Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Repülés kisbabával fórum

Repülés kisbabával (beszélgetős fórum)


2016. febr. 11. 19:18

Sziasztok engednek a ferihegyről amerikába utazni kb két hónapos csecsemőt valaki megtette már?

mi a teendő ?

7. nicolekeg (válaszként erre: 3. - Weekinga)
2009. aug. 22. 20:49

Automatikusan kapsz! Nem kell venni. Mondjuk én szóltam.-Inkább rákérdezésnek mondanám...

A füldugulás állítólag nagyon ritka. Nálunk sem volt semmi ilyesmi.

2009. aug. 22. 19:52

Florida-Budapest

11 hónapos gyerekkel, semmi gond nem volt

2009. aug. 22. 17:58
Az én lányom is 5 hónaposan utazott először repülőn. Semmi gond nem volt vele. Én kenguruban vittem, úgyhogy nekem nem kellett külön babaöv. Nekem is végigaludta. Semmi gond nem volt :))
4. panna77 (válaszként erre: 1. - Weekinga)
2009. aug. 22. 16:59
Az én kislányom 7 hónaposan repült először. Problémamentes volt, nem volt semmi extra. Arra kellett csak odafigyelni (gyermekorvos tanácsára), hogy felszállásnál szopizzon vagy igyon üvegből, hogy ne duguljon be a füle.
2009. aug. 22. 16:53
Igen, Luton :) Remélem, nekünk sem lesz gond az utazással... Nem tudod, kisbabások automatikusan kapnak elsőbbségi beszállást vagy azt is külön venni kell?
2. nicolekeg (válaszként erre: 1. - Weekinga)
2009. aug. 22. 16:40

London Luton?? :)

Mi is ezt a távot tettük meg. Pont 5 hónaposan! Semmi extra nem volt! A felszállás előtt elaludt, mikor bekötöttük a babaövvel, mert azt adnak. Az út vége előtt 10 perccel kelt fel, de semmi extra nem volt. Se sírás, se semmi. Egyáltalán nem viselte meg. Szerencsénk is volt, mert a mellettem lévő ülés tök üres volt,leterítettem egy pelust, és odafektettem. Betakargattam, és jót szunyált:)

2009. aug. 22. 16:29
A kisfiam 5 hónapos, pár hét múlva utazunk haza Londonból. Eléggé tartok az úttól meg az egész reptéri hercehurcától. Aki már utazott kisbabával repülőn, megosztaná-e velem a tapasztalatait, milyen volt, hogyan viselte a baba az utazást? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook