Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reiki és Attunement kezelések fórum

Reiki és Attunement kezelések (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

121. ági3 (válaszként erre: 120. - Livia38)
2008. febr. 9. 18:07

Szia Livia!

Majd a dolgok mögé nézek egy kicsit, lehet, hogy meg fogom találni a történtekre a magyarázatot. Azt viszont nem értem, hogy mire irod, hogy nem veszem a dolgot olyan komolyan?

Üdv Ági

120. Livia38 (válaszként erre: 119. - Ági3)
2008. febr. 9. 13:09

Szia kedves Àgi!

Lehet, hogy ennek a véletlennek (hogy nem privibe ment ki), van valami üzenni valoja számodra.

Talán erre volt most szükséged, hogy minnél több ember megtudja, hogy Te mit is csimálsz.

Gondolom, Te magad sem veszed ezt a dolgot olyan komolyan, - igaz! : )))

Most már csak várni kell az üzenetet ami fentröl érkezik, hogy minden egyes kis puzzel-darabkát összerakj.

A többit most én folytatom priviben.........


Üdv Livia : )

119. ági3 (válaszként erre: 118. - Ági3)
2008. febr. 8. 21:07
Nem tudom, hogy miért itt jelentette meg, hiszen a privibe irtam!!!!!!!
118. ági3 (válaszként erre: 116. - Livia38)
2008. febr. 8. 21:05

Helló!

Itt folytatom, ha nem haragszol, hiszen annyira nem publikus.

Soha nem reklámoztam ezt az ajándékot amit kaptam Istentől, akinek szüksége volt rám eddig még mindig megtalált.

E mellett még foglalkozok számmisztikával, sorselemzéssel, jóslással, szinterápiával, gyógyitó kövekkel.

Nagyon sajnálom, hogy az általad leirt 5,6,7. szintet nem ismerem. Ha megkérhetlek egy pár mondatban vázold légyszives. Ehhez is a Reikis beavatás volt szükséges? Mennyi idő alatt lehet elsajátitani?

Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek,/lenne még egy pár/ de engem nagyon érdekelne.

Előre is köszi

Szia Ági

117. ági3 (válaszként erre: 116. - Livia38)
2008. febr. 8. 20:42

Szia Livia!

Nem tudom hogy van Merilin, kb. 1 hete kért tőlem segitséget, amit tegnap tudtam elolvasni, mert elromlott a gépem és még csak most lett kész.

Az, hogy gyakorlott Reikis vagyok-e, az tág fogalom.

7. éve van meg a II. fokozatom, a mesterfok lenne hátra, de sajnos itt, ahol lakok fél millánál is többe kerülne, ami nem megy.

Mentális gyógyitásban és távgyógyitásban is nagyon szép eredményeket ért el az Isten rajtam, mint csatornáján keresztül.

A többit, ha nem haragszol inkább proviben.

Üdv Ági

116. Livia38 (válaszként erre: 115. - Ági3)
2008. febr. 8. 12:12

Szia Àgi!

Merilin biztos értett mind a kettönket, gondolom jobban érzi magát, mert, ha nem igy lenne, akkor talán már jelezte volna.


Te gyakorlot reikis vagy?

Èn egy reiki közösségbe járok gyogyitani, nem konkrétan reikivel foglalkozom, hanem az univerzális energiával összeségeben ami nem csak a csakrákat, nádikat,meridiánokat vagy mellék csakrákat érinti, hanem magát az aurát több sikban (dinemzioban).

Ègi-szelleni megnyilvánulási sikon gyogyitok (4)mentális,5 halhatatlan,6 karmikus,7 kozmikus "aura"testek szintjén, ez egy hasonló technika mind a reikinél, csak magasabb szintü, rezgésü univerzális "isteni" energiát használ a gyógyitás során.

Te mi jót csinálsz?

Ha van kedved irj!


Üdv Livia : )


Remélem, Merilin is bejelentkezik valamikor, bizti. : )))

115. ági3 (válaszként erre: 113. - Livia38)
2008. febr. 8. 06:56
Ha visszaolvasol, én is pont ezt javasoltam Merilinnek, a lusta Reikist. Jobb kéz koronacsakra, bal kéz gyökércsakra. Minimum 20 percig.
114. merilin (válaszként erre: 113. - Livia38)
2008. jan. 22. 12:35

Szia Lívia38!

Most megcsinálom ezt a kezelést. Mondjuk elég sok gondom van mostanában, az tény. Nem kellen, hogy a gondolataim állandóan a problémák körül forogjanak. Tegnap este sétáltam egy nagyot. Van itt egy tó, ücsürögtem egy kicsit a parton és ne gondoltam semmire. Könnyebbnek éreztem magam utána. Üdv. Merilin

113. Livia38 (válaszként erre: 109. - Merilin)
2008. jan. 22. 10:58

Szia Merilin!

Nem érzek körülöted rossz és ártó eröket.

A vélemenyem inkább az, ne haragudj, hogy ezt mondom, de Te vagy az aki saját magadat hipnotizálja azzal, hogy tulsokat képzelödsz.....

Lekellene nyugtatnod a gondolataidat, szerintem vagyis kevesebbet kellene gondolkodni. Minél jobban arra törekszel, hogy legyél jobban, annál inkább nem fog sikerülni, azért mert begölcsölsz és ettöl még jobban elzárulnak a csakráid.

Ettöl is érezheted magad nagyon kimerültnek?!

Az elsö gyökér-csakrával kellene kicsit többet foglalkoznod, ami a földel köt téged össze és az én meglátásom szerint most egy alulmüködöt formában üzemel. Ha ezt a csakrád kezeled akkor nem szabad elfeletkezni a hetedik Korona-csakrárol sem vagyis a kettöt egyszere kell kezelned a megfelelö átfolyás végett. Mert ha ott is bibi van ami általános, hogy a két csakrának majdnem minden esetben egyidöben hasonló a probléma. De szerintem Te magad is tudod ezeket a dolgokat, mint Reikis.

Gondolom tudod akkor azt is, hogy ezt miként csináljad, ha nem akkor szivesen segitek.

Üdv Livia

112. ági3 (válaszként erre: 111. - Merilin)
2008. jan. 21. 13:52

Irj bátran szivesen segitek, de előbb tedd amit leirtam, biztos tudod miről van szó.

Ha az sem segit, megoldjuk. Nem kell kétségbe esni, hiszen azért van ez az Isteni erő a birtokunkban, hogy segitsünk a rászorulóknak.

111. merilin (válaszként erre: 110. - Ági3)
2008. jan. 21. 09:24

Szia!

Köszönöm szépen a választ. Várok még és megpróbálom amit írtál, de lehet hozzád fogok fordulni. Úgy érzem valami nem stimmel itt a környezetemben.

110. ági3 (válaszként erre: 109. - Merilin)
2008. jan. 21. 06:43

Szia Merilin! Remélem jobban vagy már. Ha nem tudnám, hogy már hónapokkal ezelőtt volt a beavatásod azt mondanám, hogy tisztulsz. De annak 3-4 nap alatt meg kellett volna történnie. Ujra csak azt tudom javasolni, hogy minden reggel/lehet a lusta reikist is alkalmazni/ védd le magad. Az biztos, hogy nem mindegy kinek a kezében van a tudás, mert sajnos már ezzel is, mint sok minden mással, visszaélnek.

Sok sikert és azért, ha lehet naponta ird meg, hogy mi a helyzet veled. Ha nem sikerül egyedül megoldanod kérj tőlem, vagy mástól segitsége.

/Lényeg, hogy ne a környezetedben lévőktől./

109. merilin (válaszként erre: 108. - Livia38)
2008. jan. 20. 20:24

Tudod arra gondoltam, hogy van egy közvetlen kolleganő, akinak nagyon nem tetszik, hogy nekem ilyen jól megy. És ő nem is kapta meg a második beavatást. Sokszor olyan irigy, ellenséges magatartást látok ezért. Nem tudom. Lehet, hogy nincs igazam. De ebben a körben hipnózissal is foglalkoznak. Megfordult a fejemben egy pár dolog. Azt mondják a reikivel nem lehet ártani. Hiszem is. Csak szerintem nem mindegy kinek a kezében van a tudás.

Köszi. Neked is sok sikert és minden jót.

108. Livia38 (válaszként erre: 107. - Merilin)
2008. jan. 20. 19:04

Levédéssel is ovatosan kell bánni, mert ha ugy körbe vetted magad mint egy tükörburok, akkor minden energia visszafog rolad pattanni.


A sétálás az erdöben, lényeg valahol ki kell menni a természetbe és a viznek is nagyon jó energia növelö és tisztitó hatása van.

Mennj el usziba, szaunába meglátod sokat fog segiteni.

De szerintem a védekezésböl elég mert ha nem változtál semmit ez azt jelenti, hogy erre nincsen többet szükséged.

Még egyszer minden Jót!

107. merilin (válaszként erre: 106. - Livia38)
2008. jan. 20. 18:15

Köszönöm nektek a biztatást. A második beavatás októberben volt. Azóta pedig kezeltem is. Közvetlenül és távval is. Meglepően jó eredménnyel. Ezért is nem értem ami velem történik. Pénzt hál istennek nem kértek. Egy nagyon kedves ismerősőm avatott. A férjem!

Olvastam itt egy hozzászólásban, hogy valaki úgy érzi rátelepedtek. Lehetséges, hogy ilyesmi történik? A férjem-mesteremtől nem kérdem, mert ő nem hisz benne. Azt mondta, ha ő avatott senki nem férhet hozzám. energia védelmet is csinált már nekem, legalább öt rétegből. semmit nem értek.

106. Livia38 (válaszként erre: 104. - Merilin)
2008. jan. 20. 12:30

Szia Merilin!

Sokan gondolják, hogy ha valami beavatáson vesznek részt akkor az energia szinjük is megfog növekedni. Ez sok esetben egy hamis téveszme.

Nekem ez azt mutatja, hogy Te még nem voltál ellége felkészülve a második beavatásodhoz.

Amugy a mesterednek ezt tudnia kellet volna, és nem csak a pénzt kihuzni a zsebedböl.

Mert gondolom fizettél is érte?


Annyit tehetsz most, hogy hagyod a saját fusztráciodat magadon végig söpörni hagyni.

Nem szabad az érzéseidet visszafognod, ha szomoru vagy és kimerült akkor érezz át minden fájdalmadat. Két-három napig szenvedni fogsz de utáni minden lefog tisztulni benned és vissza kapod az eröd.

Ès ha lehet ilyen állapotban ne gyogyits senkit mert csak rosszabbat teszel magadnak is és másoknak is.

Ha ugyérzed tulvagy rajta akkor hagyd ezt a dolgot kicsit lenyugodni magadban és várj mig belüröl nem jön a válasz, hogy megint ismét foglalkozhatsz ezzel a dologgal.

Sok sikert és hidd el elmulik, csak érezned kell!

105. ági3
2008. jan. 20. 07:07
A második beavatásodhoz gratulálok. Beavatás után végig csináltad saját magadon a 21 napot? Mer, ha nem kedd el, utána nem lesz gond.
104. merilin
2008. jan. 20. 06:42

Sziasztok!


Második beavatásom is megvolt. De úgy érzem, hogy szinte soha nincs energiám, nincs kedvem semmihez, semmi nem működik. Totál lent vagyok. Ez valahogy nem normális dolog. Ki tud nekem ebben segíteni?

103. 4726e582cf (válaszként erre: 102. - Alma20)
2007. jan. 4. 15:47

Köszi, igyekszem pozitívan hozzáállni... :).


A furdancs meg, kiéli vezetői ambiccióit, már nem csak engem macerál, már szinte senki nem áll meg a szeme előtt. No de ez már az ő problémája, ha szeret idegeskedni, tegye!

Egen, gyanuzom, hogy ez a dolga, hogy "ne hagyjon békén..."

102. alma20 (válaszként erre: 97. - 4726e582cf)
2007. jan. 4. 13:30

Itt van az új év!

Fő a pozitív hozzáállás!

Fogd fel úgy, hogy egy főnöknek az a dolga, hogy "ne hagyjon élni!"

Muszáj ezen túllépni valahogy, mert különben felőröl. :-)

Kitartás! :-)))))

101. alma20
2007. jan. 4. 13:27

Szerintem, ha valaki gyógyít olyan energiával, amit egy beavatás útján kapott, nem lenne szabad visszaélnie vele! Ne ebből éljen, vagy mondja azt, hgoy mindenki adjon, amennyit gondol!

Hol van itt a feltétel nélküli szeretet és segítség?!

Szerintem ez nem helyénvaló!

Én nem tennék ilyet!

100. 4726e582cf (válaszként erre: 99. - Nefis)
2007. jan. 2. 12:40

Szia!


Inkább priviben válaszoltam, köszi az érdeklődést :).

99. nefis (válaszként erre: 97. - 4726e582cf)
2007. jan. 2. 11:19

SZiamia!


Hogy vagyol?-, látom nem igazán jól!

Mesélj egy kicsit!

98. 4726e582cf (válaszként erre: 95. - Alma20)
2007. jan. 2. 11:14
Nem mondom elkéri az árát... Nem értek vele egyet, azért lehet, ebből él, dehát ez felháborító. Nameg a reikis nem doktor ugyebár... na ebbe nem is melegedem bele, mert felidegelem magam!
97. 4726e582cf (válaszként erre: 94. - Alma20)
2007. jan. 2. 11:12

Szia!

Ezer bocs, hogy nem reagáltam, de haldoklik az otthoni gépem, a melóhelyen meg napi 12-15 órákat nyomtunk, szinte szünet nélkül a karácsonyi őrület miatt.

Nos a kellemetlenkedővel semmit nem tudok tenni, igyekszem nem beszélni vele és nem egy légtérben tartózkondi vele, ha lehet... Sajnos a főnököm így néha muszáj vagyok kommunikálni vele :-((.

Köszi kicsit jobban, de mindig van valami ami elveszi a kedvem... de nem is akarok panaszkodni, nem volt a december éppen a legfényesebb időszakom. De majd erőre kapok remélem hamarosan :).

96. alma20
2006. dec. 11. 16:20

Ma azt hallottam a **ról, hogy bezárják a felső erők a szív csakrát és gondolati úton behálózzák az embereket, akik tanulják!

Állítólag majdnem olyan, mint a Tom Cruise által kedvelt elvek )nem tudom hogy kell helyesen leírni), a lényeg, hogy nem engedi az embernek megérezni, hogy jó vagy rossz energiák veszik körül!

Erről tudtok mondani valamit?



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
95. alma20
2006. dec. 11. 16:14

Sziasztok!

Képzeljétek mi történt!

Pénteken a szokásos gyógyító napon jött egy fiatal lányka hozzánk, hogy neki nagyon fáj a háta meg a tüdeje, mi egyből mondtuk neki, hogy ez nem lehet más, mint megoldataln lelki fájdalmak, hiszen a lélek lakhelye a tüdő!

Beszélgettünk, majd szegényke kifakadt magánál, hogy volt a reiki "nagy mesternél", aki azt mondta neki, hogy egész életében mindenki meg fogja csalni, csak rossz dolgok fognak vele történni, de van egy gép 2000.000 Ft-ért, ha azt megveszi, sokat fog javulni a háta! Ja, és egy állapot felmérésért elkért 8000 Ft-ot!

Ami nem más, mint 3 perces diagnosztizálás!

Na, ehhez mit szóltok???!!!

Ez milyen reiki elhivatottság???!!!

Teljesen fel vagyok háborodva!

94. alma20 (válaszként erre: 93. - 4726e582cf)
2006. dec. 6. 09:42

Szia Fawkesgirl!

Végül is, ha be vagy avatva, mindegy hogyan tanította a mestered, a gondolat teremtőerejű, tehát úgy lesz, ahogy tanultad és akarod!

Mindenkik másképp tudja, másként adja tovább.

Szerintem evvel nincs is semmi baj, amig mindenki érzi, hogy működik!

Sikerült már tenned valamit a kellemtlenkedő emberkével?

Jobban érzed már magad?

93. 4726e582cf (válaszként erre: 92. - Alma20)
2006. dec. 1. 16:12

Konkrétan nem kérek engedélyt. Az a személy, aki rászorul, az kér engem meg kezelésre.

De szellemektől, univerzumtól miegymástól nem kérek engedélyt.


A saját energiámat azaz a bioenergiát pont azért nem adom át, mivel a reiki energiából van bőven, és ahogy írtam mindig érkezik kérés nélkül is.


Nekem is csak a kettes van meg, mert nem érzem, hogy a mesterit meg kéne csinálnom. Ha eljön az ideje, biztosan megcsinálom, de addig nem. :)

Nálunk is fantasztikus volt a társaság, pláne a felemelő humorú, gömbi tanár :))). Az meg félelmetes volt, hogy a nevemen kívül semmit nem tudott rólam, és úgy 6 órányi összezártság után közölte velem, hogy oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel, ettől leesett az állam, de ki is fejtette, hogy hogy jött rá. Második alkalommal mondta, hogy engedjem érvényesülni a skorpiómat, amitől nem repesek, ugyanis nem a jó tulajdonságai erősödnek, ha engedem, hanem a rosszak, azaz azok, amiket inkább nem kérek.


Sosenem kezelünk a személy tudta nélkül! Ez alapszabály. Tehát, ha pl. anyum keze fáj (mert szokott), akkor nem állhatok neki távgyógyítással gyógyítgatni, csak, ha Ő kéri.

Nálunk is elutasította anyum eleinte, de mikor a húgom kificamította a bokáját, és megkért, akkor kezeltem kb 2 napig. Lássunk "csodát", olyan szinten gyógyult két nap alatt a lába, mintha feküdt volna vele 2 hetet, azaz egész kicsit érezte a fájdalmat a kezelések után. Ezután az eset után már anyum és jött mindenfélével, hogy itt fáj, ott fáj, csináljak valamit.


Viszont energiát küldeni lehet, hisz azt a fogadó szervezet úgy osztja el, ahogy neki tetszik. De ez nem szolgálhat gyógyításra.


Egyedül az állatoknál lehet alkalmazni akkor, hogy nem kéri, de látod rajta, vagy tudod, hogy beteg.


Szerintem a reiki más ágát ismertük meg, ezért különböznek ezek a dolgok is.

Az én tanárom így vélekedik, ahogy leírtam, és működik :).


Mármint melyik része nem szimpi? Az, hogy több ága van? Szerintem ez relatív, ugyanis ahányan tanítják, annyi féle.

A pránával eddig nem foglalkoztam, de a fent említettek alapján lehet tényleg igaz vagy részben igaz a mende-monda, miszerint Usui nem tanulta végig a pránát és így alakult ki a reiki.

De látod ez az ága is igen hatékony, amit én tanultam. Lehet a 3. szinten már a szellemekkel is kapcsolatba lép a mester, de már az első szint tudásanyaga és beavatottsági szintje elegendő bármilyen kezelésre. A 2. szinten a távgyógyítás, programozás, gyorsított kezelés (ennek van valamilyen szeciális neve, de ha agyonüttök sem jut eszembe).

92. alma20 (válaszként erre: 90. - 4726e582cf)
2006. nov. 30. 19:42

Az én tanárom is hasonlóképp tanítja, engedélyt a kezelendő emberke szellemétől kell kérni, védelmet meg az univerzumtól.

Nem azért kérsz, mert neked nincs, hanem azért, hogy ne a tiédet add tovább, elméletileg.

A korona csakrán át jön az energia, de nem mindegy, hogy mennyi!

Nekem még csak a kettes van meg, tavasszal lesz a mesteri.

Nem kell átszellemülni, mi bohóckodni is szoktunk közben, jó a társaság.

Mi úgy is szoktunk kezelni, ha valaki nem kéri, de látjuk rajta, hgoy szüksége van rá, csak akkor nem tudhatja meg soha!

Ez alapszabály!

Én szoktam az apukámat kezelni, ő abszolút elutasítja! De ez engem nem zavar.

Ez is érdekes, hogy mennyi ága van...

Nekem ez a része nem túl szimpi!

Azt a mende-mondát hallottam, hogy a reiki és a** eredete ugyanaz, csak a reikiben kevesebb a, szimbólum mert Usui nem tanulta végig a pránát, hanem a már meglévő tudását magáénak vallotta.

Ti tudtuk erről valamit??!!

Engem nagyon érdekelne!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook