Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendszeres gyermekvédelminél ha környezettanulmányra jönnek mit néznek? fórum

Rendszeres gyermekvédelminél ha környezettanulmányra jönnek mit néznek? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 22. 11:01
A rendszeres gyermekvédelminél vagy környezettanulmány? Én úgy tudtam hogy az jövedelemfüggő!!!!!!!!
2012. júl. 22. 09:09
Hozzánk be sem jött a hölgy a teraszon ültünk le,a lakás alapterületét,szobák számát,rezsi összegét kérdezte,az utca fronton a járda, árok tisztán tartása is alapfeltétel.
2012. márc. 27. 22:52
erre azt tudom irni,mikor férjemet leszázalékolták,hónapokig nem kaptunk pénz,én is megigényeltem.kijött a hölgy,körülnézett,és irta-ágy van,szekrény van, iroasztal stb.közölte szerinte nem kapunk.mondta a férjem neki igaza van.nem kellett volna dolgozni,vásárolni,mindent el kellett volna inni,akkor kapnánk.mi most vagyunk gondba.nem adták meg.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Bucika06)
2012. márc. 27. 16:35

Persze, nem a rendetlenségre gondoltam :)) Szerintem ahol gyerek van és főleg több is, normális, hogy a lakás van értük, és nem fordítva. :)

Egyébként most belegondolva, a kolléganőm aki átparkettáztatta a lakótelepi lakását, csempéztetett, tapétáztatott nem kapta meg egyedülálló anyaként, a szomszédja akinél a gyerekek a falhoz ragadtak a kosztól, mocsok volt nála, cigire, piára költötte a pénzt, az kapott segítséget, remélem azért nem ez a jellemző, mert akkor elkszomorító lenne.

4. -mandarin- (válaszként erre: 3. - Bucika06)
2012. márc. 27. 16:32
El is legyen mosogatva!:DD
3. Bucika06 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 27. 16:27
Köszi.Nálunk akkor nem lesz gond,legalább is remélem,mert az említett dolgokból nálunk nem sorakozik egy sem hála istennek.Tisztaság is van,rend is van illetve amennyire 3 picitől lehet.
2012. márc. 27. 16:24

Mennyire tiszta a lakás, és azt szemrevételezhetik,hány piás üveg sorakozik, hány hamutartó van?? stb

Azt nem fogják nézni, van-e számítógéped, gondolom azt se milyen a bútoros, mert attól, hogy valaki most nem a legjobb körülmények között él, féléve még állhatott jobban anyagilag.

2012. márc. 27. 16:18
Rendszeres gyermekvédelminél ha környezettanulmányra jönnek mit néznek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook