Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Részletes mobil számla előfizetés nélkül fórum

Részletes mobil számla előfizetés nélkül (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 11. 19:51
Jajjjj!Valami eszembe jutott. Minap látom keresnek de ismeretlen szám. Nem szoktam felvenni ilyenkor... De már két napja hivtak és a hangpostán is hagytak üzenetet, hogy XYt keresik és hogy hivjam vissza vmi pesti számon. Na mondom persze. De harmad nap is látom csörög megint ismeretlen szám. Már tök ideg voltam felvettem.Elmagyaráztam, hogy az illető akit keresnek fogalmam sincs ki. Előfordulhat, hogy ilyenkor vmi pénzt le tudnak venni? Vezetékes telefonon hallotam volt már ilyen:((
2009. dec. 11. 19:28
Én úgy tudom, hogy csak az első ingyenes, a másodiktól fizetni kell. De ha felhívod őket, kérdezd meg, lehet, hogy azóta változott.
6. marcsix (válaszként erre: 5. - 962d1104a6)
2009. dec. 11. 18:41
tök ingyenes volt, bár én panaszkodtam, hogy lemerült egy nap alatt a 2000 ft-ugy hogy nem tudok róla...mivel nem beszéltem csak egyszer, és kérek egy híváslistát. Mondták kiküldik, és email-ban vagy postai úton reklamálhatok.Meg is tettem, és kiderült, hogy elvileg jogos az 1 pont náluk, hogy levonták, csak jó lenne ha jobban informálnák az embereket, hogy milyen szolgáltatás mire terjed ki, mert én nem voltam vele képbe... és pórul jártam.
5. 962d1104a6 (válaszként erre: 4. - Marcsix)
2009. dec. 11. 18:36
És teljesen ingyenes volt? Mert manapság már ezekért is pénzt kérnek:(
4. marcsix (válaszként erre: 2. - 962d1104a6)
2009. dec. 11. 18:35
Szia én a pa...nál kértem kártyás telefonomra részletes hívásinfót. Ingyenes volt, és megtudtam hogy miért fogyott le egy nap alatt 2000ft-om. Szerintem ha felhívod te is az ügyfélszolgálatot, azok majd kiküldik neked is.
2009. dec. 11. 18:30
Simán bemész a szolgáltatóhoz, és X összegért megkaphatod, vagy kiküldik postán.
2009. dec. 11. 18:30
Sziasztok! Tudja valaki, hogy van-e lehetőség arra, hogy ha nem előfizetéses vodafonos valaki akkor hogyan tudom nyomon követni, hogy mondjuk egy hivásom pontosan mennyibe került? Tudom a tarifainfot de vhogy furának találom hogy pl egy nap alatt lement a feltöltésem és szinte alig beszéltem.
2009. dec. 11. 18:29
Részletes mobil számla előfizetés nélkül

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook