Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Repülőjegy vásárlás online fórum

Repülőjegy vásárlás online (beszélgetős fórum)

6. agis (válaszként erre: 4. - Selyemmacs)
2011. okt. 26. 21:32

Ma mar nem a stewik ckekkolnak be hanem minden az automataknal tortenik a drop off pultok elott. Ha nincs lehetoseged nyomtatni sem kell megijedni, felteve ha nem fapadossal repulsz. Fapadosnal az online check in annyiban erdekes, hogy valamennyit fizetni kell ha a repteren tortenik a check in, viszont fapadosnal nem valaszthatod meg hova ulsz, szabad rablas van, ergo erkezesi sorrendben ulsz le. Egy hete repultem eletemben eloszor discounttal, tulfoglaltak a jaratot amivel utazni szoktam, egy biztos, soha tobbet. Kulon baggage fee, check in fee, a vegosszeg meg egy nem fapados jarat jegyarahoz kozelit es nem az isten hat mogott van a repter.


Legalabb hallgatna az aki butasagokat beszel.

5. agis (válaszként erre: 2. - Pritta)
2011. okt. 26. 21:28
Ez a fizetsz a boardig card-ert discount flight sz.rsag. Ha nem discounttal repulsz nem kell semmit nyomtass, eleg a foglalasi szam es az utlevel/szemelyi.
2011. okt. 26. 14:56

Ha az online utasfelvételt választod, kiválaszthatod, hova akarsz ülni, megkapod a jegyet email-ben, gyakorlatilag becsekkolsz. A reptéren külön sorba kell állnod, van egy olyan nevű asztal, hogy Online-osoknak, gyorsabban megy, csak elveszik a táskád és mehetsz.

Ha a Reptéri utasfelvételt választod, a rendes sorba kell állnod a reptéren, amikor sorra kerülsz, ott mondják meg, hogy hova ülsz, a légikisasszony csekkol be téged.

Én mindig az online-t választom, csak ajánlani tudom.

3. pritta (válaszként erre: 2. - Pritta)
2011. okt. 26. 14:52
adatokat kell berínod majd mint útlevél száma, neved, ország stb
2011. okt. 26. 14:51

online h utazás előtt 1 héten belül te intézed honlapon. ingyenes. te nyomtatod majd ki otthon a jegyet.

reptéri helyben csinálják és fizetsz érte

2011. okt. 26. 14:47

Akarok rep.jegyet venni a neten intézném,

El is jutottam egy darabig a kiválasztással,csak va olyan lehetőség,hogy... Online utasfelvétel vagy Repülőtéri utasfelvétel......

Ez konkrétan mit is jelent?

Eddig még magam sose intéztem,csak utazási irodával, csoportosan mentem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook