Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rezgő érzés az alhasban fórum

Rezgő érzés az alhasban (beszélgetős fórum)


2022. szept. 16. 11:46
Sziasztok. Olvassa ezt még valaki? Nekem is ilyen rezgès megy egy hete. Kérlek írjatok milyen megoldást találtatok.
8. Gabcsi78 (válaszként erre: 1. - Ibcsi59)
2020. jan. 16. 15:15
Sikerült utána járni a dolognak? Èn is ezzel küzdök egy ideje, őrjítő :(
2020. jan. 16. 15:11
Sikerült utána járni a dolognak? Èn is ezzel küzdök egy ideje, őrjítő :(
2019. nov. 10. 00:14

Az agyat és a beleket a bolygóideg köti össze. Túlzott stressz vagy idegesség esetén az agyból érkező jelek fokozottan ingerlik a beleket.

Ez olyan, mint pl a szemhéj remegése.

De lehet irritabilis bél szindróma jele is. (IBS)

Stressz csökkentéssel és a táplálkozás megváltoztatásával (többször keveset) lehet a remegésen változtatni.

2019. nov. 9. 22:59
Sokat mobiloztok? Rezgő funkció be van kapcsolva? Épp tegnap olvastam egy cikket legújabb pszichikai kutatásokról. Abban említették ezt a jelenséget.
4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - StellaMarina)
2019. nov. 9. 20:57
Nem hagytál benne valamit véletlenül?
2019. nov. 9. 20:45
Nekem a hüvelyem szokott "rezegni". Olyan, mintha egy mobil nagyon gyengén rezgőn csörögne bent. Mostanában közvetlenül menzesz előtt és alatt csinál ilyet. Emléjeim szerint terhességeimnél is volt ilyen. A neten kutatva a sokat tapasztalt férfi dokik szerint a női fantázia szüleménye. Szerintem egyszerűen csak rengeteg dologról fogalmuk sincs, és bár nőgyógyászatban nem vagyok kifejezetten nőpárti, mégis biztos vagyok benne, hogy előrébb jutnánk, ha emelkedne a női orvosok száma, akik legalább tapasztalat útján tudnák, hogy miről is beszélünk, mi nők.
2019. máj. 1. 12:48

Szia Ibcsi!

Nekem is pont ez a problémám. Kiderült nálad mi a gond?

2018. júl. 9. 17:07
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valakinek ilyen.Pár hete a hasamnál egész lennt van amikor egésznap rezgést érzek, mint amikor a telefon rezeg, utána egy kis szünet, azután megint.Nem fáj szerencsére de nagyon zavar.Nőgyógyásznál 3hete voltam, a szokásos évi vizsgálaton, a vérképem normális. B 6 vitamint ajánlott a házi orvos. Pl. Tegnap kevés volt, éjjel is tudtam tőle aludni, de ma folyamatos a rezgés reggel óta. Nem tudom mitévő legyek. Volt már ilyen problémátok vagy hasonló? Köszönöm hogy elolvastátok, van megoldás remélem? Sziasztok! Ibcsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook