Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rendszertelen ciklus. Valaki írjon, aki hasonló gondokkal küzd! fórum

Rendszertelen ciklus. Valaki írjon, aki hasonló gondokkal küzd! (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 16. 19:31
Nekem is rendszertelen. Babát szeretnél?
8. Noarashi (válaszként erre: 3. - Kistigriss)
2013. ápr. 16. 12:27
Bocsi de a Meforal az nem cukorbetesgésre való gyógyszer?
2013. ápr. 16. 12:17

Mióta próbálkoztok? Ez egy fontos kérdés. Ha metforált szedsz, inzulinrezisztenciád, illetve PCO-d van és ettől rendszertelen a menzeszed, és valószínűleg peteérésed sem mindig van. A hármas kezelést tartod? metforal+diéta+sport? Más hormonokra vizsgáltak már?


A metforal nem ciklusrendezésre, hanem inzulinrendezésre való.

6. pzm3
2013. ápr. 16. 09:00
Babát szeretnél?Nekem is nagyon rendszertelen a ciklusom.van,hogy 60 napra jön meg van,hogy 35-re.Ettől függetlenül van két gyermekem.
2013. ápr. 15. 18:28
Értem, köszönöm. Az átlaghőt úgy értettem, hogy ahogy idáig mértem a hőmet, ott az átlag 36,0-36,2 között mozog általában. Most meg 36,5-36,6 a hőm.
4. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Kistigriss)
2013. ápr. 15. 18:26
Hát ha nem volt pÉ, akkor esélytelen a dolog. Ha volt, előtte hőnek fent kell lennie és fent is kell maradnia. Hogy jóval az átlaghő felett van a hőd, az önmagában semmit se jelent, mert mit jelent, h átlag? Van akinek már a 36,7 is magas, van akinek nem.
2013. ápr. 15. 18:21
Rendszertelen ciklusaim vannak, Meforalt szedek, hogy rendezze. Múlt hónapban 50 napra megjött. Azóta mérem a hőmet reggelente és picit odafigyeltem a dolgokra. Most kellene megjönnie hivatalosan igaz, hogy már a 30. napnál tartok. A ciklus nem jelezte a peteérést, nem is szokott lenni, de a hő alapján úgy tűnt,hogy talán volt. A lényeg, hogy 1 hete fájnak a melleim és semmi más menzi tünetem nincs. Most várom,hogy jön vagy nem. A hőm jóval az átlaghő felett van, nem tudom mit gondoljak. Sajnos nem tudom feltölteni ide a hőgörbémet,de aki tudna tanácsot adni légyszí írjon. Köszi.
2013. ápr. 15. 18:17
??
2013. ápr. 15. 18:16
Valaki írjon, aki hasonló gondokkal küzd!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook