Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rendszeres ciklus mellett peteérés kimaradása mitöl lehet? fórum

Rendszeres ciklus mellett peteérés kimaradása mitöl lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 22. 08:54
szia.köszimég nem voltam nincs most pénzem rá.meg még várom hogy mikor jelentkezik a mensi meg milyen lesz.májusban volt egy pozi tesztem nagyon halvány és utána meg is jött.a furcsa csak az hogy akkor is a jobb petefészek lehetett soron mert juniusban a balba volt tüszö.és most megint a jobb jönne nem tudom nem e ott történt valami.hozzáteszem mult hónapba nem látott a doki semmi próblémát vele.szeptemberbe megyek csak dokihoz addigra vissza jönnek a szabadságról talán.köszi
2011. júl. 21. 21:38

Elvileg egészséges nőknél, rendszeres ciklusnál sincs minden hónapban törvényszerűen PÉ, ami teljesen normális. Legalább is ezt olvastam erről.

Mit mond a dokid?

2011. júl. 16. 16:07
általában 35napos ciklusaim vannak.pém általában 20-21.napon szokott lenni.mult hónapban a 23.napon volt de akkor már 2napja megvoltak a jelek ja uh mutatta a 21mm es tüszöt.6hónapja figyelem mindig volt pém.most a 22.napon tartok de még jelek sincsenek.juniusba mensi elött volt egy fertözésem kaptam rá kenöcsöt rá 2napra megjött és utána már nyoma se volt.lehet hogy mégis ez kavart be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook