Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reggelizz, mint egy király... fórum

Reggelizz, mint egy király... (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. júl. 20. 09:24
imádok reggelizni
2008. ápr. 5. 20:11
Ez így igaz. Én pölö csokit, csak reggelire eszek.
2008. márc. 25. 10:12
Szerintem az első jóllakásig, érdemes reggelizni, aztán tízóraira egy kis gyümölcs,ebédre szint úgy, vacsira ( 6-ig ) mértékkel enni. A napi folyadék mennyiséget fontos elfogyasztani! Inkább többször keveset, mint egyszer kipukkadásig enni!
2006. nov. 7. 12:15

kedves ördög. ha valamiben nem ismered ki magad, akkor halgass inkább ! a mohamedánok ramadanja mindig összel van !! csak hogy tudjad. a február -március a hadzs ideje !!!! ilyenkor zarándokolnak a muzulmánok mekkába !!! és senki nem böjtöl !!

ez a böjt pedig arra szolgál, hogy együttérezzél azzal az emberekkel, akiknek nincs mit enniük. tehát inkább karakterformázásnak nevezném. a befejezése után adományokat osztanak el a szegények között !!! tja..... miért tudom mindezt ? mert én muzulmán vagyok, és nem valami ujságcikk alapján informáltam magam ugye....

2006. okt. 31. 21:32

Mennyi az amit ajánlatos enni reggelire??? Mármint ch-ra gondolok???


Én pl ha 1 szelet tk kenyerből megeszek egy szendvicset,kb 2 óra múlva szédelgek erőtlen vagyok, éhséget viszont nem érzek.....ezt már többször észrevettem:( sose tudom mennyit egyek?

Mert sokat se akarok...de ilyenkor meg rosszul tudok lenni, és ez se jó!


Mondjuk én nem ülő munkát végzek...

2006. okt. 31. 21:16

Lassan két hónapja kísérletezgetek ezzel és úgy néz ki, hogy műxik, persze sportolással kiegésítve.

Azért az esti habzsidőzsiről egyáltalán nem könnyű lemondani, ha már az ember egyszer rászokott...

2006. okt. 29. 08:22
Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár, és vacsorázz, mint egy koldus.

Kivel nem fordult még elő, hogy jóval vacsora után, már a késő esti órákban nem surrant ki a konyhába, nem kóstolgatta végig, amit a frizsiderben talált? Ez az éjszakai evés talán még az elalvást is elősegítette, bár álmainak biztosan nem használt.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook