Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Remescar pattanások, aknék okozta hegekre jó lehet? fórum

Remescar pattanások, aknék okozta hegekre jó lehet? (beszélgetős fórum)


12. lilowada (válaszként erre: 11. - Ludmilla1)
2012. márc. 16. 12:54

Köszönöm a választ. Én már sokféle gélt,kenőcsöt és eljárást is kipróbáltam. Ami még úgy jó volt az a Mikrodermabrázió, aminél pár alkalom után már szinte teljesen szép volt, de aztán jöttek újabb pattanások és azok után is maradtak barna elszineződések, úgyhogy kénytelen vagyok eljárogatni azért rendszeresen. Tudom, hogy magamon kéne változtatni, hogy ne vakargáljam ki a pöttyeimet, de valahogy nem megy. Eddig még nem hallottam a Dermarolleres kezelésről, de érdekel a dolog, kipróbálnám, hátha maradandóbb, és hatásosabb lesz az eredmény. Mit gondolsz hány alkalomra lenne szükségem,ha elszíneződéses a bőrőm? És ez így mennyibe fájna nekem?

Előre is köszönöm.:)

11. Ludmilla1 (válaszként erre: 10. - Lilowada)
2012. márc. 14. 08:06

Szia!

Nekem hasonló aknés hegeim voltak, és próbáltam én is különböző hegkezelő géleket. Rövid ideig hatásos volt, de később visszatértek! Utóbb kiderült, hogy ezek a gélek erre nem jók, még a striákra sem. Olyan sebekre fejlesztették ki mint az égési sérülés, műtéti hegek, arra hatásos is. Szerintem az egyetlen kezelés, ami megfelelő az aknés hegekre, az a Dermarolleres kezelés!!! Nem kellemes, az biztos, de végérvényesen eltünteti a kis gödröcskéket. Gyönyörű lesz a bőröd! Ha gondolod, tudom ajánlani az én kozmetikusomat. gyönyörűen helyrehozta az arcom!

2012. márc. 6. 06:36

En is gondolkodtam azon, hogy ki kene probalnom a Remescar-t az ara ellenere,de nem vagyok benne biztos, hogy a pattanasok okozta barnas elszinezodest is eltunteti. Lehet hogy tok hulyeseget mondok es ezek nem is hegek csak sima pigmentacio, de minden kozmetikus mast mondott.

Ha tudnatok valamit ajanlani a problemamra nagyon halas lennek erte! :)

9. Ludmilla1 (válaszként erre: 1. - Levra006)
2012. febr. 22. 20:58

Szia!

Nekem hasonló aknés hegeim voltak, és próbáltam én is különböző hegkezelő géleket. Rövid ideig hatásos volt, de később visszatértek! Utóbb kiderült, hogy ezek a gélek erre nem jók, még a striákra sem. Olyan sebekre fejlesztették ki mint az égési sérülés, műtéti hegek, arra hatásos is. Szerintem az egyetlen kezelés, ami megfelelő az aknés hegekre, az a Dermarolleres kezelés!!! Nem kellemes, az biztos, de végérvényesen eltünteti a kis gödröcskéket. Gyönyörű lesz a bőröd! Ha gondolod, tudom ajánlani az én kozmetikusomat. gyönyörűen helyrehozta az arcom!

8. felicita01 (válaszként erre: 7. - Levra006)
2012. febr. 8. 22:17
E vény nélkül is kapható, nem kell felíratni. Igazából úgy tudom, hogy minden hegkenőcsnek idő kell, hogy nagy változást érjünk el vele. Én december közepe óta használom, és nekem ez használ. Ja és nekem nem mélyek a hegeim, hanem pont hogy ilyen kiemelkedő vagy hogy mondjam, púposak voltak. Mostmár inkább csak a heg színén szeretnék vele halványítani, vagy eltüntetni. De gondolom ehhez még jópár hónap kell..
7. levra006 (válaszként erre: 6. - Felicita01)
2012. febr. 8. 09:34
Felicita! Erről a Zeraderm-ről még nem hallottam. Ezt föl kell íratni, vagy vény nélkül is kapható? Milyen mélyek voltak a hegeid? Sokat halványított rajta?
2012. febr. 7. 12:09
Szerintem olyan lehet kb, mint a Zeraderm scar gél, az is aknés hegekre van, nekem ez vált be :)
2012. febr. 6. 10:39
Ezt én is kipróbálnám.
4. jeva
2012. febr. 5. 21:40
Igen is így gondolom.. :-/
2012. febr. 5. 21:38

:)

Szerintem annyira új ez a cucc, hogy még nem sokan próbálhatták ki..:S

2. jeva
2012. febr. 5. 21:35
Ez engem is érdekelne..
2012. febr. 5. 21:12
Sziasztok! Nagyon reklámozzák mostanában a Remescar hegkezelő gélt. Borsos az ára, de gondolom, nem kell túl sokat kenni belőle. Itt a Hoxán már találtam erről fórumot, de ott csak striákra próbálták. Valaki próbálta már aknés hegekre? Tudnátok véleményt alkotni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook