Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rendelt már valaki a viagogo-ról jegyet valamilyen eseményre? Tényleg 2 héttel a rendezvény előtt érkezik meg a jegy? fórum

Rendelt már valaki a viagogo-ról jegyet valamilyen eseményre? Tényleg 2 héttel a rendezvény előtt érkezik meg a jegy? (tudásbázis kérdés)


6. *kisdarázs* (válaszként erre: 1. - Anonim :))
2017. nov. 7. 08:41

Igen, rendeltem. Ki is fizettem. A jegyet a Upsnek kellett volna házhozszállítani, de a csomagnak még Gerbrunnban,a feladóhelyen, ahol bekerült a ups rendszerébe, nyoma veszett. Ha egyáltalán valaha is létezett. A csomag azóta is To Transit megjelöléssel van a ups rendszerében, de megérkezni soha nem fog.


Viagogo és Ups egymásra mutogat,hogy ki a hibás. De a 365 euro, amit kifizettem, az az én károm.

2017. júl. 5. 19:33
Sziasztok!Valaki tud elérhetőséget a Viagogonak?
2017. jún. 8. 21:43
Bármennyire is vágysz egy rendezvény megnézésre SOHA de SOHA ne rendeljetek erről az oldalról Meghirdetnek jegyeket olcsón de mire megkapod háromszorosát fizeted ki úgy hogy nem tájékoztatnak csak a visszaigazolásnál jössz rá. Csalók a legfelső fokon űzve.
3. Igazságmondó (válaszként erre: 1. - Anonim :))
2016. dec. 5. 05:01

Mindenki kerülje el a Viagogo-t. Rettenetesen drága és inkorrekt csapat.

A "kiváló" ügyfélszolgálatuk gyakorlatilag nem kommunikál semmit. Nem ajánlom senkinek.

2. vmvb
2016. nov. 4. 15:23
Ne rendeljetek a viagogo oldaláról semmit. Mi 2 napja rendeltünk jegyeket az Austria Wien-Róma meccsre, gyorsan megkaptuk email-ben, a beléptető kapunál derült ki, hogy érvénytelenek, a helyszinen kellett újra megvásárolni.
2014. jún. 14. 18:04
Rendelt már valaki a viagogo-ról jegyet valamilyen eseményre? Tényleg 2 héttel a rendezvény előtt érkezik meg a jegy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook