Regenoros élet (beszélgetés)
Tegnap a vacsora grillkolbi volt salátával és édesítős citromkarika (imádom).
Ma a reggeli elmaradt (helytelenül!)
ebéd pirítós kolbász és sült császár zöldségekkel.
Vacsorát még meglátom.
Elég egyhangú, de nekem ez nem okoz gondot.
Tegnap a szokásos reggeli
ebédra zöldséges csirkemell pörkölt (saját gyártmány, bár biztosan nem világszenzáció)
vacsorára zsírban sült rántott tök és édesítős citrom karika
Köszönöm!!! :)
Egyébként én jónak érzem, nem vagyok állandóan fáradt és kimerült, pedig tegnap is fájt a fejem ettől az időjárástól.
Hasonló, mint a keto diéta, csak ott több mindent lehet enni. Ez szigorúbb, de hatásos.
Pár napja lemaradtam:
rggeli a szokásos kolászzsíros pirítós + kávé
ebéd chilis bab, cukkinis rántotta
vacora sült grillkolbász + saláta
+ regenort iszom minden kaja után.
Ja, és citrom, citrom, citrom. Vízbe, csak úggy, meg édesség helyett citromkarika édesítővel.
Reggeli: kölni zsíros pirítós, kolbásszal és zöldségekkel.
Ebéd: hagymás chilis bab.
Tegnapi vacsora (vizes)tonhalas saláta.