Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rendelt már valaki Slim 'N Lift Air alakformáló fehérneműt? fórum

Rendelt már valaki Slim 'N Lift Air alakformáló fehérneműt? (beszélgetős fórum)


16. Evka (válaszként erre: 16. - Honey555)
2011. júl. 22. 14:02
ennek még a doboza sem olyan, mint amit a tévében reklámoznak, de már nem aktuális, mert eladtam a feketét, én meg hordom a testszínűt.
15. Evka (válaszként erre: 14. - Evka)
2011. jún. 24. 16:34
kicseréltem egy L-esre, mert úgy döntöttem az is jó rám. Ha pedig fogyok, akkor az még jobb, így L-es feketém lett pluszban. Ez még teljesen szűz csomagban van...
14. Evka
2011. jún. 24. 11:50

sziasztok, én tegnap megvettem a Slim N Lift Aire-t XL méretben. nem megrendeltem, hanem a topshop Teréz körúti üzletében vettem meg.

Nekem csak a bézsre van szükségem, a feketét eladnám valakinek. a kettő együtt 13999 ft volt, így a feketét 7000 ft-ért adom. Személyesen Bp-en tudom odaadni. Email címem: tejcsoki@t-online.hu.

A számlát, dobozt természetesen megmutatom, hisz abból látható, hogy eredeti.


Felpróbáltam. Eredmény: egész jól tart. 86kilósan nem lettem nádszál tőle, de a ruhán keresztül nem látszódnak a hurkák...

2011. máj. 12. 19:21
Debreceni vagyok, itt van ilyen kis kirakodó vásár, Zsibinek hívják. :D Van egy árus, akinél mindenféle tv-s csodatalálmány megtalálható, nevetségesen olcsón. Ugyan az a neve mindnek, a minőségéről nem tudok nyilatkozni. Szerintem egy próbát megér 990 Ftért, de a tv-ből semmiképp se rendeljétek meg.. Pénzkidobás.
12. Jaina
2011. máj. 12. 08:38
Főnöknőm vett magának egyet, hát egyszer volt rajta kb. Azt mondta, hogy szerinte semmit nem ér és iszonyatosan kényelmetlen.
11. Kálbá (válaszként erre: 10. - Türkizszemű)
2011. máj. 12. 06:18

mennyi a triumpf azt meg tudod írni?


és várom majd a tapasztalatot is:D

2011. máj. 11. 21:55

Privibe' kaptam egy csomó jótanácsot, így inkább T r i u m p lesz,

legnyomósabb érv (a minőség mellett)

FEL TUDOM PRÓBÁLNI!!!


Majd beszámolok!

2011. máj. 11. 13:32

Nekem mindig nagyon gyanús, amit ennyire reklámoznak és még drága is a tetejébe...

Régebben használtam tr... fűzőt. Kb. olyan érzés, mint amikor a 36-os lábat 35-ös cipőbe akarnánk beletuszkolni...

2011. máj. 11. 13:29
a calzedoniában is lehet kapni alakformálót, az pl nem szorít el annyira.
2011. máj. 11. 13:28
nekem anyukám rendelt magának, aztán nekem adta, mert őt nagyon szorította...rajtam még nem volt, de sajnos kételkedem abban,hogy olyan a viselete,mint a reklámban..könnyű, nem meleg...stb.
2011. máj. 11. 13:16

MELYIK PIACON, HONEY?


Erikpipi: egy diplomaosztó és egy esküvő áll előttem (szerencsére egyik sem az enyém :)

és néhány óra hosszára, HA VAN MIÉRT, kibírnám melegben is. Reméljük, nem lesz 35 fok :D

5. Kálbá (válaszként erre: 3. - Honey555)
2011. máj. 11. 13:11
melyik piacon?
4. erikpipi (válaszként erre: 1. - Türkizszemű)
2011. máj. 11. 13:10

Képzeld el magad 35 fokban ruhában és alatta ezzel az alakformálóval..

Kissé meleg lenne.

2011. máj. 11. 13:07
én a piacon láttam 990-ért mindkét színben, minden méretben, én elsőnek azt próbálnám meg :D
2. 822f0de99c (válaszként erre: 1. - Türkizszemű)
2011. máj. 11. 12:57

Szia! Én vettem már és az én tapasztalatom az, hogy nagyon meg kell gondolni a méretet! Én eggyel nagyobbat rendeltem, de ez is szorít és ha ülök nehezen kapok levegőt benne :(

A hátránya, hogy a feneked olyan benne, mint egy nagyinak, mert egybe bugyis, viszont a has szép benne :) Én amúgy 38-as méretet hordok és fenekem picit nagyocska a 38-as ruhákhoz...kb. 40.es .. ezért kellett. De csak télen, mert tavasszal már iszonyú meleg :(

2011. máj. 11. 12:46

Itt a hoxán is megtalálható (jobboldalt) a reklám, alakformáló fehérnemű,

fogytam már majdnem 10 kilót, de hogy a régi nyári ruháimban még mindig látszanak a "hurkácskák" :( Tornázom tovább, de közben kacérkodom a gondolattal, hogy megrendelem ezt a "kis segítséget", de szívesen olvasnék véleményt OLYANTÓL,AKI HASZNÁLTA MÁR!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook