Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggelre mindíg eldugul a kisfiam orra, mitől? fórum

Reggelre mindíg eldugul a kisfiam orra, mitől? (beszélgetős fórum)


16. Ilicica (válaszként erre: 15. - F8db0709b8)
2010. aug. 29. 09:57
Hát nem hinném mert most nincs ilyen gondom, csak a fűtési szezonban.
2010. aug. 19. 15:59
Por allergia.....
2009. jan. 13. 20:38
ömm...száraz a levegő...elöbb azt bróbáld ki h éjszakára párologtatsz valamivel...nekem bejött..ugyanígy voltam:)
13. Ilicica (válaszként erre: 12. - 1207andi)
2009. jan. 7. 21:10
Köszönöm a tanácsot. Azért gondoltam a túl száraz levegőre, mert csak pár hete jelentkezett és a fűtési szezonban vagyunk. Ja és nekem is eldugul reggelre. Azért ha nem enyhül elviszem dokihoz, de most egyébként is beteg lett és most nem tudom figyelni. Majd ha meggyógyul és újra ezek a tünetek lesznek megmutatom a dokinak.
12. 1207andi (válaszként erre: 8. - Ilicica)
2009. jan. 7. 19:43

Vizsgáltasd ki a gyermeket minnél hamarabb!

Csak orvos tud konkrét diagnózist,mi csak találgatunk,azzal jobb nem lessz.

Rengeteg allergi teszt van,különböző tartósító szereket is kimutatja.Nyáron a kicsit étel és tartósítósz. all.vizsgálatra akarom elvinni.

11. 1207andi (válaszként erre: 10. - C0048dfb7e)
2009. jan. 7. 19:36

Az orrpolip az szerintem nappal is előfordulhat.

A egyébként a reflux betegségben szenvedőknek a nyálkahártyáját a feljövő sav,megmarhatja,akár az orrban is.Ilyenkor köhögés,rekedtség,torokfájás lehetséges.Még a tüdőbe is hirtelen légvételkor

lemehet.Ott is gyull. okozhat.

10. c0048dfb7e (válaszként erre: 9. - Ilicica)
2009. jan. 7. 14:00
Ha az nem akkor orrpolip? Az is okoz orrdugulást.
9. Ilicica (válaszként erre: 7. - C0048dfb7e)
2009. jan. 7. 13:20
Szia! Én még konkrétan nem ismertem ezt a betegséget, de utána olvastam és a mi tünetünk nem található a leírt tünetek közt. Azért köszi, hogy írtál.
8. Ilicica (válaszként erre: 6. - 1207andi)
2009. jan. 7. 13:15
Köszönöm, hogy ezeket leírtad, majd jobban odafigyelek én is. Nektek pedig jobbulást kívánok.
2009. jan. 6. 22:24
Lehet reflux is.
2009. jan. 6. 21:09

talán alergia?ki kellene vizsgáltatni,mert ha az,még időbe kell kezelni.A penészgomba is okozhat ilyesmi tünetet,az pedig bárhol,bármikor megtalálható.Pl:szekrény mögött,de az ágynemű tartóban,vagy ágyneműkben(ami ritkábban van használva)de nem láthatók.Egyébként a poratkák is

okoznak sok betegséget,a nedves helyet szeretik,főleg amikor alszunk,és a nyálkahártyáinkból táplálkoznak,ill.az izzadmányainkból.Nem vagyok orvos így csak amit hallottam és olvastam csak azt írom.Allergia asztmás a két fiam,a padlószőnyeget ki kelett iktatni a szobából,mondván a legtöbb poratka található meg benne.(a nagyobbik fiamnál volt).

A kisebbik penészgombára allergiás,a hajópadlótól felvizesedett a vadonat új franciaágy,így betonozás és parkettázás után ki kelett az ágyat is cserélni,mert jöttek a köhögési rohamok.Ma már a gyogyszerrel mind kettő gyereknél nagyon ritkán dugul el az orra roham is ritkán van.Egyébként az immunrendszerük is gyengébbek.Bocs a prédikációért.

2009. jan. 6. 19:14

Ha nagy a szoba, nem tudja pepárásítani a párológtató.

Nekem is ez a bajom.

Én jól kiszellőztetem a szobát este, egy vízes fürdőlepedőt terítek a radiátorra, és a párológtatót is bekapcsolom.

2009. jan. 6. 19:09
Köszi ezt már hetek óta próbálom, de ez nem nátha.
2009. jan. 6. 19:06

Lehet, hogy csak elkapott egy kis náthát.

Orrspray?

2009. jan. 6. 19:05
???
2009. jan. 6. 19:05
Sziasztok. Reggelre mindig eldugul a kisfiam orra és nem kap levegőt. Teljesen be van neki száradva. Én arra gondoltam száraz a levegő, de már annyit párologtatok. Szerintetek mi a megoldás:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook