Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rekedtség fórum

Rekedtség (beszélgetős fórum)


2010. máj. 24. 19:34
Nos ez az egész egy köhögés utóhatása. A nagyobbik lányomnál egy hete kezdődött, szerencsére az már elmúlt, de most jött ez. Orvosnál voltunk, de kalciumon és köptetőn kívül (lándzsás utifű szirupot kaptak) mást nem kellett adni nekik.
2010. máj. 24. 19:25

Hát, én ha be vagyok rekedve, semmi házi praktika nem használ, csinálhatok bármit. A múltkor is egy csomó mindent kipróbáltam és semmi hatása nem volt.


Viszont a gyógyszertárban lehet kapni homeopátiás gyógyszert rekedtségre, Homeovox néven. Nagyon tudom ajánlani! Gyerekeimnek is ezt adtam és nagyon bevált. Igaz, azt csak holnap tudjátok beszerezni, addig kitartás.


Ja! És azt olvastam, hogy nem szabad erőltetni, mert attól még rosszabb lesz, suttogni sem szabad :(

2010. máj. 24. 19:24

Hát, orvoshoz mindenképpen vidd el Őket, én is ezzel küzdök már lassan egy hete.

Addig is: tojássárgája kikeverve cukorral?

2010. máj. 24. 19:20
A két lányom dél óta berekedt, szinte alig hallani, amit mondanak. Előre is köszönöm, ha tudtok ajánlani valami házipraktikát, amitől elmúlik.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook