Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Régi ismerősre hogyan lehetne rátalálni? fórum

Régi ismerősre hogyan lehetne rátalálni? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 8. 09:33
sok sikert
2012. aug. 7. 18:23

Köszi,aranyosak vagytok,megpróbáljuk esetleg facebook-on. Hátha van tataiakat gyűjtő csoport.

Csak szeretném meglepni vele,hogy megtalálom.

Bár arcra nem tudom milyen,(egy messziről készült fotót láttam csak róla)

én is mondom neki,hogy ami elmúlt azt kár feszegetni....de ő nagyon kíváncsi,hogy mi történt a sráccal azóta....remélem ennyi elég is lesz,ha mégis megtaláljuk:-)

7. 2a69f78972 (válaszként erre: 6. - 1f54aa1f71)
2012. aug. 7. 18:16
Például !!!
2012. aug. 7. 14:59
Ja és ha buszod utazás volt, akkor az utazási irodán keresztül (mivel ott alkalmazott volt) biztosan meg lehet találni, lehet, hogy a mai napig ott dolgozik, csak be kell sétálni ée rákérdezni, h XY keresnéd, itt dolgozik-e még?
2012. aug. 7. 14:57
FB-on biztosan van Tataiakat "gyűjtő" csoport, nekik kellene kiírni az üzenőfalukra, hogy tudnak-e segíteni, ha találsz valakit aki ismeri/ ismerte és több dolgot tud róla, akkor lehet, hogy könnyebb lesz megtalálni.
2012. aug. 7. 14:23

Ami rég volt, elmúlt. Soha többé nem jön vissza.

Közösségi oldalakon biztosan ismeri valaki. Tataiakat kell kérdezni, csak járt iskolába :-)(nem biztos, hogy oda)

2012. aug. 7. 13:44

Még arra gondoltam,ha volna itt fent valaki aki Tatán lakik,vagy lakott...

A barátnőm 32 éves,a "fiú"pedig 35-40 közötti lehet napjainkban :-)

2012. aug. 7. 13:37
Ha a közösségi oldalakon nem találtad meg, akkor maximum hírdetést lehet feladni újságban esetleg neten.
2012. aug. 7. 13:28

Egyik barátnőm 2002-ben Spanyolországban nyaralt.

Ott beleszerelmesedett egy fiúba,ő volt az idegenvezető.

Annyit tudok,hogy autóbuszos kirándulás volt,a fiú Tatán lakott akkor.

Szeretnék segíteni neki megtalálni.

Szerintetek hogyan találhatnánk rá?

A barátnőm próbálta interneten keresni a közösségi oldalakon,de hiába.

A nevét is tudom és egy fotót is láttam róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook