Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rendeltetek már a Quellétől fsz.szőnyeget?Tényleg olyan vastag, mint a képen? fórum

Rendeltetek már a Quellétől fsz.szőnyeget?Tényleg olyan vastag, mint a képen? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 27. 08:23

Szia Szamóca!


Én a BonPrix-től rendeltem fürdőszoba szőnyeget (narancssárga), ami nagyon olcsó volt, (mindössze 1500,- Ft a 3 darabos szőnyegszett)...

Én sokszor szoktam rendelni interneten, eddig még MINDIG azt kaptam, amit vártam, legyen szó ruháról, lakás-kiegészítőkről, vagy bármi másról... Én még nem csalódtam...


Azt hiszem ilyen szőnyeg már csak világoskékben és kékben van, itt találod:


[link]

5. szamóca41 (válaszként erre: 4. - 7934d1ac97)
2008. okt. 13. 10:29
Webschatz ill. Otto Alva nevű szőnyegére gondoltam.Még soha nem rendeltem interneten és attól tartok nem olyan lesz,mint a képen.
2008. okt. 13. 10:18
ja! fürdőszoba! én hüle, meg azt hittem fali szőnyeg, bocsi, félre olvastam, fürdőszoba szőnyeget kettőt is rendeltem már, de ugye sok fajta van. nekem mind a kettő amit rendeltem bejött, azt küldtek amit vártam, de így elég nehéz hogy nem tudom hogy te pontosan melyire gondolsz
3. szamóca41 (válaszként erre: 2. - 7934d1ac97)
2008. okt. 13. 10:15
fürdőszoba szőnyeg
2008. okt. 13. 10:12
faliszőnyeget még nem, melyikre gondolsz? hányas oldalon van a főkatalógusba?
2008. okt. 13. 10:11
Rendeltetek már a Quellétől fsz.szőnyeget?Tényleg olyan vastag, mint a képen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook