Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinus hajpakolás fórum

Ricinus hajpakolás (beszélgetős fórum)


2012. szept. 26. 11:06
Imádom ezt a ricinust :) annyira szépen csillog tőle a hajam :) és olyan finom puha :))) és a citromlé még szebben kihozta a színét :) másfél hónapja használom, és már 2 cm-t nőtt a hajam :) nagyon örülök, hogy rátaláltam, és nem siklottam át felette, hanem ki is mertem próbálni :)
2012. szept. 24. 16:42
Kókuszolaj ricinusolaj 1-1arányba!Nekem bevált.heti 2x.Havonta 2 cm-es hajnövés!Plusz csillogó haj.
7. Peggy73 (válaszként erre: 6. - Bdb6e4b3e4)
2012. szept. 19. 16:35

Kókusz olajat bioboltokban keressél, illetve webboltok is árulják. A lényeg, hogy szűretlen (szűz) kókuszolajat vegyél, mert az a jó a hajra/bőrre. A szűrtet leginkább főzésre használják.


A haj növekedését segítheted még kiegyensúlyozott táplálkozással, vagy vitamin szedéssel.

2012. szept. 19. 13:22
kókuszolajat hol lehet beszerezni? már régóta tervezek egy ricinus kúrát, de lehet mégsem az lesz akkor :) bár néha azt hiszem, hogy sanos nem bír már tovább nőni a hajam :S
2012. szept. 18. 21:42

Ohh köszönöm lányok :)

Ezeket ki is próbálom :) én is a borsmentára gondoltam :) Nekem a balzsamom kókuszos....nem is gondoltam kókuszolajra...de ez is nagyon jó ötlet :)

2012. szept. 18. 17:45
a szódabirkarbóna bárminek a szagát eltünteti
2012. szept. 18. 15:41

De próbálkozz meg almaecetes öblítéssel. Az el szokta tüntetni a tojás szagát. Csepegtess bele citromos illó olajat.

Amikor tojással mostam hajat, mindig azt használtam. :)

2012. szept. 18. 15:40

Én kókuszolajat használok mindig hozzá. :)

Ez táplálja a legjobban a hajat. A hajvégekre is mindig teszek belőle, mert a sérült hajszálakat összefogja, és eltűnik a töredezés rendszeres használat után. Meg aztán szépen ragyog a napfényben. :D

Amúgy régebben olívaolajjal vagy tojássárgájával kevertem én is. Vagy együtt az összeset. :)

Illóolajat is tehetsz bele, nem lesz semmi baja tőle. :)

A legjobb talán a rozmaring és a borsmenta.

Hogy a tojás szagát kiviszi-e belőle, azt nem tudom. Nekem sosem érződött rajta. :)

2012. szept. 18. 15:31
Tudom, hogy sok fórum, illetve napló van már az oldalon, elég sokba bele is néztem....viszont egyikben sem találtam nagyon meg azt, hogy mit kever a ricinushoz. Én eddig háromszor raktam fel a pakolást. A ricinushoz tojássárgáját, oliva olajat, és citromlevet raktam. Most azon kezdtem el gondolkodni, hogy lehet veszek A-vitamint is, és csepegtetek bele. Még arra gondoltam, hogy mivel én nagyon érzem a tojás szagát a hajamon, ezért csepegtetnék bele pár csepp illó olajat.....Esetleg tudnátok nekem jó receptet írni...vagy tanácsot adni, mit hogy csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook