Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Regenoros élet fórum

Regenoros élet (beszélgetés)


máj. 14. 15:37

Tegnap a vacsora grillkolbi volt salátával és édesítős citromkarika (imádom).

Ma a reggeli elmaradt (helytelenül!)

ebéd pirítós kolbász és sült császár zöldségekkel.

Vacsorát még meglátom.

Elég egyhangú, de nekem ez nem okoz gondot.

máj. 13. 09:41

Tegnap a szokásos reggeli

ebédra zöldséges csirkemell pörkölt (saját gyártmány, bár biztosan nem világszenzáció)

vacsorára zsírban sült rántott tök és édesítős citrom karika

8. anyuci74 (válaszként erre: 7. - Libikóka)
máj. 13. 09:39

Köszönöm!!! :)

Egyébként én jónak érzem, nem vagyok állandóan fáradt és kimerült, pedig tegnap is fájt a fejem ettől az időjárástól.

Hasonló, mint a keto diéta, csak ott több mindent lehet enni. Ez szigorúbb, de hatásos.

7. libikóka (válaszként erre: 6. - Anyuci74)
máj. 12. 08:40
Nem csinálom,,de drukkolok😊🍀🍀🍀🍀
máj. 12. 08:23

Pár napja lemaradtam:

rggeli a szokásos kolászzsíros pirítós + kávé

ebéd chilis bab, cukkinis rántotta

vacora sült grillkolbász + saláta

+ regenort iszom minden kaja után.

Ja, és citrom, citrom, citrom. Vízbe, csak úggy, meg édesség helyett citromkarika édesítővel.

5. anyuci74 (válaszként erre: 4. - Gratia)
máj. 12. 08:20
Köszönöm! :) Igyekszem, igyekszem!
4. Gratia (válaszként erre: 1. - Anyuci74)
máj. 10. 08:20
Én bátorítalak, hajrá és kitartást!
máj. 9. 14:08
Átírta a telefon reggeli az kolbász zsíros pirítós volt.
máj. 9. 14:06

Reggeli: kölni zsíros pirítós, kolbásszal és zöldségekkel.

Ebéd: hagymás chilis bab.

Tegnapi vacsora (vizes)tonhalas saláta.

máj. 8. 08:23
Két hete elkezdtem újra a regenor kúrát. Egyszer már csináltam elég szép eredménnyel, most újrakezdtem az egészségem és a kilóim érdekében. :) Jó lenne, ha itt megosztanánk a tapasztalatokat, recepteket, ki-mit eszik és hogy bátorítsuk egymást.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook