Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reiki és Attunement kezelések fórum

Reiki és Attunement kezelések (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. jún. 5. 18:08
Tiszta szívből örülök!
2006. jún. 3. 14:34
Meg is szereztem a könyvet:) Elméltileg szerdán kézhez is kapom:)
29. Courage (válaszként erre: 28. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 3. 14:29

Nagyon köszönöm:)

Jól esett a biztatásod!

Ez a könyv tényleg jó választásnak tűnik, már korábban is olvasgattam ilyesmiket a neten,de ezt a könyvet még nem ismerem.

Máris utánajárok:)

És mégegyszer köszi!

28. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 19. - Courage)
2006. jún. 3. 14:21
Ha igazán változtatni szeretnél problémáidon akkor már csak az a kérdés most rögtön elkezdem vagy ez nem is olyan fontos? A rögtön elkezdem szitutól indulnák ki azonnal! Nos számos lehetőséged van arra, hogy elkezd magad szószerint megismerni testestől lelkestől.Ha úgy érzed, hogy nincs itt az ideje annak ,hogy ezt másokkal megoszd /problémáidat/ akkor figyelmedbe ajánlóm az első finom módszert amit a "Mit árul el a betegséged?"-cimű könyvből megtanulhatod. Írója:Kurt Tepperwein és a Hunga pszicho kiadásában jelent meg.De azóta számos könyv jelent meg ebben a témában.Ez volt az első könyv amiből én is megtanultam testem jelzéseit kezelni. Azt ajánlom, hogy ebből a könyvből tekints vissza a korábbi betegségeidre és vizsgáld felül Önmagadban ,mennyire helyes ez rádnézve.Nekem 100%-ban müködik!Amikor rájössz arra, hogy nem te vagy a világon egyedül aki problémákkal küzd akkor bátran válassz magadnak egy rokonszenves embert akivel megoszthatod gondolataidat.Lehet ez egy mester de lehet a legjobb barátod is. Egy a lényeg : azért vagyunk a világon ilyen sokan, hogy mindig ott legyen a megfelelő segítő jobb kéz amikor neked szükséged van rá.Bátran élj ezzel a lehetőséggel!
27. Courage (válaszként erre: 26. - 4726e582cf)
2006. jún. 3. 12:53
Köszi, már megtaláltam:)
26. 4726e582cf (válaszként erre: 25. - Courage)
2006. jún. 3. 11:06
Ok, küldtem egy másik linket, nem publikus. Nézgesd meg :)), csomó hasznos van ott is, meg láthatod, hogy mi is ez az egész :).
25. Courage (válaszként erre: 20. - 4726e582cf)
2006. jún. 3. 09:38

Ott már egy csomót böngésztem:)

Kezd nagyon érdekelni ez a dolog. Ma kiolvasom a könyvet is, majd elmondom, hogy milyen volt:)

Hogy vagy amúgy?:)

24. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - Szika)
2006. jún. 2. 23:41

Naná, hogy nem. Sok féle reiki van, azaz a nézeteik mások...


A segítő szándék és az alapok közösek. Segítünk, ha hagyják és akarják.

23. szika
2006. jún. 2. 23:37
igen...ez biztos különbség. Én pránás vagyok, mint mondtam. Ez nem reiki..hanem más. az alapok biztos közösek...segítő szándék is. Aztn bizonyos dolgok meg nem. :)) De ez nem baj. :))
22. 4726e582cf (válaszként erre: 21. - Szika)
2006. jún. 2. 23:20

Igen tom, hogy az első fokozat :). Kettőn túlvagyok már, és a pszi sebészet is működk :). Nem sokára megyek a mesterire és a pszit is végig viszem. De egyenlőre nem érzem úgy, hogy kellene.


De kérés nélkül nem adjuk. Én ehhez tartom magam. Nem tudom úgy elmondani, ahogy az oktatóm tette. Én sem értettem először, hogy miért ne tegyük ezt, de aztán úgy mondta el, hogy megértettem, hogy miért ne.

21. szika (válaszként erre: 14. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 23:08

Nálunk úgy van, hogy nem hogy nem adható, hanem igenis kell adni. mmidnenkinek. minél több embernek annál jobb. mert mi nem érintünk feltétlenül. Az csak az első fokozat. Utána minden érintés nélkül is tudunk energiát továbbítani. és ez jó, mert sok sok embernek tudsz segíteni anélkül, hogy az elveiben gátolnod kellene. :)))) Bár én sajnos ritkán teszem, mert először is lusta dög vagyok, másodszor pedig nem midnig hiszem el, hogy képes vagyok megérezni, hogy mi az amire épp szüksége van. De már dolgozok rajta.

ja, és tiszta vicc, mert a saját nagyon durva allergiámon nem tudtam segíteni. Mondjuk utána már fel is adtam. Végülis egy gyógyszer oldotta mega gondot. :(

20. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - Courage)
2006. jún. 2. 23:08

Nekem kellett valaki.

www.ezo.hu - én tőlük tanultam.

2006. jún. 2. 23:02

Jaj lányok köszi a válaszokat:) Édesek vagytok:)

Nagyon érdekes...valahogy erre vágyom én is legbelül, hogy ez sok "blokk", ahogy írtad shilaila feloldódjon.

Csak nem tudom ezt hogy kell elkezdeni? Egyedül is lehet? Vgay kell valaki?

18. 4726e582cf (válaszként erre: 17. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 2. 17:46

Aham :)), értelek, tök jók a meglátásaid :). Én nemtok ilyen precízen fogalmazni.


Tény, hogy mindegy honnan való a tudás, lényeg, hogy az univerzum az egy, onnan az energia mindenki számára.

Van aki él vele, van aki nem. Én örülök, hogy engedtem a kíváncsiságomnak és elmentem az első tanvolyamra :), egy percig sem bántam meg :))).


Nagyon így van, ha akarja a változást, akkor fantasztikus lehetőség :)).

17. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 16. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 17:40
Az Én szerény véleményem szerint felesleges véleményezni az energiák minőségét ,akármilyen ágazathoz tartozik.Szerintem egy a lényeg:közös az univerzum minden lény számára és bárhogyan is hivják az energiát egy és ugyanarról a helyről érkezik/reiki,agykontroll,fényátadás stb./csak mindenkinek másmilyen mennyiségre van szüksége.Sajnos beteg ember mindenhol van akár laikus akár beavatott!Mindaddig amig nem tanul betegségéből ami egyben jelzés minden egyes ember számára, addig nem tud egész lenni vagyis egészséges! Ha önmagában sem bizik a reiki hogyan segithetne neki .Pláne ha még nincs itt az ideje,vagyis nem akar változtatni az őt kárositó tényezőktől.A reiki egy fantasztikus lehetőség minden egyén számára ha igazán akarja a változást!Persze a reikin kivül számos jó lehetőség van és nem szabad figyelmen kivül hagyni!Van aki fejlődni az agykontroll ismerete után fog.
16. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - Kisgé)
2006. jún. 2. 14:05

Gondolom más félét vagy ágat tanultál :), nyilván mindnek van sajátossága.


Aham, ha akarja, de azért ismerek olyan reikist, aki pl, halál beteg állandóan. Ezt sem értem, mivel beteg reikis nincs... No mindegy.

15. kisgé (válaszként erre: 14. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 14:03
Én ezt a részt nem annyira így tanultam, ilyen szabályokkal, itt a segítségen van a hangsúly, persze csak annak lehet segíteni, aki akarja is.
14. 4726e582cf (válaszként erre: 13. - Kisgé)
2006. jún. 2. 13:31

Na igen, persze, én is segítek, ha tudok :).

Reiki viszont más tészta. Magamtól önként, saját döntésem alapján nem adható (kivéve gyereknek és állatnak), legalább is én így tanultam.


Azért rendes tőled, hogy segítettél :).

13. kisgé (válaszként erre: 12. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 13:23
Hát én segítek annak, akinek szüksége van rá és szeret engem, ez is megérzés. Múltkor dolgoztunk és a barátnőm panaszkodott, hogy egész nap fáj a feje. Gondolkodás nélkül odatettem a kezem, ő meg nem mondott semmit, hanem hagyta. 1 perc után azt mondja, nagyon durva, érzi, ahogy áramlik az energia és ő ebben nem hitt, de csináljam, mert múlik a fejfájása. Az én bal kezem meg szinte remegett, mondom nagyon durva a bal kezem és ő meg mondta, hogy az az oldal fáj. Úgyhogy segítettem rajta, és mással is megteszem, ha úgy érzem, tehetem.
12. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Kisgé)
2006. jún. 2. 13:15

Valahogy így :), bár én magamon használom többet, mint másokon... Mert ugye, aki szeretné, annak kérnie kell tőlem, illetve fizetséget is kell adnia.


Mondjuk anya a gyerekét gyógyíthatja, pusztán a gyerek szeretetéért cserébe. Valahogy így értendő a fizetség.

11. kisgé (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 13:14

Amit leírtál itt, azt akár én is írhattam volna.

Én most már úgy döntök, hogy becsukott szemmel figyelek az érzésre, hogy hogyan is döntsek. Mármint elfogadjam az állást? És akkor figyelem mi jön, tiltakozás és mindenféle kifogás, vagy nyugalom. Ha kifogások jönnek, megvizsgálom, félelem-e csak, vagy biztos megérzés...

10. kisgé (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 13:10

Me too. Én is odakeveredtem, aztán fenekestül megfordult minden: életem, gondolkodásom, kiélesedtek a megérzéseim (ami lehet, nem függ össze, vagy nem csak ezzel, de mindenképp fejlődés) és hát kitágult a világ.:)))


Nálam azt a baj, hogy nagyon ritkán használom és magamon nem is szeretem használni.

9. 4726e582cf (válaszként erre: 8. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 2. 12:39

:)))) Miket mondasz :), én így sosem tudnám leírni :)).


De tény és való, hogy prímán ki bírom írni magamból azt ami fáj :).

Ok, köszi!


A nyitottsággal egyet értek :), azt mondtam, hogy nyitottabb... ennek ellenére is megmaradtam bizalmatlannak, ahogy eddig. Bár zárkózott sem vagyok :D.

8. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 11:55
Azért történik veled különleges dolgok mert lehet, hogy te is szenzitív /érzékeny/ vagy.Soha azelött nem voltam dumás ,csak amikor egyre jóbban felismertem a körülöttem lévő ismeretlen dolgokat.Tehát ezek a tapasztalatok és visszajelzések erősitenek abban, hogy határozottan és mint valós tényt kidumáld magadból, nem beszélve arról, hogy jóakaratod révén szeretnéd ha ezeket a dolgokat más is megtapasztalja.Csak később rá kell jönnöd, hogy nem mindenki tart még ott, hogy ezt fel is fogja. Azt javaslom,hogy olyan embereknek beszélj /dumálj/ akikkel ez a dolog oda-vissza müködik.Ezzel egymás fejlődését segititek elő. Végül is mindannyian azért születtünk a Földre, hogy egymástól tanuljunk!Mindenki mindenkinek mestere és egyben tanítványa!Sok sikert neked, légy továbbra is nyított,csak tudd ezt kivel teheted meg!
7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - 3b4055e2b2)
2006. jún. 1. 19:52

Juj, ez teljesen érdekes történet.

Nekem is vannak ilyen jelek, bár nem a természet adja, és leírni sem tudom, hogy miért fognak meg, de megfognak :).


Jah, és még valami nagyon nagy dumás lettem :), hosszan körmondatokban vagyok képes beszélni, napestig. Félelmetes... néha az agyamra megyek, bár szerintem ez csak azért lehet így (nem a reiki miatt), mert kinyiltam valamilyen szinten.

6. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 4. - Courage)
2006. jún. 1. 19:27

KedvesCourage!Ahhoz, hogy meséljek egy nap nem lenne elég, de kiemelem a számomra legfontosabb történeteket bár azis napestig tartana ha felsorolnám!Talán a legelején kezdem és igy nem kapkodom el, én is mint oly sokan mások a miértekre? -kerestem a választ. KIskoromtól kezdve érzékeny voltam minden lelki eredetü dologra, legfőképpen arra, hogy mit keresek ezen a világon hiszen én nem ide tartozónak érzem magam? Ne ilyedj meg nem vagyok más és nem érzem magam másnak mint bárki más! A dolog lényege az, hogy rengeteg blokk felszabadult mesterem segítsége által aki elvezetett ezen az uton,hogy rátalálhassak Önmagamra! Az életem 360 fokot fordult.Megtanitott arra,hogy oda figyeljek a sürün jelentkező jelekre és ne hagyjam a problémákat elsüllyeszteni mert az duplán fenyegeti sorsomat és egészségemet. Egy ilyen kis aranyos történet, jelzés amit itt leirok a következőképpen történt:Én mint rendes jól nevelt nő mindent megtettem,hogy a családom harmóniában éljen csak magamról feledkeztem meg! A jelenség Kazánházunkba ütötte fel fejét a verebek által akik minduntalan bejöttek a szük gázkéményen.Nem értettem a helyzetett mindaddig amig el nem meditáltam rajta miért is választ egy igazán szabad lény börtönt magának amikor ott a nagy légtér és szabadság ,odakint! Ekkor jöttem rá, hogy Én pont ezt teszem magammal szinte bezártam magam itthon miközben senki nem kérte ezt tőllem!

Fantasztikus jelzés volt! Ahogy ezt az üzenetet felfogtam a jelenség megszünt.Rá egy évre k.b. megismétlődött a dolog de már mosolyogva tudtam mit csinálok rosszul.A gyógyitással kapcsolatban legközelebb, most nem fárasztalak!

5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Courage)
2006. máj. 31. 18:33

Elsősorban felfogtam, hogy minden azért történik velem, mert így <b>kell</b>, hogy legyen, és nem azért, mert balszerencsés vagyok. Mindennek oka van. Még annak is, hogy találkozom egy új ismerőssel, vagy felbomlik egy-egy ismerettség netán barátság.

Mindenből tanulhatok, mégha az rosszul sül is el.

Megértettem, hogy nincsenek véletlenek, oka van és értelme minden történésnek. Ezáltal nem akarok árral szemben úszni :-)).

Megtanultam nem forogni túl sokat egy-egy problémámon.

Nem vagyok huzamosabb ideig beteg... mert nekem az én oktatóm avagy mesterem azt mondta, hogy nincs beteg reikis. Itt ne örökölhető betegségekre gondolj.

Sokkal nyugodtabb, higgadtabb lettem, kevésbé lehet felbosszantani, ha meg mégis, viszonylag hamar túlteszem magam rajta. Mondjuk feldühítettek a melóhelyen régen, képes voltam hetekig rágódni egy-egy sérelmen avagy vélt sérelmen. Gondolhatod, hogy régen csak panaszból állt egy-egy napom. Mostanában, igaz feldühítenek, de túllépek rajta.

Túllépek bármin, főképp azokon a dolgokon / problémákon, amit nem tudok megoldani.

Erősödtek a megérzéseim, néha úgy ráhibázok dolgokra, hogy én is meglepődöm. De ha csak az apróságokat nézem, mert evvel is elszórakozom néha, megtippelem, hogy ki fog felállni a buszon a következő megállónál, és nagyjából bejön. Vagy, mikor a kocsimat vettem. Előző nap néztem meg, azaz elmentem mellette, és megfogott a rendszáma. Másnap kipróbáltam, persze 6 másikkal együtt, és e mellett döntöttem. Meg ilyenek. Kár, hogy nem reiki után kérdezted közvetlen, mert akkor sokkal jobban érzékeltem ezeket a változásokat.

Ez csak pár dolog, de biztosan sok-sok minden változott még, ami természetesnek tűnt akkor.

Persze nem mondom, hogy engem nem nyomasztanak a dolgok, de nyomasztanak, de ha rájövök, hogy mit kellett tanulnom a történetből, máris könnyebben veszem.

Jah és ugye a reiki a gyógyításról szól, avagy energiaátadásról. Érdekes dolog :).

2006. máj. 31. 17:09

Én éppen egy ilyen belső utazással foglalkozó könyvet olvasok, nagyon érdekes. A nő azt írja benne, hogy neki pl. egy daganata úgy múlt el, hogy rájött egy régi gyerekkori emlékre és azt feloldotta úgymond. Szerinte a betegségek és bármiféle testi gond, akár egy pattanás is egy fel nem dolgozott probléma eredménye.

Shilaila milyen változások történtek Nálad?

Te is mesélhetsz Fawkes:))

2006. máj. 31. 16:40

Hm, érdekes, hogy ez eddig nem jött elő :). Én is reikis vagyok, bár nagyon véletlen keveredtem el egy reiki tanfolyamra :).

Egyet értek Shilaila-val :). Megváltozott minden, de örülök neki, mert így sokkal jobban élvezem az életet.

2006. máj. 31. 14:47
A reikiről csak jót szólhatok! Tizenhárom éve beavatott vagyok.Már az első évben nagy változásokon mentem keresztül.Rengeteg gátat,blokkot kellett átszakítanom,de megérte!A mai napig tisztelem mesteremet aki elinditott ezen az uton.A reiki bármikor,bárhol és bármennyi idő kihagyása után is müködik! H a valakinél mégsem az akkor még önmagában sem bízik!Szívesen beszélgetek erről a témáról, hiszen az évek során nagyon sok tapasztalatot gyüjtöttem össze!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook