Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Révfülöp jó nyaralóhely fiatal társaságnak? Tapasztalatok? fórum

Révfülöp jó nyaralóhely fiatal társaságnak? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 8. 10:01
illetve siófok vonattal 45. perc kb és elég sűrűn is járnak vonatok. meg lellén minden évben van borhét.. idén ez július 30. - augusztus 7. között lesz. ilyenkor több pincészet árulja a borát, délutántól programok vannak. emiatt nagyon sokan járnak lellére nyaranta.
15. 367d5fde7b (válaszként erre: 14. - Chicho)
2011. ápr. 8. 09:58
a strandja az pár éve lett megcsinálva, nagyon jó. mármint ez a fizető strand. és itt a strandon belűl van egy élményfürdő rész is. nagyon jó :) lellén eddig 4 szórakozóhely volt nyaranta, most azt hiszem csak 2 lesz, de mind a kettő tele szokott lenni. egyik a központban van a téren, a másik meg teljesen lent van a mólónál. ezen kívűl van egy másik hely is, ami mondjuk elég retro disco, de már a központtól távolabb van. /na, azt nem tudom, h nyáron fog-e üzemelni/. illetve több hely is van a téren, ami tele van fiatalokkal ilyen beülős/kiülős helyek. koktélozók. van egy pizzéria is a téren, ami a legfelkapottabb hely :DD favágó pizzéria. na, oda nagyon sokan járnak, mert nem drága hely, nagyon jó ételek vannak, buli hangulat van ott mindig :) van egy kisvonat ami a központból kivisz a kishegyre panorámát nézni és vissza :) van vidámpark, cirkusz is lellén /bár, ez gondolom menniyre hoz lázba :DDD/, gokart pálya :) hmmm, hirtelen ennyi jut eszembe, de ha még vmi eszembe jutna akkor leírom. ja, igen van kertmozi is :DD
14. Chicho (válaszként erre: 13. - 367d5fde7b)
2011. ápr. 7. 12:16
Kíváncsiságból utánanéztem Lellének és tényleg egész jó helynek tűnik. Főleg a homokas strandja :) És milyen helyek vannak ahova érdemes elmenni? Szórakozóhelyek és azokon kívül?
13. 367d5fde7b (válaszként erre: 9. - Chicho)
2011. ápr. 6. 12:03
déli parton éltem életem eslő 18évét konkrétan lellén.. egyik legjob bhely, siófok nincs messze akár csak 1 bulira átmenni vonattal. és az árak sem drágábbak, mint pl révfülöpön. de abba is biztos vagyok, h révfülöpön az idősebb társaságok nyaralnak :)))
2011. ápr. 5. 22:28
Mi ott túra miatt szálltunk meg. A hely szép, a strand is... Buli szempontjából én sem tudok nyilatkozni...
11. Chicho (válaszként erre: 10. - Pinkyke)
2011. ápr. 5. 22:18
Hát most bogarat ültettél a fülembe :) Mit kapok majd ezért hogy variálok:D Ettől függetlenül még jöhetnek a Révfülöpi tapasztalatok!
2011. ápr. 5. 22:14
Szerintem ha a szállást időben lefoglaljátok, akkor semmivel sem drágább, mint mondjuk Füred. Az északi parton még Alsóörsön van a Dexion nevű disco , de az utóbbi 2 évben az is elég halott. Siófokon viszont tuti nem lehet unatkozni
9. Chicho (válaszként erre: 7. - 367d5fde7b)
2011. ápr. 5. 22:10
Hát látod ebben lehet vmi igazság... ááááá
8. Chicho (válaszként erre: 6. - Pinkyke)
2011. ápr. 5. 22:09
Siófok azért árban is magasabb nem? Én szívesen mennék oda is csak hát a társaság többi tagja nem pörög úgy mint én sajna :P Ők hozták elő Révfülöpöt és gondoltam azért utánajárok mi ott a helyzet. Tavaly úgyis melléfogtunk és elég punyi nyaralást produkáltunk...
2011. ápr. 5. 22:08
északi parton nincs nagy élet ott tényleg aktív pihenés van max strand, szórkaozási lehetőség egyenlő a nullával. déli parton van lehetőség inkább szórakozni.. :D
6. pinkyke (válaszként erre: 5. - Chicho)
2011. ápr. 5. 22:05
Akkor Siófok ott nagyon-nagy az éjszakai élet is, még hétköznap is. Én egészen meglepődtem mikor lent voltam, kicsit olyan tengerpartos feelinge volt.
5. Chicho (válaszként erre: 4. - Pinkyke)
2011. ápr. 5. 22:03
Füred tényleg jó hely csak eddig mindig ott nyaraltunk és most kell egy kis változatosság :)
2011. ápr. 5. 22:00
Van 1 szem disco, de az elég szar, Füreden viszont rengeteg lehetőség van
2011. ápr. 5. 21:53
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy milyen Révfülöp nyaralóhely szempontjából? Nyugis, pihenésre vágyóknak való vagy fiatalok is nyaralhatnak aktívan? Milyen szórakozási, kikapcsolódási lehetőségek vannak? Éjszakai élet, nappali látnivalók stb...
2011. ápr. 5. 21:52
Jó strandja van, és a környék is szép. Bár buli-szempontból nem tudom, hogy milyen...
2011. ápr. 5. 21:51
Révfülöp jó nyaralóhely fiatal társaságnak? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook