Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinus olaj hajra.... fórum

Ricinus olaj hajra.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. márc. 22. 06:49
tojás sárgája,és végül 2 evőkanál hajbalzsam.Ezt felkenem hajfestő ecset segítségével,ráhajszárítózok,folpackoba tekerem,és sapit rá.5 órán keresztül fennt van,majd 3szor megmosom,simán kijön.Gyönyörű csillogó,egészséges,erős lett a hajam,és rohamosan nő.Két hónap alatt már bőven váll alattig ér.Nekem nem hullik tőle a hajam.Melette szedek Revalidot,régen az növesztette meg.
2013. márc. 22. 06:42
Sziasztok!Én 2 hónapja használom a ricinus olajat.Előttenagyon sokszor festettem a hajamat,ami szép hosszú volt,már hátközépig ért.A sok festésből viszont elege lett,és az utolsó vörösből szőkére manövernél leégett,egész rövidre,éppen vállig ért.Nagyon kétségbe estem,ugyanis 4 évig tartott,mire előtte végre megnőtt,ráadásul csúnya szénaboglya lett.Elkezdtem használni az olajat a következőképpen.Három evőkanál ricinus,2 evőkanál kókuszolaj,egy evőkanál méz,egy evőkanál étolaj,2
166. Diee951
2013. márc. 19. 18:12
és a ricinus olaj a már toredezett hajvégekre is használ?vagy csak megakadalyozza hogy torjon..?
2013. febr. 13. 21:01
Pár hónapja, de azóta vágatattam belőle, hogy egészséges legyen a vége. Így ugyanolyan hosszú maradt mint volt, csak egészséges lett. Most pedig heti egyszeri hajvasalás mellett növesztem. Remélem egészséges és hosszú lesz mostmár!
164. Énakiskirálylány (válaszként erre: 163. - 45b4ec3330)
2013. febr. 13. 00:39
En is heti 1x használom es 2 max 2 es fel orat van rajta.hajszarito zacsi :D törölköző ... Miota használod?
2013. febr. 10. 18:49
Nekem nagyon sokat nőtt tőle a hajam, és a hajhullásom is megállította. Viszont nem kell túlzásba vinni, nekem hetente-kéthetente 2 órahossszát volt rajta. Bőven elég volt. Előtte picit felmelegíttem a hajam hajszárítóval. Viszont a szempillámmal semmit sem csinált, de a szemöldökömön a hiányzó kis részekre jó volt.
2013. febr. 8. 04:07
Sziasztok! Nagy dilemmám van :/ mar vagy 3 hónapja nem festettem be a hajam ricit használom rendszeresen. Az érdekelne hogy ha be festem a hajam a feketét nem szedi le a Rici? Mert mar olyan csúnya a fejem muszáj valamit kezdenem vele. Annyi baba hajam van miota rendszeresen kenem a pakolast :) mikor megszaritom a kis babahajak égnek állnak. Ha valaki esetleg használja fekete festett hajon megoszthatna a tapasztalatait velem ;) előre is koszike ! Pusszanat
2013. jan. 29. 20:07
azért ha esetleg valakit érdekelne leírom hogy használom: kis tálkába nyomok elegendő mennyiséget, felmelegítem és már kenem is fel a fejbőrőmre és a hajtövekre, utána becsavarom fóliálval és úgy fél óránként meg hajszárítózom :) nekem a kimosása se túlzottan macerás, inkább csak a felkenése:), 1pakolásnál 2órára kentem fel a hajamra :) 2.pakolásnál benne aludtam ( ugyanis olvastam ezt is azt is, gondoltam egy héten 3x megcsinálom a folyamatot és abból 1 napot benne alszom) ma pedig a 3. de leszedem 2óra után :)
2013. jan. 29. 20:03
Sziasztok. 5 napja használom a ricinus olajat, a hajamra és a szempilláimra, a hajamra ma csináltam meg a 3.pakolást, itt még nem észleltem nagy változást, nekem szép fényes hajam van alapból, csak növeszeni szeretném :) a szempilláim viszont *-* 5napja minden este felkenem az olajat, és 3 nap után már láttam az újj gyökerező szempilláimat *-* el se hittem.:) ha lesz fejlemény a hajammal kapcsolatban mindenképpen leírom! :) puszii
159. eliii
2013. jan. 9. 17:28
Sziasztok. Most írok először ide de megkell hogy osszam a tapasztalatomat. 6 pakoláson vagyok túl. amikor elkezdtem ezt az egészet megmértem a hajam és 37 cm-t mértünk, rá 3 hétre (heti egy pakolás, kb 5 órán keresztül) 39,5 cmt mértünk. 4szer szóltam tesómnak hogy segítsen újramérni mert nemhittem el. és valóban .. 2.5 cm-rt nőtt 3 hét alatt a hajam. ez megdobta a lelkesedésem és mindig ügyelek hogy legyen itthon utánpótlás a ricinusból:) egyébként kb 2hónapja elhagytam a hajszárítót és a hajvasalót (előtte éveken keresztül mindennap hajatvasaltam.) a hajam vége kezd rendbejönni szép fényes és puha *.* soksikert mindenkinek, remélem másoknak is ilyen hatásos mint nekem :)
158. Bellabellissima (válaszként erre: 157. - Bellabellissima)
2012. nov. 13. 20:51
Annyit elfelejtettem leírni, hogy én sapkával, egész éjszakán át rajta hagyom.
157. Bellabellissima (válaszként erre: 150. - 08267766b2)
2012. nov. 13. 20:48

Sziasztok! Mint minden dolognál, a ricinusnál is eltarthat egy ideig, amíg hat. Én kb 2-3 hónapja használom, hetente egyszer:

a fejbőröm egész felületét igyekszem bedörzsölni csak ricinusolajjal, a haj hoosszát, és végeit pedig extra szűz olivaolajjal. Emellett Biovanne pluszt szedek most 3. hete (a kúra ennél 3 hónap!).

A hatás nem maradt el: egy hetet kibír a hajam mosás nélkül, és az arcomat végig új babahajak keretezik.

A ricinusnak valóban van hajnövezstő hatása.

Emelett persze fontos a lehetőség szerinti egészséges táplálkozás, zöldségek, és gyümölcsök fogyasztása.

Mindenkinek azt tanácsolom, hogy legyen kitartó, és türelmes, és hatni fog!

További sok sikert!

156. Cukimuki92 (válaszként erre: 148. - Ancsa84)
2012. nov. 2. 15:59
Szia, szerintem a drogériákban nem lehet kapni mivel ez egy gyógyszerkészítmény és nagyon körültekintő módon kell használni, mivel hashajtó hatása van:) Gyógyszertárban lehet kapni! Kb. 300-Ft/dl, más gyógyszertárakban próbálkozz lehet hogy nem volt készleten mivel hamar romlandó:)
2012. nov. 2. 15:54
Sziasztok! Azt hallottam hogy a ricinus jó pattanásokra is, mert gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Ki mit tud erről mondani? :)
2012. okt. 31. 17:53

Sziasztok.Az baj hogy én úgy használom,hogy

1.ev.kanál ricinus 1 tojássárgája és sima olajjal mivel nincs olivaolajam ://

153. Dodda
2012. júl. 6. 12:58

Kezd el velem a ricinusos hajnövesztést! :)

Képekkel, lépésről lépésre! :)

[link]

152. mosoly9 (válaszként erre: 151. - Dondike911)
2012. máj. 30. 14:50

Szia!

Neked nem ragad tőle össze a hajad?

Ricinus+olivaolaj+tojássárgáját is kipróbáltam, de talán az a baj, hogy nem csak a tövére került? (kb. váll alá érő hajam van)

151. dondike911 (válaszként erre: 150. - 08267766b2)
2012. máj. 30. 14:13
Várj türelmesen és hatni fog. Én kb. egy hónapja használom és tényleg látványos javulást értem el. Ne görcsölj rá, kenegesd vele nyugodtan, ha tudod, minél több ideig hagyd a hajadon, masszírozd meg többször a fejbőrödet (akkor is, ha nincs rajta pakolás) és nőni fog a hajad. Azért a 36 centis copf nem egy rossz dolog ;). Meg szerintem figyelj oda az étkezésedre is egy picit jobban, egyél több zöldséget és gyümölcsöt :).
2012. máj. 28. 01:44
Hát irigyellek titeket akiknek sikeres volt a ricinus.Én már több mint egy hete használom és tényleg semmit sem nőtt a hajam.Még 1 cm sem pedig mindig használom a ricit. Egyszerűen nem értem mintha direkt nem akarna nőni.Most 36 cm hosszú a copfom.
149. 3c9dc44913 (válaszként erre: 148. - Ancsa84)
2011. dec. 5. 13:47
Gyogyszertarban kell kerni es mondani, hogy hajra kell, mert van belso es kulso hasznalatra. En a nyaron vettem, par szaz ft-ert. Szerintem is hatasos, Heti gyeszer ketszer rakentem a hajamra ejszakara, reggel lemostam es par het utan rengeteg apro uj hajszal kezdett noni a fejemen es szebb is lett tole a hajam.
148. ancsa84
2011. nov. 27. 15:01

Sziasztok!

Hol lehet kapni ricinus olajat?

Gyógyszertárban kérdeztem (igaz csak egyben),de ott nem volt.... esetleg drogériában?

2011. nov. 25. 15:44
Sziasztok! Én 2 hete kezdtem el használni az olajat, most van rajtam harmadjára. Észrevettem,hogy már nem hullik olyan sok hajam ki, de hajmosáskor mikor lemosom az olajat ugyanúgy sok hajszál kijön, szinte csomókban. Nálatok nem szokott mosáskor kihullani?
2011. okt. 17. 19:48
csak a gyokerre??? de ha torik akkor se kenyjem ra a vegere?
145. 6a6e086e31 (válaszként erre: 144. - Nusyka91)
2011. okt. 17. 19:32
Lehet, de a végekre ne kend rá.
2011. okt. 17. 19:24

koszike

es fesett hajra is lehet, nekem szoke festett hajam van, es toredezik nagyon

143. 6a6e086e31 (válaszként erre: 141. - Nusyka91)
2011. okt. 17. 19:13
Lehet persze!Én szárazra tettem mindig amikor használtam.
2011. okt. 17. 19:08
es szaraz hajra kell ratenni v nedvesre???
141. nusyka91 (válaszként erre: 140. - Csilly)
2011. okt. 17. 19:04
szioka azt szeretnem kerdezni h a pakolast festett szoke hajra is lehet tenni ????
140. Csilly
2011. szept. 26. 20:33

Sziasztok!

Én kb augusztus vége óta használom a hajpakolást eddig azt hiszem 5ször csináltam meg, átlagosan hetente. Első alkalommal csak azt vettem észre, hogy sokkal puhább a hajam, meg mintha a vége kevésbé lett volna töredezett, valamint lassabban zsirosodott a hajam. És szerintem tényleg növeszti a ahajat, amugy is hosszu hajam volt, de most látványosan hosszabb. szoval szerintem müködik a dolog. :)

2011. jún. 7. 20:25

Sziasztok!

Kb. tavaly március óta, ahogy teherbe estem elkezdett hullani a hajam és göndörség is hullámra változott. Most teljesen elvagyok keseredve, mert a dús hajkoronámból jellegtelen, lapos frizura lett. Ma jutottam arra az elhatározásra, hogy megpróbálok érte tenni valamit.

A ricinus gyógyszertárban kapható? Kb. mennyit vegyek?

Szedtek pluszban vitamint vagy használtok speciális sampont?

Egyéb tippek?

Köszönöm a válaszokat :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook