Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Részleges ínszalag szakadásom van. Unatkozom, beszélgetünk? fórum

Részleges ínszalag szakadásom van. Unatkozom, beszélgetünk? (beszélgetős fórum)


13. BellyG (válaszként erre: 10. - 54840f0fce)
2011. jún. 18. 18:01
Persze. :)
12. BellyG (válaszként erre: 9. - Timycat)
2011. jún. 18. 18:01

Szia.

Köszönöm. :) Hát az a baj, hogy én sem bírok a fenekem maradni, de próbálok, mert nekem is azt mondta az orvosom, ha nem forr össze rendesen bicsaklós bokám lesz, aztán leshetek mikor újra megsérül és ismét fekhetek... Szóval igyekszem, csak nehezen megy.

Sajnos nekem fáj. :( Nem is kicsit, folyamatosan görcsöl, már a rögzítő sem fogja rendesen, hiába szorítom meg jobban, azért sokat számított annak a hatalmas duzzanatnak a tartása ami azért fogta a lábamat. Azóta fáj igazán mióta lelappadt. :S

Remélem nekem is sikerül mihamarabb felgyógyulnom.

Amúgy megjegyzem én is már kismilliószor léptem gödörbe, erre most nagyon szépen betaláltam... :D Kellemes születésnapi ajándék...

11. BellyG (válaszként erre: 8. - Keep it Real)
2011. jún. 18. 17:57

Szia.

Köszönöm szépen. :) Ma sikerült kicsit lekötnöm magam, egyik barátnőm felugrott meglátogatni, így délután beszélgettünk kicsit, aztán aludtam.

Borzasztó mikor már tényleg nincs mit csinálni. :S A lakásban lenne, de azt ugye nem tudom... és így azért elég unalmasak a napok. :)

Keresgéltem pár játékot a neten, de nem sokáig foglaltak le sajnos.

Persze, nyugodtan folytathatjuk, elszaladni nem tudok. :D És még legalább két hétig nyomom az ágyat... :)

2011. jún. 18. 00:06
Részeges ínszalag szakadás nélkül is lehet beszélgetni??
9. timycat (válaszként erre: 1. - BellyG)
2011. jún. 17. 23:55

Szia!


Én pont egy éve voltam így... csak nekem a térdemnél szakadt részlegesen, futottam beleléptem a járdán a kis vízelvezető vályatba, mint már 1milliószor, erre 1millió1-edikre sikerült részleges szalagszakadást összeszedni. Engem sem műtöttek... nem volt egyszerű... nem ajánlom neked, de én nem bírtam 3 hétnél tovább és "szigorított" fáslival közlekedtem, utólag tudom, hogy őrültség volt, mert sánta is maradhattam volna. Csak mellettem volt egy 2 éves kislány, muszáj volt hamar lábraállnom; viszont elég szépen gyógyultam. Nekem speciel annyira nem is fájt 1 hét után, inkább csak kellemetlen volt.

Persze gondolom szakadás és szakadás között is van különbség. Én egész jól megúsztam.


Ne aggódj hamar elmegy az az 5hét. Van kertetek, erkély? picit kiülhetsz "nyaralni", sovány vigasz tudom.

Hívd meg a barátaidat, nálunk egész jól sült el az ágy-party.


Ami meg a gyógyulást illeti, heti 5ször futok 8-9 kilométert... persze most már jobban a lábam elé nézek :) Ami megmaradt a sérülésből, hogy a szakadás helyén elpattantak pici erek (nem tudom van-e összefüggés, de amikor lekerült a rugalmas fásli akkor jöttek elő) és érzem ha lehűl az idő


Neked jobbulást és kitartást kívánok!

2011. jún. 17. 23:13

Jobbulást kívánok neked! Tudom, milyen, ha ágyhoz vagy láncolva.

Nekem annak idején a kereszt-és oldalszalagom szakadt el, illetve porcleválásom volt, műtöttek, ágyhoz voltam kötve. Rengeteget szenvedtem, főleg amiatt, hogy fel sem bírtam kelni. Nekem annyiból volt jobb, hogy ősszel történt, majd a műtétre januárban került sor, tehát hűvösebb idők voltak.

Én (mint ahogyan Te) olvastam sokat, zenét hallgattam, és rengeteg filmet néztem, na és persze készültem az érettségire. :D Bár a fájdalomtól elég nehézkesen ment. :/

KITARTÁST NEKED, ha gondolod, holnap folytathatjuk. :D

2011. jún. 17. 19:21

Nha akkor eltudod képzelni... :\

Még az első egy-két napot úgy elviseltem, meg csak-csak eltelt, de most már tényleg csak vánszorognak, az ágyból is alig tudok ki kelni... :S

Bár a doktornő szerint két hét múlva már könnyebb lesz, és rögzítővel nem fogok sántítani mint most, hanem már szebben meg gyorsabban tudok vele menni és akár egy közeli boltig is elsétálhatok, de még nem. Azóta kiolvastam a két kedvenc könyvem, belekezdtem egy harmadikba, de már nem köt le. Végig jártam a fórumokat, mindent elolvastam ami érdekelt, kibeszélgettem telefonon ismerősökkel magam, msn-en is. De ugye hétköznap van, mindenki dolgozik, vagy a dolgán van, a baráti társaásgom minden másnap összegyűlik, sütögetnek, beszélgetnek, de kivitelezhetetlen, hogy a negyedikről lelépcsőzzek. Tegnap párom levitt, de a sok láblógatástól csak még rosszabb lett estére pedig alig egy órát lehettem lent. Egyszerűen borzasztó, hogy egy ágyhoz vagyok "láncolva". :S

2011. jún. 17. 19:11
Jah egyebeknt en meg 2 hetig voltam otthon a vallammal,de azt hittem belehalok...megmozdulni sem birtam a fotelban eles fajdalom nelkul,de meg oltozni sem... Egyutt erzek! Nem lehet konnyu,en 2 het alatt kicsinaltam magam az egyedullettol!
2011. jún. 17. 19:10

Pfff...sajnalom,biztos borzaszto lehet!


Mi az erdeklodesi korod? En nekiallnek a dolgaimnak utanaolvasni a neten..

Egyebekent "beszelgetnek" veled,de pont most akartam lelepni a netrol :)

2011. jún. 17. 18:59

Köszönöm nektek. :)

Igyekszem, de ez az öt hét még olyan hosszúnak tűnik... Ráadásul itt a nyár, a legszebb hetek, strandolós időszak, erre tessék... :)

2011. jún. 17. 18:57
Gyógyulj meg hamar:))
2011. jún. 17. 18:56
Szia! Jobbulást kívánok Neked.
2011. jún. 17. 18:55
A minap egy gödörbe léptem, melynek következtében részlegesen elszakadt az ínszalagom. Kaptam bokarögzítőt, ágy nyugalomra vagyok ítélve. Eddig csak-csak el voltam, de így lassan egy hét elteltével a gyógyuló stádiumba léptem, ami igen sok kellemetlenséggel és fájdalommal jrá. Eddig a rögzítőben tudtam "sántikálni" a lakásban, most már abban is alig bírok lábra állni, mivel lement a duzzanat. Ma voltam kontrollon, pihenés, pihenés, pihenés... Nha meg lábtorna, és pici járkálás. De ilyen görcsök és fájdalom mellett szinte semmihez nincs kedvem. Nagyon unatkozom, nincs mit csinálnom, az interneten már mindent kimerítettem. Beszélgetünk? Esetleg tudnátok ajánlani valamit, ami lefoglal? A tv-től és az olvasgatástól már idegbajt kapok... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook