Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régóta keresett receptek... fórum

Régóta keresett receptek... (beszélgetős fórum)


2010. szept. 22. 15:44

Fógyózóknak ajánlom.


Felbontom a konzervet azonnal abba az edénybe teszem amibe főzőm, beteszek 1 evőkanál lisztet szép lassan kevergetem kb 2 dl vízet esetleg egy fél zöldpaprikát vagy zellerzöldjét pici sót és felforralom kész édesitővel tálalom.


Ugyan olyan ízü minha tele raktam volna olajos rántással. Sőt minnél kevesebb olajat, zsírt a szervezetnek. A töltött paprikánál is így járok el.

6. Zsuzska.. (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2009. nov. 24. 11:35
Én nem teszek bele pirospaprikát..a többit viszont így csinálom:)
2009. jan. 2. 14:20

jaj, a hagymát én elfelejtettem.

én is beledobok egy nagy fejet, a végén kihajítom.

2009. jan. 2. 14:14
Én a sűritett paradicsomot higítom kellő mennyiségű vízzel,beledobok egy egész hagymát,és ha felforr,akkor berántom,Kidobom a hagymát,és utána ízesítem cukorral,sóval.
3. tamo87 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2009. jan. 2. 14:11
Köszi szépen :)
2009. jan. 2. 14:09

készítesz egy rántást, szórsz bele pirospaprikát, felengeded sűrített paradicsommal, alaposan cukrozod, beledobsz egy zellerzöldet, felengeded vízzel.

én mindig így csinálom, szerintem a cukor mennyisége a lényeg, a menzákon mindig jó édes.

2009. jan. 2. 14:06

Sziasztok.

Régóta keresem a menzákon kapható paradicsom szósznak a receptjét. Már sok félét kipróbáltam, de egyik sem az igazi! Ha valaki esetleg konyhán dolgozik és tud, kérem Segítsen!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook