Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Remélem nem sértek szabályzatot:) fórum

Remélem nem sértek szabályzatot:) (beszélgetős fórum)


2012. nov. 5. 18:00
oké,köszi:)
2012. nov. 5. 17:52
Próbáld meg feltenni a kérdést a gyakorikerdesek.hu - n. :)
2012. nov. 5. 16:58
fizetett cikk írás,vagy valami hasonlóval.Azért kérdezősködök itt,mert sokan használják ezt az oldalt.A másik megoldást későbbre hagytam volna,mert ahhoz be kéne regisztrálni az oldalra,hogy tudjak valakivel is beszélni,vagy véleményt kérni,meg az persze azt jelenti,hogy külön külön végig kéne járni ezt a procedúrát minden egyes potenciális oldallal:/Nem beszélve arról,ha egy cikket megjelentetnek valahol,azt csak úgy nem copyzhatod be egy másik webmagazinba,szóval az megint időpocskolás,ha megírok egy cikket aztán kiderül,hogy nem is úgy működik ahogy gondoltam.na ezt jól kifejtettem:)na mindegy, bíztam benne,hogy itt a számba röppentik a sült galambot:D
2012. nov. 5. 16:51

Hogy kelle ezekre pontosan rákeresni???


Amúgy, hogy melyikkel érdemes: csak tapasztalat útján tudod kideríteni, vagy esetleg érdeklődj az oldalón pár cikkírótól, hogy nekik hogy megy a dolog...

2012. nov. 5. 16:29
van pedig elég sok,egy oldalt találtam,ami igaz nem fizet pénzt,hanem like pontokat válthatsz be és vásárolhatsz le a webshopukban,de ott vannak pályázatok is.Viszont ha rákeresel neten sok hely van ahol valóban fizetnek,de túl sok ahhoz,hogy tudjam melyikkel érdemes foglalkozni.
2012. nov. 5. 16:26
Én ilyenről még nem hallottam, de engem is érdekelne.
2012. nov. 5. 15:56
az lenne a kérdésem,ha valakinek van tapasztalata a dilemmámban szívesen várnám a tippeket:)láttam,hogy vannak olyan webmagazinok,ahol fizetnek a publikált cikkekért(könyvajánlók,és egyéb sok-sok téma),amolyan másodállásban,de annyi van belőlük,hogy nem tudom melyikkel érné meg foglalkozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook