Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Regisztráció fórum

Regisztráció (beszélgetős fórum)


7. dovima (válaszként erre: 6. - Bogyoka53)
2012. márc. 4. 19:11
ha a létező freemail címmel regisztráltál akkor belépsz a freemail-be és ott lesz egy link amivel tudot aktiválni a regisztrációt
2012. márc. 4. 19:09
Köszi a segitségedet "dovima" de megint elakadtam a regisztrációnál. Regisztráltam a leányom és a végén olyat kér, hogy lépjek be az e-mail ciméhez tartozó fiókba hogy a regisztráció végleges legyen. Neki csak freemail cime van azon regisztráltuk, nem értem, hogy hol találom a hozzá tartozó fiókot. Biztos nagyon butának tűnök, de már nagymama korú vagyok és elég nehezen boldogulok még a lépésekkel.
5. dovima (válaszként erre: 4. - Bogyoka53)
2012. márc. 4. 18:36
persze,csak meg kell jegyezned az email címedet és a jelszvadat.a lányod csináljon külön email címet és jelszót és akkor neki is lesz külön és neked is.nekünk is van mind 2 lányomnak és nekem is :)
2012. márc. 4. 14:49
ha kijelentkezem, utána ujra betudok jelentkezni?
2012. márc. 4. 07:49
bocsi jobb oldalt kell kijelentkezni
2012. márc. 4. 07:47
rámész a facebook-ra és ujból a regisztrálásra.a nagy világoskép alul,persze előbb a tiedből ki kell jelentkezni baloldalt...ha nem boldogulsz írj,segítek.
2012. márc. 4. 07:44
Egy számitógépünk van és szeretnénk a leányommal mind a ketten a facebookra regisztrálni. Én már regisztráltam, de nem tudom, hogy tudna ő is regisztrálni más felhasználónévvel, mert nem jön be a regisztrációs oldal, mindenhol én szerepelek.Segitsetek, hogy tudna ő is regisztrálni. Teljesen laikusak vagyunk, igy próbáljatok segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook