Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reiki és Attunement kezelések fórum

Reiki és Attunement kezelések (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

91. Mókica (válaszként erre: 85. - Alma20)
2006. nov. 30. 11:50

Dehogy baj:))

Most rohanok lassan melózni, de jövök és majd válaszolok!

Puszi addig is nektek!

90. 4726e582cf (válaszként erre: 89. - Alma20)
2006. nov. 30. 11:44

Az alapszabály: akit kezelünk, annak kell kérnie, hogy kezeljük. De mi senkitől nem kérünk engedélyt. Ebben látja a humbugot a tanárom.


Komolyan azt hittem, hogy elmegyek és lesz a nagy átszellemülés, meg ilyesmi, de teljesen úgy tanította, mintha fogat mosna az ember. Működik minden elaléltság nélkül is. Bár az is érdekes sztori, hogy hogy kerültem el az első reiki tanfolyamra...


Azt mondja a tanárom, hogy a reikisnek mindig van energiája, ha nincs, akkor valaki olyan szinten rátelepedett, hogy az viszi az energiákat. (nálam is van ilyen... :((( a fűrerné).


A reiki energiát nem kell kérni, mert a beavatottak kapják, tudod a fejtetőn lévő csakrán keresztül. Tulajdon képpen a beavatás ennek a csakrának a megnyitása, vagy kiszélesítése (nem tudom pontosan). És mint tudjuk abból a csakrából a szíven keresztül megy a kezekbe az energia. Nos ez akkor is megy, ha átszellemül az ember, és akkor, ha nem.


Úgymond nem kell semmilyen felsőbbrendű lény, akitől engedélyt és védelmet kell kérni. Azon reiki ág így gondolja, amit Ő követ, mármint a tanárom.

89. alma20 (válaszként erre: 88. - 4726e582cf)
2006. nov. 30. 10:18

Persze, mindenki technikájára kiváncsi vagyok!

Működik nélküle is, de szerintem így teljes.

Ha másokat kezelünk, akkor mindig kérünk védelmet és engedélyt.

Ez nálatok is így működik?

88. 4726e582cf (válaszként erre: 85. - Alma20)
2006. nov. 29. 17:34

Nem baj, ha én is válaszolok? :)


Nálunk semmi hókusz pókusz nincs. Alapból úgy állt a tanár vagy mester hozzá a dologhoz, hogy minden nélkül kell működnie és működik is. Persze a lent leírtak, auratisztítás, csakratisztítás nem árt, de nem kötelező egy-egy kezelés előtt. Aurasímítás viszont a nagykezelés és a gyors kezeléskor alkalmazandó. A lényeg, hogy ha beteg a reikiző, akkor nem megy át energia így a kezelés nem hatásos a kezelendőn.

87. 4726e582cf (válaszként erre: 82. - Alma20)
2006. nov. 29. 17:31
Bocs, elfelejtettem megköszönni a segítséget :)).
86. 4726e582cf (válaszként erre: 82. - Alma20)
2006. nov. 29. 17:31

Sajnos még mindig aktuális :(((, biztos az is lesz, míg itt dolgozom.

A munkámmal nem lehet, hisz nem véletlen van az egyik legfelelőségteljesebb munkám a cégnél, személyemmel van baja, de maga sem tudja, hogy mi. Azaz azt nem kérdeztem meg, hogy elgondolkodott-e már azon, hogy mi a baja velem. De ez mondjuk kölcsönös. Én sem kedvelem, addig volt jó, amig ki tudtam zárni és akkor közömbös volt, de újabban belemászott a személyes légterembe. Direkt nem mondok aurát, bár lehet csücsül az aurámon...

Kedvesnek lenni vele? Hát ez a legnehezebb, de majd igyekszem.

85. alma20 (válaszként erre: 83. - Mókica)
2006. nov. 29. 15:38

Ha tudok valamiben segíteni, szólj!

Milyen a folyamata amikor saját magadat kezeled?

Nálam úgí működik, hogy

1.: lazítás! Meditációban aura tisztítás a vízesésben.

2.: Forgószéllel kitisztítom magam.

3.: Lekérem az energiát.

4.: Csakra tisztítás, harmonizálás, feltöltés.

5.: Kezelés.

Remélem nem baj, hogy erről faggatlak, csak érdekel, hogy máshol mi a folyamata, mennyi a különbség. Nem voltam soha máshol, nem tudom, más hogy tanítja, mi alapján... De érdekel!

Szép napot! :-)

84. Mókica (válaszként erre: 82. - Alma20)
2006. nov. 29. 14:00
Ez nagyon jó ötlet, érdemes lenne kipróbálni;)
83. Mókica (válaszként erre: 81. - Alma20)
2006. nov. 29. 13:59

Semmi baj, meg van a kis saját életed:)))


Még csak most kezdtük a kettest, 2× dumcsiztunk msn-en, elküldte a fél anyagot, a mediket, gyógyitásokat , hogy gyakorolgassak...de még nem volt beavatás se...az elején vagyunk nagyon:)



Jövök még:) Te is nézz be ha tusz!

Puszika

82. alma20 (válaszként erre: 76. - 4726e582cf)
2006. nov. 28. 10:28

Nem tudom aktuális e még a problémád?!

Ha reikivel nem tudsz segíteni, próbáld meg pszichológiával.

Kérdezd meg hogy a munkáddal van baja, vagy veled!

Legyél vele feltünően kedves, ettől az emberek elbizonytalanodnak, ha ők nem támadnak!

Tudod, igaz a mondás, hogy tüzet tűzzel soha ne olts, hangos szóra suttogva felelj!

Nekem már bejött!

81. alma20 (válaszként erre: 74. - Mókica)
2006. nov. 28. 10:25

Bocsi, hogy el voltam tünve!

Szerintem tudjuk egymást segíteni, ha más nem is, de a tapasztalat csere és a lelkitámasz működik! :-)

Hol tartasz a kettesben?

Én tényleg szívesen segítek bármiben, amiben csak tudok!

80. 4726e582cf (válaszként erre: 78. - Mókica)
2006. nov. 24. 03:00
Köszi írtam privit. Bár akkor is kell valami reikis megoldás, mert az, hogy ne vegyek róla tudomást szimplán nem működik :(.
2006. nov. 24. 02:10
Lehet ha nem igy állsz a sráchoz, ő se fog téged piszkálni...fogadd el olyan amilyen....
78. Mókica (válaszként erre: 76. - 4726e582cf)
2006. nov. 24. 02:08

Csak egy kérdés baba...

Ez az ember ki neked? A főnököd..vagy ki??

Ennyire fontos ennek az embernek a véleménye, vagy csak idegesit, hogy nem ért veled eggyet??


Ha a főnököd, el kell fogadnod őt ilyennek amilyen, sokszor túlbonyolitjuk a dolgokat..mindig mindenkinek megakarunk felelni, pedig nem kötelező, hogy az egész világ a mi lábunk előtt heverjen, szeressen minket, helyeseljen minden tettünkre...

Nem mondom, hogy mindig, de valamikor igen is nem nekünk van igazunk, mi is tévedhetünk...vagy csak bele kell nyugodnuk az ő döntésébe...hogy miért...szerintem lényegtelen...

sokszor nincs válasz, vagy csak feleslegesen keressük...

A sajnát magunk nyugalma, békéje érdekében szemet kell hunynunk dolgoknak, mégha nem is tetszik, mert ilyen az élet...nem lehet, hogy mindig minden a mi a kedvünkre legyen!

Próbálj meg NEM mindent személyesre venni.Sajnát magadat készited ki, mert állnadóan azt akarod bizonyitod, hogy te vagy a legjobb...megtudsz te is mindent csinánlni, képes vagy arra amire bárki más!

Bevallom, nekem azok az emberek akik saját magukat fényezik, állandóan azt bizonyitják, hogy mire képesek, arról beszélnek, hogy mit tudnak jobban csinálni a másiknál....gyenge emberek, ezek az emberek kifelé próbálják bebizonyizani, hogy mennyire tökéletesek, belül viszont tudják, hogy mennyire gyengék..teljesen tipikus...Pont ezért nem is veszem fel ezek az emberek ilyen viselkedését. Ha te bizol magadban, tudod mire vagy képes, miért bosszant fel egy ilyen gyenge jellemű ember???Miért hagyod hogy eggyáltalán felidegeljen???


Neked a minden napjaidat ez tölti ki, szoktam olvasni a naplódat...baba ez nem helyes! Egy csepp nyugalmad nincs,minden nap rosszkedvű, ideges vagy...


Ezzel az emberrel azért nem tudsz semmit se kezdeni, bármilyen energiát is küldesz neki, mert itt nem ő a lényeg!! Ez az ember ilyen ember, amilyen. Neked kell magasabb szintre emelkedni és nem venni erről tudomást...


Remélem érted, hogy én hogy is értem ezt az egészet:)


Tudod, sokszor olvastam hozzászólásaidat, a naplódban dolgokat, és mindeig azt veszem észre, hogy másokkal foglalkozol, mások

77. 4726e582cf (válaszként erre: 74. - Mókica)
2006. nov. 23. 22:34

Na majd jól megcsinálom a mesterit, kimegyek és majd jól beavatlak, hogy megérezd milyen is :).


Bár ezt félretéve, nem érzem még, hogy itt lenne a mesteri ideje...


A második rész méllyebb, ne aggódj, elmúlik. Csak hagyd őket, had tegyék dolgukat, mármint az energiák :).

76. 4726e582cf (válaszként erre: 75. - Mókica)
2006. nov. 23. 22:32

Kekecel velem, és mindenbe beleköt, amit csinálok, még akkor is, ha az pontos és precíz munka... Aztán kritizál mindenben. Múltkor előadta nekem, hogy milyen kövér, vasággyal együtt 45-50 kiló lehet, és most mennyire fogyózik és nekem is kéne futnom... nekem... haha, ha képben lenne, akkor egy túlsúlyos embernek nem szabad futnia testedzés szinten, mert tönkreteszi az izületeit, amik amúgy is kemény igénybevételnek vannak kitéve. Akkor napokig meg akart győzni, hogy futnom kell... halálra idegesített vele.

Vagy elferdíti az eseményeket, és már belefásultam, hogy az igazamat bizonygassam hiába, mert a felettesem és meg sem hallgatnak, vagy legyíntenek, hogy nem úgy volt... Igy ráhagyom.

Vagy, úgy gondolja, hogy ő mindent jobban tud bárkinél. Folyton megkérdőjelezi, hogy egy munka mennyi ideig tart, ezáltal az ügyfél fele rövid idejű elkészítést ígér, ami teljesíthetetlen, és így csúszik a munka természetesen. Ha mondom, hogy nem lesz elég a felszámolt szerkesztés, akkor hápog, hogy az nem úgy van, hívjam fel a rendszergazdát és kérdezzek rá, hogy hogyan kell megcsinálni... Basszus régebben dolgozom itt, mint a rendszergazda, én tanítottam be a srácot, csak mivel tanul, kiemelték rendszergazdává, hogy ne kelljen kirúgni... Nos visszatérve a munkacsúszásra, a végén azt hozza ki, hogy nem igyekeztem eléggé....


És még rengeteg, de ha folytatom, tisztára beidegelem magam rajta... :(((((


Miértre? Ki nem állhat.

75. Mókica (válaszként erre: 73. - 4726e582cf)
2006. nov. 23. 21:56

Faw, hogy érted azt, hogy rádszállt??? Miket tesz?

Kiváncsi lennék...ha nem tutkos leirod őket ide?

Sokszor a dolgok másképp festenek mint mi látjuk...meg kell fejteni a miértjét:))

74. Mókica (válaszként erre: 72. - Alma20)
2006. nov. 23. 21:55

Biztos vagyok benne, hogy sima úton én is jobban élveztem volna, sokkal gyorsabb és mélyebb lett volna minden...de nekem csak ez az út maradt:)

Nem haragszol amúgy se!:))


Most kezdtük a második részét, elküldte az anyag eggyik fel..mondta gyakorolgassak.

Mióta elkeztem az újabb meditációkat teljesen felborult megint minden bennem, tiszta idegbeteg vagyok, belső remegések....néha sirni tudnék:(

Emlékszem ezek voltak az első után is. Nagyon sok olyan dolog van bennem gyerekkorom óta amik gátakat,féleélmeket okoznak....ezek most min jönnek ki és igy nyilványulnak meg;)

De küzdök tovább...


És tényleg nem harizom, ne izgulj!

Örülnék, ha inkább tudnánk egymást segiteni:P

2006. nov. 23. 21:25

Móki, Alma!


Segítsetek nekem egy kicsit, ha tudtok.


Valaki rámtelepedett, bár szerencsére most jó távol vagyok tőle :), de nem bírom levakarni. Sehogy sem, még a jól bevált kizárom az aurámból sem jön be, vagy a jól bevált energiaátadás sem... mint egy pióca. Hogy tudom úgy "lapátra" tenni, hogy ne bántsam őt magát vele, és magától hagyjon fel a piszkálásommal?

Tiszta ciki, két beavatással a hátam mögött megfeneklettem ebben a dologban, ilyen a reiki óta nem volt. Bár Móki Te tudod, mostanában valami felborult. Így veszem sorra, hogy mi boríthatott meg... Ez a nőszemély is köztük van...


Előre is köszi!

72. alma20
2006. nov. 23. 20:55

Én ne gondoltam, hogy nem segített!!!!

Ne érts félre! Az én életemet is nagyon megváltoztatt a reiki, jó irányba változtam, túl tudtam lépni olyan dolgokon, amin addig sose sikerült.

Csak azért kérdeztem, mert nem tudom elképzelni, hogy hogyan tudtatok így tanfolyamot végezni!

Nem azt modtam, hogy humbuk, csak nálunk ez családias volt.

Nem akartalak megbántani, ne haragudj!

2006. nov. 23. 19:49

Nekem valószinűleg igy sokkal nehezebb mint bárki másnak, de hidd el használ:) Az egész életem megváltozott, a feje tetejére állt mióta ezzel foglalkozom...és a mesterem volt az eggyetlen ember, aki önzetlenül foglalkozott velem akármikor irtam neki,segitséget kértem.... szükségem volt valakire....

Meghallgatott, tanácsot adott...energiát küldött...:)))

2006. nov. 23. 19:44

Haragudni nem haragszok, csak egy kicsit rosszul esett ...de nem számit, nem lehetünk egy véleményen;)

Tudod itt a világ másik végéből Floridábol nem volt túl sok esélyem sima úton letenni a vizsgát...örülök, hogy legalább igy sikerült elsajátitanom az egészet. ;)

69. alma20 (válaszként erre: 67. - Mókica)
2006. nov. 23. 11:26

Szai!

Remélem nem bántottalak meg?!

Nem áll szándákomban!

Csak azért kérdezgetek, mert nekem ez az eljárás nagyon furcsa!

Válaszolj légy szíves!

68. alma20 (válaszként erre: 67. - Mókica)
2006. nov. 21. 10:30

Én nem tudom elképzelni, és még így sem tűnik túl bizalomgerjesztőnek!

Még, ha működik is, egy igazi beavatásnak nem így kellene létrejönnie!

Szerintem sok jótól megfosztottad magad!

Mennyi ideig tartott?

hogyan kezeled magad?

Diagnosztizálást tanultatok már a kettesen?

67. Mókica (válaszként erre: 66. - Alma20)
2006. nov. 20. 14:03

Az msn-en keresztül oldottuk meg, kamera és mikrofon segitségével:)

Össze jött egy csapat, dumcsiztunk, meditálgattunk,(szólt a zene az éterben, a mester mondta mit csináljuk, majd megvolt a beavatásom közben:)

Az anyagot az első vizsgához elküdte előtte, képekkel , igy könnyebben megértettem a poziciókat:) De ha valamit nem értettem, azt is eltudta mondani az msn-en.

Már többször csinált ilyet, nem humbuk:)

66. alma20 (válaszként erre: 65. - Mókica)
2006. nov. 20. 08:57

Nekem ez nagyon fura!

Hogy lehet neten letenni a vizsgát?

hogy mutatja meg a helyes pozíciókat?

Hogyan avat be?

Mi van a bensőséges reiki viszonnyal tanítvány és mester között? Hogy éreztétek az első reikis szívdobbanást?

El sem tudom képzelni, ez hogy jöhetett létre!

Bocsi, hgoy ezt mondom, de ez nekem nem tűnik hitelesnek.

Írd le hogy csináltátok!

Tényleg érdekel!

65. Mókica (válaszként erre: 63. - Alma20)
2006. nov. 18. 12:33

Érdekes...

Én mikor ide kijöttem Floriába 2003-ban, megismerkedtem egy pránás lányal, lakótársak voltunk 1 évig. Nagyon sokat beszélt nekem, erről, kezelgetett. Anyunak én közben mindig meséltem róla.

Annó Ő akkor még csak az agykontroll tanfolyamot végezte el, de szeretett volna tovább fejlődni, csak nem tudta mit csináljon, Sokat hallott a pránáról, de valamiért nem kezdett bele. Majd miután én meséltem neki a lányról akivel együtt laktam, valami történt...és bele is kezdett, letette az első majd a második vizsgát is:))


Nekem még semmim nen volt akkor, csak ismerkedtem az agykontrollal, irányitott meditációs zenékre meditáltam napi szinten.

Nem is gondoltam, hogy itt kinnt bármit is majd letudok tenni...


És tök furcsa, mert eggyik nap ültem a gép előtt, zenéket töltögettem le a dc++-ról, és irtam egy faszinak privát üzenetet. Valamit kérdeztem tőle a meditációs zenéivel kapcsolatban....

Elkeztük beszélgetni...kiderült, hogy reikis....mit csinál...

Azonnal éreztem, hogy na nekem erre van szükségem:) Pár héten belül az interneten keresztül le is tettem az első viszgát!

Ez volt tavaly augusztusban:))) És MOST jött el az idő a fejlődésre! Ma kezdjük elvileg a 2 vizsgát:)))

ja, és még az érdekes a dologban, hogy a mesterem akkor mikor dumcsiztunk a neten mondta, hogy nem tudta miért, de egész nap fájt az eggyik foga....majd miután mi találkoztunk azonnal el is múlt neki. Se előtte, se utána nem volt már fájdalma....csak aznap..érdekes...


Na hát ennyi a kis történetem,igy kavarodtunk mi kétfelé:D

64. alma20
2006. nov. 18. 11:36

Ja, amit kérdeztél, csak még nem volt időm válaszolni!

Mi úgy csináljuk az auratisztítást, hgoy meditációba lemegyünk a zöld rétünkre, ott sétálgatunk, majd felmegyünk a hegyre a vízesés alá. ahol lemossuk a testünket meg az auránkat is! Te hogy tanultad?

63. alma20 (válaszként erre: 62. - Mókica)
2006. nov. 18. 11:33

Hogy történt az, hogy te reikis anyud meg pránás?

Miért mentetek kétfelé?

62. Mókica (válaszként erre: 61. - Éva*)
2006. nov. 15. 23:47

Nem én is reikis vagyok:))


Nekem anyum a **s;)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook