Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendőrségi idézés tanúnak fórum

Rendőrségi idézés tanúnak (beszélgetős fórum)

7. Melinda1977 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2016. júl. 14. 13:43
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2016. júl. 14. 05:08

Majd megtudod....

Nekem volt egy ilyen idézésem már közel 10 éve, ugyan így voltam én is, hogy fogalmam sem volt mi lehet, aztán kiderült, hogy az idézés előtt néhány évvel vettünk egy autót az egyik autókereskedésben és azt az ügyintézőt, aki nekem is intézte, valaki feljelentette. Megkérdezték, hogy tőlem is kért e pénzt a gyors ügyintézésért, az én aláírásaim vannak e a papírokon, valóban ott dolgoztam e, amit leadtam, stb., majd a munkahelyemen is érdeklődtek. Ennyit tudok, mert soha többet nem hívtak, nem értesítettek......

5. Melinda1977 (válaszként erre: 4. - Vadmálna11)
2016. júl. 13. 17:51
Köszönöm szépen! Tényleg nagyon jól írja le, milyen ügyek lehetnek. Mire kihallgatnak kiokosodom a gazdasági bűncselekményekből. :)
4. vadmálna11 (válaszként erre: 3. - Melinda1977)
2016. júl. 13. 17:36

Szívesen... ebbe esetleg kukkants bele, egészen alaposan hoz fel példákat:


[link]

3. Melinda1977 (válaszként erre: 2. - Vadmálna11)
2016. júl. 13. 17:29
Köszönöm szépen a válaszodat!:)
2016. júl. 13. 17:24
Bármelyik korábbi munkahelyed követhetett el költségvetési csalást (Btk. 396. §)... ilyenkor tanúként kihallgatnak arra nézve, hogy milyen kifizetést teljesítettek, hogyan számolták el a munkaidődet... személyesen kötelesek felvilágosítást adni.
2016. júl. 13. 17:00

Sziasztok!

Kaptam egy idézést a rendőrségtől, tanúként szeretnének kihallgatni de semmilyen ügyet nem neveznek meg. Bűnügyi osztály gazdaságvédelmi alosztály. Fogalmam sincs miről lehet szó. Próbáltam telefonon érdeklődni, de aki az idézést küldte szabadságon van, más meg nem tud segíteni. Lehet, hogy hiába próbálok meg telefonálni, mert telefonon úgy sem mondja meg miről van szó. Igazából nem jóst keresek, hogy elmondta miért hívnak, hanem érdekelne, volt-e valakinek hasonló idézése és milyen ügyek miatt idéz ez az alosztály tanúnak? (mármint tudom, hogy gazdasági ügyek, de konkrét tapasztalatok érdekelnének)A papíron 2016-os nyilvántartási szám van, tehát viszonylag friss dolog, azonban semmi értelmes dolog nem jut az eszembe, hogy miért hívhatnak. Nincs autóhitelem,ebben az évben nem is vettem autót, a munkahelyemről februárban eljöttem de amúgy sem tudok a pénzügyeikről, szóval ha van tapasztalat, hogy milyen ügyekért hívhat be a gazdaságvédelmi alosztály, nagyon érdekelne. Előre is köszi, ha segítetek a megfejtésben. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook