Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régi kamera felvételei fórum

Régi kamera felvételei (beszélgetős fórum)


5. Nünüke :) (válaszként erre: 2. - Channa*)
2016. ápr. 11. 05:41
Köszi de olyan dvd íróm van ami másol VHS ről DVD re csak a kamerák hiányában ez a verzió se jó.
2016. ápr. 11. 05:39
Igen olyanom van ami a JVC'kamera kiskazettáihoz volt de azon kívül még 2 méret van.Lehet az lesz hogy megkérdezem az ismerősöket kinek van még meg a kamerája beszerzek egy párat kölcsönbe.
3. linksys (válaszként erre: 1. - Nünüke :))
2016. ápr. 10. 20:14
Szia! Gondolom a Video8-as kazettáról beszélsz (8-mm-es) valamikor lehetett ilyen adapter nagykazettát venni, amibe ezt bele lehet helyezni, nézd meg a neten Video8-as adapter néven,
2016. ápr. 10. 20:11

Mi valahogy úgy csináltuk, hogy a TV-re átküldtük a kameráról és a TV-ről írtuk rá a DVD-re.

Lehet nem segítettem....

2016. ápr. 10. 18:19
Különböző nagyságú,videokamerás kazettáim vannak persze a kamerák már sehol ahogy fejlődött a technika..Most rájöttem átmásolom valamire 20 év emlékét,de csak az egyik méret megy bele a nagy anya kazettába,azon kívül még van vékonyabb és kisebb is...na ahoz is lehet kapni?Tudom vannak helyek ahol ezt megcsinálják de másolóm van ami kazettáról cd-re másol

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook