Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reiki és Attunement kezelések fórum

Reiki és Attunement kezelések (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

241. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 239. - Klimpírozi)
2008. márc. 30. 22:18
igen, és ha szükséged van rá, tudok neked ajánlani valakit. nagyon profi és magával ragadó egyéniség. sajna budapesti :(
240. Klimpírozi (válaszként erre: 237. - Ancika)
2008. márc. 30. 22:02

Petrezselyem mester, a férjem már nem tudta megmenteni..azt mondta feladta, menni akar, nincs visszaút:((

A hármas tanfolyamot nála gondoltad elvégezni??

239. Klimpírozi (válaszként erre: 238. - Livia38)
2008. márc. 30. 21:59
számomra a bizalom a legfontosabb, a gyógyító személyisége, a milliő..Pillanatok alatt kiderül a hitelessége,a tudása, s ha jön a jó érzés, maradsz, legközelebb is mégy...s ha nem, volt egy tapasztalásod..azt mondják, mindenki megtalálja a maga emberét..apropo..a Bach virágterápiát, és a spirituális választerápiát ismeri-e valamelyikőtök ??/ kicsit kilengtem, bocs../
238. Livia38 (válaszként erre: 231. - Klimpírozi)
2008. márc. 30. 19:38

Egyetértek veled : )

Nem árt a tájékozodás és ha az érzések is kellemesen párosulnak a kiválasztott gyógyitó emellé akkor szabad csak hagyni, hogy idegen "személy" energiákat közvetitsen a számunkra.

237. Ancika (válaszként erre: 236. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 30. 19:14

józsi is szokott néha kezelni... nagyon, nagyon jó :)))

amúgy ne irigyelj.. van mit kezelni rajtam :DDDDD

sokat javult a szitu amióta elkezdtem a nadit, de több évezred szemete az több évezred szemet :DD és elég mélyen van a kutya elásva ugye :))))

236. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 235. - Ancika)
2008. márc. 30. 19:11
irigyellek !!! Az nagyon jó lehet!
235. Ancika (válaszként erre: 234. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 30. 19:06
nem egészen, én a judit kezelőjébe járok már régebb óta akkor még nem volt meg az aranylúd bár szoktam oda is menni.. meg most majd egy láma barátnőm is kezel :)
234. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 233. - Ancika)
2008. márc. 30. 19:03
az Aranylúd utcáról beszélsz?
233. Ancika
2008. márc. 30. 18:47

a mi kezelőnkben fantasztikus emberek dolgoznak :))) (ahová én járok)

annyi minden jót kaptam már tőlük.. rengeteg segítséget, bármi volt kezdve a betegségtől egészen a gyász feldolgozásáig.

2008. márc. 30. 18:42
Líviának írtam a sorokat, bocs..
231. Klimpírozi (válaszként erre: 230. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 30. 18:41

a dolog intimitása, veszélyessége miatt alapfeltétel a jól átgondolt felelősség, a bizalom, a megfelelő kontaktus.Olyan mélyre nyúl az avatott kéz, ahol a tudatlan, felkészületlen, sérült lelkű avatár óriási károkat okoz, olykor maradandót.

Jól meggondolni, kihez, hova mégy...kinek tárod fel tested-lelked legmélyebb zugaid..

230. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 229. - Livia38)
2008. márc. 30. 18:22

Én azt gondolom, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül, hogy minden energia veled születik, nem csupán a reiki. Csak a szocializáció folyamán elnyomják bennünk, hogy öngyógyító a szervezetünk. Ráadásul a sok stressz és negatív energiák tényleg bezárják és diszharmónikussá teszik a csakrákat, vagy energiapályákat, kinek hogy tetszik. A beavatás szerintem a csatornák újranyitása.


Igen, itt a kutya elásva. Ha a kezelés után feltöltődsz energiával, akkor jó helyen voltál. Ha nem, akkor többé ne menj oda :)

229. Livia38 (válaszként erre: 224. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 30. 11:23

Köszi a válaszod és az üzeneted vettem, ebben is van igazság amit irsz, de volt már rossz tapasztalatom, mármint amikor én voltam valakinél és az illetö abban az idöben nagyon maga alatt volt, de mégis gyógyitott. Na ezeket a rezgéseket teljesen átvettem, lehet én is érzékenyebb vagyok mint az átlag, de azt tudom a kezelés után ugyan azok a tuneteket véltem magamon felfedezni mint ami ennek a hölgy volt. Èn csak az energiaszintemet akartam egy kicsit feltölteni mert ugyéreztem kimerült egy kicsit az aksim, na ezután döntöttem ugy magamat kezelem, és ezt is akkor ha ugyérzem jól rávagyok hangolva.

Amugy értem az alsób szintek müködését is mert a reiki energia azaz emberrel született adotság csak sokan nem tudják, hogy tudják használ, az ember magát is tudja ezzel az enrgiával gyógyitani anélkul, hogy beavatták volna. Èn ezt igy tanultam és tapasztaltam is meg. : )

228. Ancika (válaszként erre: 226. - Klimpírozi)
2008. márc. 30. 10:54

nem lesz gond :)

én ezt tudom!!! :)))

2008. márc. 30. 10:18
megyek az asztrológus barátnéhoz ismétlőre, ő már sok "kreditszintes" versenyző:))
226. Klimpírozi (válaszként erre: 225. - Ancika)
2008. márc. 30. 10:17
Uramisten,a magasabb szint előtt egy ismétlővizsga...olyan rég foglalkoztam vele..a kettesből minden agyagom megvan, az egyesnél semmit sem kaptam..Ancikám, számítok rád gyakorlásilag!!!
225. Ancika (válaszként erre: 224. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 29. 23:47
szóval kezdjetek el tanulni :D vizsga 1-2 ből május végén :)))
2008. márc. 29. 23:25
A szinteket pedig úgy képzeld el, mint a kreditrendszert az egyetemen. Amíg bizonyos tárgyakból nincs meg minden vizsgád, nem léphetsz a következő szintre, mert a tananyag egymásra épül és nem értenéd meg a magasabb szintű anyagot. Olyan nagy erejű az energia, hogy nem bírnád elviselni, ha rögtön a legmagasabb fokozatot kapnád meg.
223. Ancika (válaszként erre: 221. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 29. 23:22
pedig érdekes lett volna... hangszinház :)))
222. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 216. - Livia38)
2008. márc. 29. 23:22
Olvastál valamit amit az Anci ajánlott? A www.**.hu az oldal címe. Tényleg lassan kifogyok a publikusan továbbadható információkból. De a lényeg szerintem szinte minden ágazatban ugyanaz, az univerzumtól kapod az energiát, azt adod tovább, te csupán csatornája vagy. Ez egy intelligens energia, ami teszi a dolgát, és ott hat, ahol a legnagyobb szükség van rá. A paciens, akit kezelsz úgyis érzi, hogy jó neki. Ha pedig nem, akkor köszöni, nem kér belőle, függetlenül attól, hogy érti-e a működését vagy sem. Ez nem bioenergia, kvázi, nem a saját rezgéseidet adod tovább. Viszont minél többet használod, minthogy átáramlik rajtad, magadnak is annál jobbat teszel.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2008. márc. 29. 23:16
Mi is kikapcsoltuk......... Elmentünk színházba, de azok a gonoszok ott nem kapcsolták ki :). A l'art pour l'art-ot néztük meg, rég nem röhögtünk ennyit. Ezekből sose fogynak ki a poénok :)
220. Ancika
2008. márc. 29. 21:05

na sikerült :))

remélem hozzájárultunk kicsit a jobb világhoz :D

2008. márc. 29. 20:07
no igen, nálunk is így van,mécseseket kipakoltam arra az egy világításmenres órára, de a gyerek hajat szárít..ennyit a globális akaratról, rólunk..
218. Livia38 (válaszként erre: 217. - Ancika)
2008. márc. 29. 19:59
Jó ötlet!!! mondanám, hogy én is tiszta szivböl, de nem csak én döntök.
217. Ancika
2008. márc. 29. 19:55

elköszönök egy röpke órára... a globális felmelegedés miatt lekapcsoljuk a villanyt 9ig :))

utána jövök :))))

216. Livia38 (válaszként erre: 208. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 29. 19:45

Èn azt nem tudom a Ti szinetekhez viszonyitva leirni, mert nem is nagyon értem ezeket a szinteket meg fokozatokat, ami engem érdekel és amivel foglalatoskodom ez is az életenergiát (pramát) használja a gyógyitásban. ezzel a technikával a csakra (9-es -8 as)szintek ami az ember fizikális testétöl kivül esö csakrák és a 7 es korona és a 6-os harmadik szem csakrákat és az itt elérhetö szellemi sikokat foglalja magában és hivja segitégül a gyogyitás során. Ha azt mondom sprirituális sik - keterikus test - mentális aspektus és a szintén spirituális sik - mennyei test - érzelmi aspektus, meg ezen felüli az a két bizonyos csakra szint amiröl kevesebbet beszélunk: lélek mag - lélekmagok sikja - Merkaba.

Ezen kivül még van sok minden, amit nem tudok és még sokat kell tanulnom, de még van idöm ezeket a dolgokat megtapasztalni és majd ha ott fent is ugy akarják megtanulni és tovább adni : )

Gyógyitani magamat gyogyitom, mert addig nem szeretnék másokat gyogyitani amedig saját magam nem leszek testileg érzelmileg és szellemileg egészséges. Nálunk ez az iratlan szabály addig ne gyógyits mig magad sem vagy egészséges, mert azt mondja olyan rezgésminöséget adsz át amilyen neked is van és a tuloldalról olyan rezgés minösiget is hivsz magadhoz. Ugye érted?

Azt gondolom Te is érted már, hogy ezeken a szinteken a szellemi gyógyitó munka folyik és a karmikus hatások kezelése stb.

èn igy állok, de a reiki technikát is értékelem vagy az amit Ti is csináltok, bár azért szeretnék róla többet tudni, mielött 100%-an nyilatkoznék.

215. Ancika (válaszként erre: 212. - B46d5f17a9)
2008. márc. 29. 19:37

googliz

tuti kiad egy csomó infót :))

214. Ancika (válaszként erre: 211. - Klimpírozi)
2008. márc. 29. 19:36

amúgy sem :))) ott lesznek a lányaim is :DDD


az utazásal kapcsolatosan még beszélünk... én szerdán utazom megint, már most fosok.. őszintén :DD para van a köbön!

213. Ancika (válaszként erre: 208. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 29. 19:34

ez így van :DD


hozzám rengetegen jönnek kezelődni, bevallom nagyon szeretek kezelni.. nekem a tesómék vannak magasabb szinten, de én adom meg az alapkezeléseket... meg utaztatok is :)


igy van a reikiben is ahogy mondod. egy barátnőm 3mas reiki mester.. szoktunk beszélgetni a technikákról.. 1 viszont biztos, a**az életforma, változo, gyógyúlsz, olvasol, aztán hirtelen azt veszed észre hogy elkezdtél meditálni, csinálod a leborulásokat és buddhista lett belőled.. én legalább is így vagyok ezzel!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2008. márc. 29. 19:28
Hopp, ezt a reiki-t reggel kifogtam a baràtikoron is, most meg itt. Ismerem a pozitivitàs vonzàsàt, az agykontrollt, de ezt nem. Hol lehet utàna olvasni, hogy mit takar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook