Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rezsiköltség Németországban fórum

Rezsiköltség Németországban (beszélgetős fórum)

2011. ápr. 13. 06:36
Köszönöm a segítségeket, szerencsére tudok németül, azért is én vagyok a közvetítő. Átolvasom a barátok által talált hirdetéseket, de én azért Münchenben kizártnak tartom, hogy pl a 400 Euróban a rezsi is benne lenne, és még a lakás is jó.
2011. ápr. 12. 16:56

Szia!


A férjem most költözik Stuttgartba, mi majd jövőre megyünk utána a gyerekekkel, majd egy másik nagyobb lakásba. Lényeg, most bérelt lakást és ott a 720 Euroban benne van a rezsi, csak az internet díja nincs. Van bejárónő is, szóval takarítani is fognak rá, még ágyneműt meg törölközőt is kap.

2011. ápr. 12. 16:48

www.immobilienscout24.de

Itt mindent megtalálsz

2011. ápr. 12. 16:45
Sziasztok!Ausztriáról tudok nyilatkozni,hátha segít!Itt már lehet 2-300Euróért bérelni lakást (ebbe benne van már a rezsi),de lehet akár 5-6-800Euro is akár!Sok sikert!!!
3. k_nm
2011. ápr. 12. 16:32
München és Hamburg rezsi szempontjából közel sem ugyanaz ám...mivel én kicsit arrébb élek, és rezsit se fizetek, itt egy honlap: [link] ha tudsz németül, jó :-)
2011. ápr. 12. 16:25
szia!egy ismerősöm hamburgban nézett lakásokat,egy amerikai konyhás hálószobás kis lakás rezsivel együtt 650euróér van hírdetve.Ott hirdetési árakban minden benne volt,nem volt külön rezsi:S
2011. ápr. 12. 16:01

Sziasztok!


Egy ismerősömnek lenne szüksége gyors segítségre: júniustól Münchenben fog dolgozni, az albérlet árakat tudjuk, hogy 400 eurótól a határ a csillagos ég, de a +rezsiköltségekről lenne szükségem pár összeg-beni infóra. Rákérdezem azoktól a személyektől is, akiknek írni fogok albérlet ügyben, de azért a honfitársak szavában jobban bízok. :) (2-2,5 szobás lakásra számítva érdekelne).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook