Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rekedtség hetek óta, miért nem múlik? fórum

Rekedtség hetek óta, miért nem múlik? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 20. 12:15
Nincs esetleg refluxod?
2012. jan. 20. 11:04
Találtam egy fü-orr-gégészt, aki ma este rendel és elmegyünk a magánrendelésre:) Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jan. 20. 10:16

lehet hangszáll gyulladás, amit azért kaphattál, hogy maradj csöndbe....


és inkább olvass, vagy fejleszd magad

és átgondold mit szeretnél mondani...

2012. jan. 19. 23:33

a fül-orr gégész nem látott semmit a hangszalagokon?


hallásvizsgálatra menjen el! Lehet rekedtség attól is, hogy nem tökéletes a hallása bizonyos frekvenciákon.

Vagy a betegsége okozozhatott problémákat azon a téren-s a hang erőltetésével kompenzál.

Foniáterhez lenne inkább érdemes menni, nem fül-orr-gégészhez.

5. sour
2012. jan. 19. 23:16
Nem értem, miért nem mondd semmit az orvos? Mindenképp gégész szakorvos feladata és ott tudni kell, mi a további teendő!Nekem is volt ilyen és gége, torok, és hangszál gyulladásom volt, kaptam gyógyszert és lassan, de helyre jöttem.
4. b235ac96d5 (válaszként erre: 3. - Eandi78)
2012. jan. 19. 23:08
Köszönöm! Antibiotikumot kapott. De a magánrendelés jó ötlet!
3. eandi78 (válaszként erre: 2. - B235ac96d5)
2012. jan. 19. 23:05

Érdemes felkeresni gégészet magánrendelést. Ha baktérium okozza mintát kell venni és megfelelő antibiotikummal kezelni.

Akár pajzsmirigy is okozhat ilyen panaszokat.

Esetleg vérvétel sem ártana.

2012. jan. 19. 22:25

A lányom hetek óta be van rekedve. Korábban láza is volt. Körzeti orvos adott gyógyszert, de nem használt. Visszament. Kapott antibiotikumot, a rekedtség maradt. Űj gyógyszert nem kapott. Kért beutalót fül-orr-gégészetre, de ott sem tudott mondani semmit a doki. Adott beutalót hallásvizsgálatra. Csak azt tudnám azt minek? Beszélni erőlködve valahogy tud, a légzése nehéz, de eddig 3 orvos is azt mondta, hogy nem tud mit tenni.Meghallgatta a tüdejét, azt mondja rendben. Hogy lehet ez? Lassan 1 hónapja tart, azóta tp-n van, de segítséget orvostól nem kapott! Elhiszem, hogy nem tudja, mi a baja, de akkor adja vissza a diplomáját, vagy irányítsa szakorvoshoz! Amikor a lányom azt mondta, hogy kér beutalót fül-orr-gégészhez azt mondta az orvos, hogy nem tartja szükségesnek. Amikor rákérdezett, hogy akkor miért van még mindig berekedve, a válasz: Ő azt nem tudja! Akkor egyáltalán minek van, ha arra sem képes, hogy egy beteget továbbirányítson szakorvoshoz, ha már ő tehetetlen.

És ezek az orvos akarnak még több fizetést?!

Közben a lányom fizikai állapota egyre romlik, levert és fáradt. Már szinte csak árnyéka önmagának.Hová lehetne fordulni segítségért????

2012. jan. 19. 22:08
Rekedtség hetek óta, miért nem múlik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook