Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rendelt már valaki Gastroyaltól Las Vegas szépségkúrát? fórum

Rendelt már valaki Gastroyaltól Las Vegas szépségkúrát? (tudásbázis kérdés)


7. dájdó (válaszként erre: 5. - 1e44dd72bb)
2009. máj. 27. 14:19
nekem egy megrendelőm eszi ezt, és dicséri.
2009. máj. 17. 20:06
Azértnéztem meg,mert másodállásban diétákat szerkesztek és pont most van egy "vendég "aki Gastroyálból eszik,úgyhogy emiatt viszonylag képben vagyok:)Örülök ha segíthettem:)
2009. máj. 17. 20:01

Köszi szépen a választ!Igen,én is néztem,hogy ez nem kimondottan fogyókúrás,de végülis nem is azt írja célnak,hogy fogyni lehet tőle.....De tényleg rendes Tőled,hogy még utána is néztél!

Még esetleg más valakinek van véleménye?

2009. máj. 17. 19:28
Én most bele néztem neked,ha nem a diéta ill. a fogyás a célod,hanem tényleg a külalak turbózás,akkor ha 2-3 hónapig ezt eszed feltöltheted azon raktáraidat amik a bőr-haj-köröm fejlődéséhez segítenek.De nem kalória vagy ch. szegény ,úgyhogy fogyást ne várj tőle,és a kedvező hatások sem jönnek elő egy hét után...Hanagyon szar állapotban van a hajad vagy bőröd,inkább vitaminizáld magad tablettásan...
2009. máj. 17. 19:22

Ez mit takar??

Mit ígér?

2009. máj. 17. 18:29
Ha valaki esetleg próbálta már ezt a menüt,kérem,ossza meg velem a tapasztalatait!Előre is köszönöm!
2009. máj. 17. 18:28
Rendelt már valaki Gastroyaltól Las Vegas szépségkúrát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook