Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rejtélyes igazság... fórum

Rejtélyes igazság... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
12. 21420dd77b (válaszként erre: 10. - Jojócska)
2012. nov. 27. 16:26

Igen.

De egy teljesen ismeretlen email címről jött a levél neki,persze nem nehzé gyorsan csinálni egyet.

11. 21420dd77b (válaszként erre: 9. - Nicole.)
2012. nov. 27. 16:24

Nem ismerem smélyesen,de csak ő tudhatta az email címét a barátomnak.

És elbizonytalanított,hogy annyira,de tényleg annyira őszintén tagadja,van ilyen?

2012. nov. 27. 16:24
Láttad is azt az e-mailt a saját szemeddel,vagy csak a párodtól tudod. Megmutatta neked?
9. nicole. (válaszként erre: 6. - 21420dd77b)
2012. nov. 27. 16:23
most már tudod, hogy nem barátod...talán vetélytársként nézz rá ezentúl, légy óvatos!
8. 21420dd77b (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2012. nov. 27. 16:21
Csak gondoszságból mond valaki el egy ilyen titkot.
7. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - 21420dd77b)
2012. nov. 27. 16:21
Szerintem nincs semmilyen rejtély,hiszen leírtad,hogy mi történt.Barátnő, Virtuális barátnő,akinek megengeded,hogy belépjen a levelezésedbe?!Ott a pont.
6. 21420dd77b (válaszként erre: 4. - Nicole.)
2012. nov. 27. 16:21
Hálás is vagyok,neki.De tudom,hogy azért írta,hogy rosszindulatból.Mert írtam a lánynak,hogy ha megtudja a barátom,biztosan elhagy.
5. 25800e2d09 (válaszként erre: 2. - 34c48a3825)
2012. nov. 27. 16:18
ja, viszont azt ne akarja már más eldönteni hogy Ő miért akarjon felelősséget vállalni. jó szándékból SE.. mert ugye tudjuk melyik út van azzal kikövezve...
2012. nov. 27. 16:18
egyszer hálás leszel annak aki írta a mail - t a barátodnak
3. 21420dd77b (válaszként erre: 2. - 34c48a3825)
2012. nov. 27. 16:18
Köszönöm a választ,de nem erre a véleményre vagyok kíváncsi.
2. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - 21420dd77b)
2012. nov. 27. 16:16
Gondold azt, hogy milyen undorító az önkívületi részegségig vedelő ember, aki azt sem tudja, mit csinál, kire mászik rá, annyi felest dönt magába egy garázsban.
2012. nov. 27. 16:13

A segítségeteket,véleményeteket kérem.

Köszönöm mindnekinek aki válaszol.


Nyáron történt,hogy titokban elmentem 2 barátnőmmel és pár fiú haverommal egy garázsba iszogatni.Én a barátommal együtt vagyok 5 éve.A barátom nem szereti ha iszok alkoholt,mert tudja,hogy nem bírom.Én ezt a kis összejövetelt eltitkoltam a barátom elől.Mert tudom,nem szereti ha iszom.Mindig mondta”csak mértékkel igyak,de nem szeretem ha iszol,mert nem tudod a mértéket „

Én érezni akartam az alkohol hatását és ittam és csak ittam,barátnőm mondta ne igyál,de titokban lehuztam még pár felest amikor nem figyelt.Kezdtem teljesen érezni már alkoholt és elértem arra a határra,amikor már kimaradt egy dolog nekem.

Másnap tudtam csak meg.A barátnőm mondta,hogy „te magakartad csókolni Petit,de nem hagyta” Én erre:Micsoda?Én erre nem is emlékszem…úristen,hogy ihattam ennyit,hogy megakartam csókolni egy másik fiút és örültem annak ,hogy nem történt meg,mert akkor azt nem tudtam volna elviselni,Persze a lelki ismeret gyötört azért,hogy eltitkoltam ezt a kis iszogatást,de főként ezért,hogy majdnem ilyet tettem…


Úgy gondoltam nem szólok erről a barátomnak,mert ha megtudja,elhagy az biztos…

Ne is mondta el neki.Viszont van itt a hoxán egy barátnőm akivel több mint 1 éve szinte napi szinten beszélgettünk/beszélgetünk és neki másnap ezt a dolgot leírtam,hogy úristen majdnem megtettem és nem tudhatja meg a barátom…


Erre másnap a barátom,hogy tud mindent,hogy megakartam csókolni egy fiút és 5 percem van,hogy mindent elmondjak…így is történt,elmondtam mindent.Kérdeztem,hogy mégis honnan vesz ilyet?Mondta,hogy kapott egy emailt:”Réka megakart csókolni egy fiút,kérdezd meg tőle” Hosszú,hosszú beszélgetések után,nem hagyott el,elakart,de nem tette meg és csak azért,mert nem történt meg.Hálás vagyok nagyon és azóta egyáltalán semmilyen alkoholt nem iszom.


De ami igazán érdekel!

Ki írta azt az emailt?

Nos a lehetőségek: A két barátnőm és a pár srác aki ott voltak ők valóban írhatták volna,de mivel a barátom semmilyen netes oldalon nincs fent,se facebook,se iwiw még a googléba sincs benne az email címe.Nem tudja senkisem,csak én.Ők nem lehettek és nem mondták volna el.

Viszont az a lény akit itt említettem,nevet nem írok.Az eset előtt 1-2 hónappal küldtem neki emailon egy videót,de mondta,hogy nem tudja megnézni.Akkor mondtam neki,hogy lépjen be az enyémbe és ott megfogja tudni nézni vagy letölteni.Nem akart belépni az emailomra,de végül belépett mert kértem.A leveleim között ott volt a barátomtól 1-2 kapott üzenet.

A lány belépett és letöltötte a videót.A jelszavamat nem változtattam meg,nem találtam fontosnak.

Rá kérdeztem tőle is,hogy te írtál a barátomnak emailt? Teljesen elbizonytalanított,mert annyira de annyira őszintén tagadta,hogy elhittem,hogy nem ő volt.De józan ésszel belegondolok és csak az tudja a barátom email címét aki az én emailomban járt.

Ezt az esetet csak neki árultam itt a neten.

Kérdeztem tőle nemrégebben is,hogy valj be mindent és megbocsátok,de továbbra is tagad,,,

Mit gondoljak?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook