Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendőriskola fórum

Rendőriskola (beszélgetős fórum)

5. d0b7178f40 (válaszként erre: 1. - C054341186)
2011. febr. 5. 07:15
Én úgy tudom, hogy a tiszti fősuli egyik alapja a rendőrszakközép vagy a közbiztonsági gimi. De szerintem érdemes lenne felhívni inkább a sulit. Ők pontosabb választ tudnak adni rá. Ennyit megér.
4. Cloe08 (válaszként erre: 1. - C054341186)
2011. febr. 5. 07:10

Szia!

Öcsém Palánkon járt szakközépbe, azt elvégezte, itt rendőrnek tanult. Most Pesten van a Rendőrtisztin, viszont nekik csak egy éves lesz a suli. Akik eggyel voltak előtte, felsősök, azoknak másfél vagy kettő. DE most rövidítik, és akik most kezdenek, nekik is csak egy éves lesz. Ebbe sűrítik bele az anyagot.

Nem tudom, TE melyik sulira gondoltál, de ahogy látom, a szakközépre. Én ennyit tudok:) De sztem mindenképp meg kell csinálni, mert Nekik is volt 3hónap "kiképzés"... És aki ott elbukott, az hazament.

2011. febr. 5. 01:08
Köszi!
2011. febr. 5. 01:06

Szia.Az én párom most jelentkezik nappali tagozatra.

Ő nem tud olyanról,és bent a városban ahol kérte az egységcsomagot,ott sem mondták,hogy lenne ilyen,volt valami rövidített képzés,de az sem rendes rendőr,hanem valami fél éves képzés és kiteszik járőrnek és ennyi....Tehát nem tudom...:/

2011. febr. 5. 00:59

A párom anno rendőr szeretett volna lenni, de másképp alakult az életünk és nappali tagozaton már nem tudná elvégezni.

Tegnap azt hallotta egyik barátjától, hogy már nem kell elvégezni a nappali tagozatot rendőrszakközépben hanem a fizikai felmérést megcsinálják és a többi orvosi...stb papírokat ha sikerül elintézni akkor felveszik rendőrnek....--vagy valami ilyesmi


Ti ezt, hogy tudjátok???


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook