Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszavonható-e a gyerektartás nem fizetése miatti feljelentés, ha az apa fizetési hajlandóságot mutat? fórum

Visszavonható-e a gyerektartás nem fizetése miatti feljelentés, ha az apa fizetési hajlandóságot mutat? (tudásbázis kérdés)


3. 8c6da3d030 (válaszként erre: 1. - Kockacyca28)
2019. febr. 11. 12:02
Ne vondd vissza, mert akkor megint nem fogja fizetni. Általában az ilyen "apukák" ha megtudják, hogy hivatalos szervhez fordult az anya az elmaradt gyerektartás végett, akkor felbukkannak, és mindjárt fizetni akarnak, majd ha az anya visszavonja a feljelentést, akkor megint eltűnnek, hiszen azt gondolják a bolond elhitte, hogy ki akarom fizetni a gyt-t. Megérdemli hogy megbüntessék.
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Kockacyca28)
2019. febr. 11. 12:00

... lehet, hogy jeleztek felé a rendőrségről. (Bár én úgy tudom, hogy bíróságon kell bejelenteni az elmaradt gyerektartást.)

Írsz egy átvételi elismervényt a volt párodnak, egy példány legyen neked is és másolatban elküldöd a "nyomozó" ? -nak.

2019. febr. 11. 10:14
Sziasztok ,ez év január elején feljelentettem a rendőrségen a volt páromat hogy nem fizeti a gyerektartást (2 éve) . Hétvégén meg keresett hogy az elmaradt gyerektartást kifizetné egy összegben ... Kérdésem az hogy ilyenkor a feljelentés vissza vonható ?? vagy a nyomozó felé csak a jelentenem kell hogy az elmaradt dolgokat rendezte ??? Hogy működik ez? Kérlek segítsetek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook