Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendes nőgyógyászt tudtok ajánlani Győrben? fórum

Rendes nőgyógyászt tudtok ajánlani Győrben? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 10. 18:14
Dr. Bödecs Pétert ismeri valaki?
2012. máj. 10. 17:46

Hát ilyen az én formám.... bejelentkeztem Krekkó doktorúrhoz, és lebetegedett, majd csak szeptemberben fog újra dolgozni. :(

Vizont tényleg nem tudo kihez menjek, aki rendes és nem nagyon drága. Kit ajánlotok?

7. 0e45280179 (válaszként erre: 5. - Adelusz84)
2012. ápr. 25. 13:52

12ezer egy vizsgálat??? Bakker, még jó, hogy az államira járok.


Pfff.

2012. ápr. 25. 13:44
Köszönöm a válaszokat! Igazából a legfontosabb, hogy normális legyen a doki, de ahogy látom mindannyiótok orvos az. :)
2012. ápr. 25. 12:51

Szia! Én a Szalay Lászlóhoz járok.Idősebb bácsi,de írtó profi és nagyon kedves!

Rengetegen járnak hozzá az ország különböző pontjairól,ert annyira felszerelt a rendelője.

Babits Mihály út 21-ben van és kb. 12000 Ft egy vizsgálat.Én évek óta hozzá járok.

2012. ápr. 25. 12:47
Szia én a második gyerkőcömet Busznyák Csabánál szültem, őneki a Bartók Bélán van magánrendelése, nagyon készséges, vidám és rendes(ja és a terhesgondozóban is rendel ha nem akarsz magánba menni)
2012. ápr. 25. 12:39

Krekkó tényleg szimpi, bár én még nála nem voltam, csak a kórházban már feküdtem többször is az elmúlt hónapokban, s ő tényleg mindig nagyon kedves és készséges volt...


Én Dúcz doktorúrhoz járok, vele is meg vagyok elégedve...

2012. ápr. 25. 12:39
Én Dr. Maár Róberthez járok, a Kodály Z. úton a gyógyszertár mellett rendel, én nagyon meg vagyok vele elégedve, 2 gyerkőcömet nála szültem :)
2012. ápr. 25. 12:34
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni tapasztalatok felől. Eddig Dr. Krekkó Imrét ajánlották. Olyan orvost keresnék, akivel lehet beszélgetni, és normális. Ha tudtok ilyenről írjatok. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook