Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rekongem és kötényhas fórum

Rekongem és kötényhas (beszélgetős fórum)


2012. jún. 19. 07:49

Szia!

Én 2,5 éve szültem, lefogytam 30 kilót és még mindig látszik. Kenem edzek (rengeteget), de látszik.

De már nem olyan vészek, bikinit felvehetek!

El fog tűnni, de tényleg diéta és edzés + krém! :)

2012. jún. 14. 09:29
Hat azert kend börfeszesitövel szerintem, mert ha valaki en edzem hasra de kötenyhasam nekem is van. Börfeszesitö krem kell ra mert vissza kell adni a bör rugalmassagat! Pl. a felulesek a hasizmot erösitik nem a bört. Szerintem. Igaz arra is nagy szukseg van.
2012. jún. 14. 09:19

Véleményem szerint jobb ha tornázol, mint kínzod magad a krémmel. :D

Kés alá nem is kell feküdni, csak erősítsd a hasizmokat (egyenws, ferde izom és a hát izmait). Ezáltal a hasad feszesebb lesz.

2012. jún. 14. 09:10
Szerintem egy kis torna, hasizomgyakorlat többet ér mint bármilyen krém.
2012. jún. 14. 09:04
Szülés után 6 hónappal maradt kötényhasam. Nem olyan borzasztó nagy, de nem is kicsi. Szerintetek lehet ebből eltüntetni valamit Rekongem paprika krémmel? Nyílván nem teljesen, de valami sikert ért el már valaki hasonló helyzetben? Ha nem lenne muszály, nem feküdnék kés alá emiatt. További kérdésem az lenne, hogy a striákba bekenve nagyon borzasztóan fájdalmasan csíp a Rekongem? Valamint a császározás sebhelyét fél évvel később be merjem kenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook