Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinusolaj használata fórum

Ricinusolaj használata (beszélgetős fórum)


2019. jan. 24. 17:39

Használom, de keverek bele kókuszolajat, mézet, fahéjat, citromlevet, olivaolajat, tojássárgáját. Este így alszom (sokszor idegesítő a bugyolálás a hajamon és forgolódok) és reggel mosom le. Átmosom, egész éjjel áztatott kamillás vízzel.

Nekem jobb lett tőle a hajam. Most ráférne minden héten, mert száraz a vége, pedig alig lett festve...

Puhább tőle és szebb ránézésre, de jó büdös 1-2 napig a hajam.

2019. jan. 24. 17:30
Viszont ha szépen kimossuk utána olyan pihe puha gyönyörű !
4. ikres_anyu (válaszként erre: 3. - 7700c510ac)
2019. jan. 24. 09:05
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak. Ragacsos, ezért csak a hajvégekre kentem, de tényleg nehéz bánni vele.
2019. jan. 23. 14:59
Szia!Én kb. 2009-2010-ben használtam. Minden másnap tettem fel a hajamra, amit törülközővel csavartam be 2-3 óra hosszára. Kb. 2-3 hónapig alkalmaztam. Sokat nőtt a hajam tőle. Viszont kimosni alig tudtam, sokszor négyszer is meg kellett mosnom egymás után, hogy rendesen kitisztuljon. Egy idő ráuntam erre, ezért hagytam abba. Tapasztalatom szerint hatásos, csak macerás.
2019. jan. 21. 10:01
2019. jan. 21. 09:59
Sziasztok! Kinek hogyan vált be a ricinus olaj használata hajra? Minden tapasztalat érdekel. Írjatok!!! Gyorsabban nőtt-e ha igen mennyit? Stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook