Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Revalid kapszula árthat a terhesség első pár hetében? fórum

Revalid kapszula árthat a terhesség első pár hetében? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 1. 08:35

Revalid kapszuláról annyit, hogy anno én is vettem, de sajnos utána hallottam, hogy egyik ismerősömnek olyan jól hatott, hogy nem csak a haja körme lett tőle szebb, hanem elkezdett szőrösödni is, olyan helyeken, pl.: kéz,láb ahol egy nőnek nem kéne.

Nekem egy rossz tapasztalat elég volt, abbahagytam.

4. d0fd18640a (válaszként erre: 1. - 69abd4fa9b)
2009. márc. 1. 07:46
Szerintem nem árt. A revalid gyógynövényekből van.
2009. márc. 1. 07:08
Hallottam rólla hideget meleget.az uncsimnak nagyon bevállt,de hallottam olyat akinek nem.Szedtem eddig az Elevitet.Ugy gondoltam abban minden vitamin benne van,de amellett is hullott a hajam és a körmeimben is megjelentek a fehér pontocskák amelyek szintén vitamin hiányra utalnak.Hát nem tudom.Kipróbálom de ha valakinek van olyan tapasztalata hogy árthat a babának akkor inkább abbahagyom.
2009. márc. 1. 06:59

Azt nem tudom, hogy a magzatnak árt-e, de te olyan szőrös leszel tőle, mint egy gorilla és permanens dekoráció lesz...


Én szedtem revalidot, de úgy növesztette a hajam (a szőrök mellett), hogy szétroncsolta a szerkezetét, nagyon töredezett és gyenge minőségű lett. Persze a semminél az is jobb. Talán szerencsésebb lenne valami más vitamint szedni.


De lehet, hogy neked beválik.. Végülis nem mindenki egyformán reagál.

2009. márc. 1. 06:53
A férjemmel már 8 hónapja babát tervezünk.Az utóbbi két hónapban olyan szinten kezdett el hullani a hajam hogy már alig mertem hajat mosni.Anyukámtól kaptam Revalid kapszulát és elkezdtem 3-szor 1-el szedni.Viszont védekezni ugyanugy nem védekezünk tehát esetleg most is teherbeeshetek.Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?Árthat a pár hetes magzatnak a Revalid?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook