Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Relax and tone masszirozógép..próbáltad már? fórum

Relax and tone masszirozógép..próbáltad már? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 19. 10:45
Sziasztok, én a Forever Slimet használom, az egy otthoni ultrahangos zsírbontó gép: én a hasamat, csípőmet, combomat kezelem. Nekem elsősorban a narancsbőr ellen kellett, mert csúnya karfiolos volt a combom. A narancsbőr nagyon gyorsan eltűnt,3-4 alkalom után, és már 2, na jó, másfél gatyamérettel lettem kisebb. Tehát 42-es voltam, most jó esetben beleférek a 38-asba, rossz esetben csak a 40-esbe, de az legalább lötyög rajtam!
17. pancsi
2012. márc. 11. 08:56

Sziasztok! Én NEM értek egyet Jasmina hozzászólásával! Én 6 hete használom a relax&tonet és csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban! És ez nem reklám! 6 hét alatt centikben mérhető eredményeket értem el! Hozzáteszem, hogy nem elég csak használni a gépet és várni a csodát!!! Én életmódot is váltottam, nem eszem kenyeret, lisztes dolgokat, tésztát, szóval lecsökkentettem a szénhidrátot és sok vizet iszom.

Az eredményeim 5 hét után:

mell: -4 cm

csípő: -5 cm

comb: - 2 cm és -4 kg!!!!!

Azt hiszem az eredmények önmagukért beszélnek!

2012. febr. 29. 11:11

SZIASZTOK.


4 HONAPJA MINDEN NAP HASZNÁLOM EZT A GÉPET ÉS AZ ÁRAMON KIVÜL SEMMI MÁST NEM FOGYASZT.

NAGYON BIZTAM BENNE ÉS INTENZIVEN HASZNÁLTAM.

HAZUGSÁG,HOGY JAJJ IGY FÁJ UGY FÁJ TÖLE MINDENEM MEG HOGY MENNYIRE JOL FOGYASZT.

MA KIHAJITOTTAM MERT ODA VALO.

15. dettbi
2011. márc. 1. 23:22

Szia!

Elmaradt a tapasztalataidnak leírása! :)

2011. jan. 30. 08:11
Sziasztok! Én tegnap délután kaptam meg ezt a gépet. Az az igazság, hogy hosszasan figyeltem ezt, és még egy másik fórumot is ezzel a készülékkel kapcsolatban. Eddig is gondoltam, hogy a hozzászólások jókora része reklám. Most, hogy kipróbáltam ezt most már biztosan tudom. Na akkor elmondom a saját tapasztalatomat: nagyon erős kis gép az biztos. Van rajta fokozatszabályozó is. Én babaolajjal használom. rettenetesen fájdalmas a használata kb. 5 perc után és jó hurhásak is leszünk tőle. Emellett jol felforrósodik a bőröm is. Valaki azt írta, hogy jól megdolgozza az izmokat is, mert neki izomláza van tőle. Én érzem, hogy nagyon fáj a bőröm és a húsom. Nem tudom szebben megfogalmazni. De az biztos, hogy semmi köze sincs az izomlázhoz. Érzem, hogy be van gyulladva. 104 cm a csípőm és van rajta némi felesleg én azon használom. Minden tapasztalatomat le fogom írni ide. Ezzel szeretnék segíteni azoknak, akik gondolkodnak egy ilyen masinán.
13. Bettyna78 (válaszként erre: 12. - Zscser)
2010. nov. 14. 06:40
írj privit engem érdekelne
12. zscser
2010. nov. 13. 19:30

Sziasztok!

Nekem van egy ilyen gépem, tv shopos, eladó, ha érdekel valakit!

2010. nov. 9. 14:10
Engem érdekelne, de konkrétan még senmki sem számolt be mérhető eredményekről!
2010. nov. 9. 12:33
sziasztok az én sógornőm is vett egyet és ki próbáltam nagyon erős kis gép a hasamon próbáltam 10 percet és tök jó volt én is most ezt kérek szülinapomra nagyon sima lett a bőröm is tőle és most van hozzá ajándék krém is már alig várom majd be számolok az eredményekről ha valakit érdekel
2010. aug. 25. 11:52
Sziasztok!! Én is tervezem a Relax and Tone gép vásárlását, mert sok jót hallottam, de nem tudom, hogy ha rendelem, a 14000 mellé mennyi plusz lóvét kérnek el? És olvastam, hogy használtok a gép mellé krémet. Milyen fajtát érdemes venni, hogy használjon is?
8. Brigike21 (válaszként erre: 7. - Andy78026)
2010. aug. 8. 19:33
Én már régóta figyelem a tvbe mikor reklámozzák de bizonytalan voltam hogy tényleg jó-e!!ha neked használ(andy79026)akkor szerintem én is beújitok egyet és majd meglátjuk nekem is használ-e majd!!!
2010. júl. 19. 23:24

Sziasztok!

Én megvettem kicsit kétkedve a relax and tone készüléket. Gondoltam, hogy kipróbálom a 14 napos visszaküldési garira hagyadkozva éa ha nem történi semmi, visszaküldik az árát.

Eszembe nem jutna már megválni tőle.

Két hét használat után 10 cm ment le a derekamból. A vállam iszonyú görcsét is megszüntette. Mindenkinek ajánlom, de csak krémmel. Fantasztikus készülék.

2010. márc. 20. 08:29
sziasztok?senki nem használja ezt a gépet?
2010. márc. 18. 08:44
Van már ilyen fórum, keressetek rá...
2010. márc. 18. 08:19
SZIASZTOK!HASZNÁLJA VALAKI A RELAX@TONE TOP-SHOPOS GÉPÉT?HA IGEN MILYEN EREDMÉNNYEL?
2010. jan. 27. 22:13
Én is kiváncsi lennék a tapasztalatokra. Ha valakinek van ilyen kütyüje lécci írjon! :)
2009. dec. 12. 17:53

senkinek nincs ilyenje?

a top shopba lehet rendelni...

görögös mszirozo narancsbőrre

2009. nov. 13. 11:10

arra lennék kiváncsi hogy kiprobálta már szval kirendelt ilyet a top shopbol?

akinek van milyen eredménnyel számolt be?

ára olyan 14000 korul van.

köszy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook