Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Régi kapcsolat.. fórum

Régi kapcsolat.. (beszélgetős fórum)


2014. szept. 3. 16:00
Minek??
7. Humor Helga (válaszként erre: 1. - 430654d2c7)
2008. szept. 7. 16:44

ejj ejj...sosem értettem az ilyet...:((( nekem az a véleményem h csak azért tűnik az a pasas jobbnak mint a férjed mert Őt valójában nem is ismered....mármint nem tudod milyen egy kapcsolatban.


A férjeddel egyébként milyen a viszonyod? Hiszen ha annyira jó lenne azt gondolom nem hívtad vna fel az exet..:S

üdv, hhelga

2008. szept. 7. 16:40

azt tapasztaltam , hogy NEM éri meg!!! de ha vki mérlegelés után mégis megprobálj visszamenni a multba akkor tudomásul kell vannie, hogy adott esetben többet veszíthet mint nyerhet! Pláne ha jelenleg kapcsolatban van valakivel!!!!

Azt mondják a bizonytalan rossz is jobb mint a biztos semmi! De ha megcsalunk valakit, 1 rosz kapcsolatban, akkor abból könnyen biztos semmi lehet!!!

5. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - 430654d2c7)
2008. szept. 7. 16:12

Mérlegelj, megéri-e.


Ha mégis, legyél nagyon óvatos.:))

4. a834fac15a (válaszként erre: 1. - 430654d2c7)
2008. júl. 2. 18:32
Szia!Hogyan váltatok el anno és milyen invidtatásból kerested fel most? Azért kérdezem,mert én is hasonló cipőben járok,azonban az én esetemben kb. 6 hónapos kapcsolat után váltunk el. Igazság szerint tanácstalan vagyok.3 éve,hogy nem is beszéltünk egymással,de óriási hiányérzet van bennem.Azóta boldog párkapcsolatban élek,házasság és gyermek tervezés,de olyan,mintha megátkozta volna a gondolataimat.Néha bűntudatom van,amiért olyan sokszor eszembe jut.A Vele való kapcsolat 60%-ig fekete volt,mint fehér - sok fájdalmat és lelki bántást éltem ás és most meg ... Itt vagyok A Tökéletes karjaiban és az az Ördög jár a fejemben.Mi lehet Vele,ő gondol e rám,stb. Hogyan lehet ettől megszabadulni? Én is gondoltam már rá,hogy felveszem Vele a kapcsolatot - értelem nélkül-de úgy érzem,"felesleges".Megint csak cinizmust,fájdalmat és megalázást kapnék.Meg persze indokkal sem tudnám alátámasztani,hiszen nem akarom újra kezdeni a gyomorgörcsös időszakot és szembesülni azzal,hogy a haverok és a pia fontosabb annál,hogy együtt legyünk.Vajon mi gyakorolhatott ekkora hatást rám?Miért nem tudom elfelejteni,illetve úgy gondolni rá,mint a többi ex kedvesre?Van valakinek valamilyen hasznos tanácsa?
3. caravell (válaszként erre: 1. - 430654d2c7)
2008. júl. 2. 16:01
Remélem,h nem merültél bele a dolgokba. Nem éri meg, akármilyen érdekes v. izgalmas lenne is! Néha jó dolog nosztalgiázni, régi helyek, régi ruhák, régi dolgok... de a régi szerető nem tartozik közéjük, nagy ára van (bár lehetséges okosan is, de kívülről nyalogatni a mézesbödönt minek is?)
2. Piroo (válaszként erre: 1. - 430654d2c7)
2008. jún. 7. 20:08
Én ugyan még csak 20 éves vagyok, nem vagyok sem anya, sem feleség, viszont van egy 3 éves kapcsolatom és úgy gondolom, hogy a magánéletedben nem lehet minden rendben, ha felhívtad!? Én azért nem sodródnék az árral, többször meggondolnám, hogy érdemes e...
2008. jún. 1. 19:32

10 évvel ezelőtt volt egy, egyéjszakás kalandom, egy nős férfival!

Akkor Én még szabad voltam!

Most viszont már anya és feleség vagyok, és egyik nap mégis felhívtam őt!

Szeretne velem találkozni, én is látnám, de hatalmas a büntudatom!

Mi lesz velünk?

Van ennek értelme?

Csak sodor az ár, és nem tudom hová.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook