Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rettenetes fogfájás gyökérkezelés után. Tudnátok ötleteket adni, hogy mitől múlna el a fájdalom? fórum

Rettenetes fogfájás gyökérkezelés után. Tudnátok ötleteket adni, hogy mitől múlna el a fájdalom? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Tandi25 (válaszként erre: 7. - Moncsicsi83)
2011. okt. 17. 20:10
Uhh, Te szegény... :( Ez durván hangzik.
9. Arianne113 (válaszként erre: 8. - Tandi25)
2011. okt. 17. 20:09
egy hétig igen, aztán mivel fájt, kiszedte ( nem szabad semmit bele tenni ) voltam házidokinál gyógyszert íratni és ő is mondta hogy amíg a fog bevan gyulladva szabadon kell hagyni és kímélni. Egy ideig még fájt aztán elmúlt mostmeg már vissza kéne menni betömetni nehogy húzás legyen a vége :)
8. Tandi25 (válaszként erre: 6. - Arianne113)
2011. okt. 17. 20:08
Akkor biztos jól be volt gyulladva. Szerencsére nekem hamarabb elmúlt. :) Biztos kellhet ennyi idő is, gondolom a gyulladás méretétől függ, meg nem értek hozzá, csak a saját tapasztalatomat írtam le. És ideiglenes tömést kaptál addig?
2011. okt. 17. 20:08
Ilyen problémám nekem is volt. Hiába nem volt ideg a fogamban, úgy begyulladt az egész, hogy szó szerint még a fogam is vörös volt. Hogy hogy, ne kérdezd. Az ínye is be volt totálisan gyulladva. Sajnos semmi sem segített, csak a foghúzás :(
6. Arianne113 (válaszként erre: 4. - Tandi25)
2011. okt. 17. 20:06
nekem a doki azt mondta hogy kell egy két hét mire lemegy a gyulladás, addig nem bántja a kifúrt gyökérkezelt fogamat, kitartás tisztítsam minnél többet. És valóban el is múlt a fájdalom, visszamegyek és betömetem.
2011. okt. 17. 20:04
Az Amol csepp is jó,mert zsibbasztó hatása van.
4. Tandi25 (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2011. okt. 17. 20:04
Szia! Amikor nekem gyökérkezelés után fájt a fogam és már nem volt ideg, akkor kiderült, h ínygyulladásom is volt és az fájt. De ha jól tudom, 1-2 napig fájha utána. Mondjuk szerintem, ha 1 hete kezel és ennyi ideje már nincs benne ideg, tényleg nem szabadna fájnia. Sajnos gyógymódot nem tudok. A fogorvos nem mondott semmit, h mégis mitől érezheted azt, h fáj?
2011. okt. 17. 20:03
Rágjál el szegfű szeget,már ha nem zavar az íze.Fertőtlenít és fájdalom csillapító.
2011. okt. 17. 20:03

Hát ez érdekes.

Kaptál bele gyógytömést?


Ugyanis, nálam az vált be hogy szabadon hagyták a fogam kivan fúrva, és kell neki egy két hét mire lemegy a gyulladás.


Addig nemszabad bántani, én donalgint szedtem, ez segített.

2011. okt. 17. 20:01

Sziasztok!


1 hete járok györkékezelásre, és már kétszer átmosták, de sajnos annyira fáj az egész, hogy gyógyszeerken élek...:( És minden átmosásnál érzéstelenítőt adtak, hogy hozzá tudjanak nyúlni.

Ma azt mondta a doki, hogy nincs benne ideg, nem szabadna fájnia. Mégis...:( Ha szerdáig nem múlik el, kihuzza..

Tudnátok ötleteket adni, hogy mitől múlna el a fájdalom?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook