássárgáját is és így kenem fel a hajamra.. aztán éjszakára hagyom és reggel mosom ki:) nagyon szép fényes és még nőtt is elég sokat:D
7. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 41b06e4c27)
2010. máj. 29. 19:48
Szia! Hajmosás előtt! Én nedves hajra viszem fel. Még csak kétszer kentem a hajam, hát remélem, hogy hatásos, mert derékig érő sörényt szeretnék gyorsan :)
2010. máj. 28. 18:10

Én is szoktam használni száraz hajra.

25 ml megmelegítek gőz felett,rakok bele egy tojássárgáját és már kenem is fel.

Tegnap 5 óra hosszat volt fent.

Télen volt,h 7 órát is sikerült csak most,h jó az idő kint nincs annyi idő rá de ez is elég.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2010. máj. 28. 17:04
köszi :)
2010. máj. 28. 16:38
/www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=56629
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Ancsika72)
2010. máj. 28. 16:37
igen van, de még én sem olvastam konkrétan mennyit kell pl. rákenni.
2010. máj. 28. 16:22
Keress rá mert már van fórum erről!
2010. máj. 28. 16:21
Sziasztok! Tudja valaki, hogyan kell alkalmazni a kajra a ricinusolajat? Szárazon vagy nedvesen kell felvinni a hajra? Hajmosás előtt vagy után kell feltenni? Mennyit kell egyszerre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook