Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rendelt mostanában valaki a Tchibótól ruhát? fórum

Rendelt mostanában valaki a Tchibótól ruhát? (beszélgetős fórum)


8. Sage
2017. ápr. 25. 10:44

Sziasztok!

Tchiboból rendelt ruha tapasztalat?

Valaki rendelt mostanában?

7. Bichter1 (válaszként erre: 4. - 31bc25d879)
2017. ápr. 8. 18:38

De volt egy konkrét rendelésem, ahol a hölgy felhívott, hogy egyeztessük le a méreteimet és 2 napon belül nálam volt a ruha.

Olyan volt, amilyet szerettem volna, színben, fazonban, méretben :)

6. Bichter1 (válaszként erre: 4. - 31bc25d879)
2017. ápr. 8. 18:37

...egyetlen egyszer rendeltem. Heteken keresztül csak "már feladtuk a postára" című e-mailek jöttek, de semmi konkrét dátum, hogy mikorra fog ideérni.

(Nekem meg pont x időre kellett volna, hogy fel tudjam venni, így visszamondtam az egész rendelést. kb. 3 hét után hozta meg a posta. Nem vettem át, visszaküldtük...)

5. Sage
2017. ápr. 7. 17:30

A Bonprixből kabátot rendeltem, aminek vászon volt a külső anyaga. A bélés szálak a külső anyagon és a belső anyagon is átmentek. Már kb 2 hónap után. Elég furán nézett ki a sötétkék kabáton. :-(

Azért szimpatikusabb a Tchibo, mert vannak biopamut ruhák és elméletileg ellenőrzött termékek.

Vannak bejáratott helyeim, ahonnan pólókat és gyerek ruhákat rendelek, de ott nincs farmer, meg kabát.

2017. ápr. 7. 14:49

Én szívem szerint a bonprixtől rendelnék. Látok nagyon csinos ruhákat. Szeretem az egybe és a szabott ruhákat, nőiesek, elegánsak.

Viszont tartok attól, hogy nem lesz jó a méret és az ide-oda visszaküldözgetést macerásnak tartom. A mérettáblázatról pedig azt hallottam, hogy egy számmal kisebbet kell rendelni mint ami a méretünk a táblázat szerint.


Ez igaz? Rendelt valaki onnan és valóban kisebbet érdemes?

Meg volt elégedve?

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Sage)
2017. ápr. 7. 13:41
Én tavaly és előtte rendeltem fürdőruhát. Az elsőre rendelt pont jó volt, a második alkalommal ugyanolyan fazonú sokkal nagyobb lett, visszaküldtem. Egyébként az anyaga jó minőségű.
2. LadyBird 2015 (válaszként erre: 1. - Sage)
2017. ápr. 7. 13:30
Gyerekpizsamát rendeltem, és női pólót. Most viszem vissza, mert a minősége vetekszik az olcsó piacos ruhák minőségével...:((
1. Sage
2017. ápr. 7. 13:20

Már évek óta nem rendeltem és kíváncsi vagyok, hogy nem változott-e a minősége. Régen minden rendben volt, az anyag, a minőség, a méret...

Most sok helyen romlott a minőség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook