Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Réka baba története fórum

Réka baba története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Réka baba története

13. ice kuszi (válaszként erre: 11. - 9461d5d8fe)
2009. ápr. 14. 23:00
Szia! Hát hol jobban, hol rosszabbul eszik, most inkább rosszabbul! Ennél legalább már csak jobb lehet!:-) Örülök, hogy veletek minden rendben!
12. 9461d5d8fe (válaszként erre: 10. - 2cb29de033)
2009. ápr. 14. 16:52
Köszönöm szépen!
11. 9461d5d8fe (válaszként erre: 9. - Ice kuszi)
2009. ápr. 14. 16:51

Szia!

Mióta nem anyatejet kap azóta minden bajunk megszűnt!

Ti hogy vagytok?Nem látlak mostanában a fórumon!?

2009. ápr. 2. 20:00
Gratulálok a picihez, gyönyörű, és ti is egy nagy boldog család vagytok! :)
2009. ápr. 1. 21:56
Szia! Most olvastam csak a történeted! Gratulálok Rékához! Van némi hasonlóság a történeteinkben: engem is nagyon megviseltek a kórházban töltött napok, engem nem akartak hazaengedni, szerintem teljesen feleslegesen. A babás problémáimat meg úgyis ismered, hiszen találkoztunk már más fórumon! Még egyszer gratula! Remélem hamar megoldódik a kakis probléma!
2009. márc. 31. 09:07

Köszi mindenkinek a hozzászólást!Aranyosak vagytok!

A Gripe w.-t adom neki kb 2 hete a tápszerrel együtt és azóta(kopp-kopp) két naponta van kaka! :-)))

Ez nálunk kész csoda számba megy!

2009. márc. 30. 21:28

szia!


én is a gripe watert ajánlom,az segíti a büfit,pukit,kakit..:)


gratula a picilányhoz!

2009. márc. 30. 20:42
nekünk a kaki gondot a normaflor oldotta meg ,4 hónapig szenvedtünk:(( és az első kúra rendbe tette,ja és a legjobb hasfájásra a Grippe Water mindhárom gyerekemnél ezt használtuk...
2009. márc. 30. 20:39

Ó, a druszám!

Gyönyörűséges!!

2009. márc. 30. 18:58

Gratulálok.

Csodaszép kislány.A gyógyszertárban lehet ánizsmagot venni.Egy mokkáskanálnyit leforrázól és hagyod kihülni.

Segíteni fog.

2009. márc. 30. 18:49

Szia!

Anyatejet kap a pici?Nekem a kamilla tea vált be,és az említett mecsek tea/persze nem ízesítve,/én is kétségbe estem,pedig gyerekápolónő vagyok,de a kamilla tea bevált.Nem sokat csak napi 1-1/2dl.

További kitartást,megéri , tündéri a baba.

2009. márc. 30. 18:33

Gratulálok a babádhoz,nagyon szép picurka.

Én is tuti kilettem volna hogy ott vagyok a korházba még a társaság nővérek is......pláne Karácsonykor......(én 6 napig voltam bent ,de én sokakkal ellentétben nagyon jóléreztem magam a korházba a csecsemősök,ápolók,kismamik szuperek voltak,olyan volt mint egy kismama tábor :0) )

De ez viszont szomorú hogy Réka babának ilyen bajai vannak,bár nem tudom hogy próbáltad e már a mecsek baba teát,nekünk az bevállt nem mondom hogy minden nap volt kaki de 3-4 naponta volt.......ha szopiztatotd még akkor meg ne is baj hogy nincs napi szinten kaki,mert az csak azt jelenti hogy megemészti az anyatejet(legalábbis az okosak szerint :0) )

2009. márc. 30. 17:03
A mi kis Manónk nem akkor jött, amikor terveztük, de így is tökéletes majdnem minden. Hosszú készülődés előzte meg az érkezését, az egész család izgult már, hiszen első unoka, első dédunoka (kivéve apósom anyukájánál). Minden elő volt készítve a mi kis Réka babánknak.

Ugrás a teljes írásra: Réka baba története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook