Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Regressziós hipnózis. Az előző életünkből hozott blokkok oldása fórum

Regressziós hipnózis. Az előző életünkből hozott blokkok oldása (beszélgetős fórum)


5. Symbio13 (válaszként erre: 2. - Semleges)
2019. aug. 13. 09:23
Köszönöm szépen, és viszont kívánom. Kövesd a topikot, hátha találunk megoldást.
4. Symbio13 (válaszként erre: 3. - 0adc8842b1)
2019. aug. 13. 09:23

Kedves Sikerbox,


33 éves vagyok, szeptemberben töltöm a 34.-et.

Természetesen körülöttem van a családom és a barátaim, és néha elmegyek szórakozni... kirándulni. De ahogy elkezdődnek a hétköznapok ismét ott van az a mérhetetlen üresség.

A párom lassan 8 hónapja h meghalt. Azóta vagyok "szingli".


Sajnos kezdem azt érezni, hogy valami oka van annak, hogy nem tudok kiteljesdni, és nem lesz családom. Gyermekem.

A minap jutott eszembe ez a kiskori emlék, hogy rettegtem a szüléstől... és ez is úgy, hogy olvastam egy cikket a blokk oldásról.


Jelenleg ez az élethelyzetem az, amikor már mindent megpróbáltam, hogy elengedjem a szerelmem, de nem megy.

Minden nap végig pörgetem, mi hogy történt....

nagyon nehéz helyzet....

3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2019. aug. 13. 08:45
Szebb napokat! Mennyi idős vagy? Mennyire vagy magad alatt? Bezárkózol, vagy azért találkozol emberekkel, munkatársakkal? Nem biztos, hogy olyan emberekre van szükséged akik "részt vettek ilyenen". Mióta vagy egyedül? Hiszen csak a múltat és a sebeket tépkeded. Pont az ellenkezőjére lenne szükséged. Aki meghallgat, aki egy "új" úton halad veled, vagy feléd és az idő együtt oldja a gondodat.
2. semleges (válaszként erre: 1. - Symbio13)
2019. aug. 13. 07:37

Húha, ilyenem nem volt, de érdekelne.

Neked sok sikert és szerencsét a továbbiakban.

2019. aug. 13. 07:10

Sziasztok


4 éves lehettem amikor őrjöngve zokogtam anyukámnak, hogy én nem akarok szülni mert az fáj.


Valahogy az életemben mindig olyan párom volt akivel a csaladalapitas vagy nem került szóba vagy mire oda kerültünk mar nem lehetett.


A legutobbi parommal csaladalapitas elott alltunk mikor is karacsonykor meghalt.


Ugy erzem őt nem tudom elengedni es soha tobbet nem leszek boldog. Nem lesz csaladom.

Viszont nagyon szeretnék.


Olyan emberekkel beszélnék akik részt vettek ilyenen. Kerlek meseljetek el az elmenyeiteket es ha tudtok ajanljatok megbizhato szakembert.



Koszonom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook