Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendelt már valaki az edigitaltól? fórum

Rendelt már valaki az edigitaltól? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 1. 11:45

Csak, hogy a történet teljes legyen.

Külön futárral este fél kilenc körül érkeztek meg a gépek.

2011. dec. 30. 16:04

Egy hónapja rendeltem tőlük egy mosógépet, egy mosogatógépet és egy főzőlapot. Mindháromra 4-5 napos szállítási határidőt ígértek. De nem trtént semmi. Nagy nehezen felhívtam őket és elmondták, hog yja, a mosogatógép nem lesz, csak elfelejtettek szólni. Jó, akkor hozzák a másik két terméket, dátum: 12.23. Női megérzéssel a szállítás napján felhívtam őket: Jön? jaja, nem, mert tanuló rosszul rögzítette, majd 27.-én. Reggel megint hívtam őket: jajj, ma sem megy, majd 29.-én. 29.én meg is érkezett, de a mosógép helyett mosogatógép érkezett. Hát nem mindegy, mind a kettőt visszavitték. Ekkor már egy főnökkel beszéltem, aki megígérte, hogy másnap, azaz ma kihozzák. Miután délig semmi nem történt, megint felhívtam őket, amikor kiderült, hogy ma sem hozzák. A főnök valamit intézett és állítólag mégis külön ma kihozzák. 16 óra elmúlt, de gép még nincs.


Jól gondoljátok meg, hogy innen rendeltek-e!

2011. dec. 16. 11:49

Tavaly náluk vettünk egy okostelefont. Férjem beleszeretett egybe, és ott volt a legolcsóbb.

Nem volt olyan színben, amilyet szeretett volna, ezért másnapra hozattak egyet. Mivel várnunk kellett egy napot az ő hibájukból - nem volt készleten -, kaptunk kedvezményt is.

Így jóval olcsóbb volt, mint pl. a telenornál, ahol a férjem évek óta ügyfél, mégsem kapott semmilyen kedvezményt.

Pár hete náluk vettünk tv-t. 20 ezerrel volt olcsóbb, mint a többi műszaki boltban, és mivel már korábban vásároltunk, kaptunk újabb kedvezményt. Még azt is felajánlották, hogy ingyen kiszállítják, ha kérjük. Elintézték azt is, hogy 5 évig, ha baj van, Pécsett megjavítják, nem kell sehova elszállítatni a készüléket.

Itt is előre kellett megrendelni. Az euronics-ban 2 hetet mondtak, itt 2 nap alatt megjött.

Karácsonyra vasalót fogok kapni. Férjem azt is ott nézte ki. Nagyon aranyosak voltak. Elmondták mindennek az előnyét-hátrányát, és semmire sem akartak minket rábeszélni, mert az drágább, és ők jobban járnak.

Egyébként ez a pécsi boltjuk.

Mi maximálisan meg vagyunk velük elégedve.

9. Bucimama (válaszként erre: 7. - Screech-owl)
2011. dec. 15. 22:21
Ki kell választanod majd a rendelés folyamán, hogy melyik üzletbe kéred!
8. gne2
2011. dec. 15. 22:08
Tavaly onnan rendeltem két digitális képkeretet. Csupán azt felejtették el közölni a leírásban, hogy kizárólag 220-ról működik, elemmel nem. Így sok értelme van. :S Még reklamációt sem fogadtak el.
7. screech-owl (válaszként erre: 5. - Bucimama)
2011. dec. 15. 22:06
Pont Debrecenbe kérném... akkor megrendelem a neten, és van valami teendő még, hogy debrecenbe hozzák és ne házhoz? úgy értem a rendelésnél
6. emi75 (válaszként erre: 2. - Screech-owl)
2011. dec. 15. 22:06

Miskolcon nem kellett postaköltséget fizetni ha az itteni boltjukban vettük át a cuccot.


Van jó tapasztalat is, és rossz is, egy fényképezőgép 2 hét alatt kinyiffant, és vagy két hónapja nem reagálnak semmit.

2011. dec. 15. 22:02
Nekem például ma jött házhoz tőlük egy csomag és csak 290 volt a házhoz szállítás és ugyan ennyi ha a debreceni üzletbe kéred!
2011. dec. 15. 22:00
Én is átvettem ott abban a budai üzlethelyiségükben, de olyan parasztok voltak, hogy megfogadtam, soha többet :D
2011. dec. 15. 21:59
Én Bp-n vettem át nem kellett semmi extrát fizetnem
2011. dec. 15. 21:57
hogy működik, ha a város boltjába hozzák kell nekem postaköltséget fizetni?
2011. dec. 15. 21:56
Rendelt már valaki az edigitaltól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook